Mądre oddłużanie długów przynosi efekty

4 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

My wiemy najlepiej, że długi potrafią złamać największego twardziela. Istotnie tutaj nie ma mocnych i trzeba działać, aby wyrwać się z ich szponów. Jednocześnie należy pamiętać, aby i w tym zakresie podejmować właściwe decyzje. Z pewnością tylko mądre oddłużanie długów pod okiem specjalistów z naszej Kancelarii, daje szansę, aby uporać się z tym problemem. Oczywiście trzeba skontaktować się z nami i powiedzieć, co się, dzieje, a my podejmiemy odpowiednie czynności prawne. Przede wszystkim będziemy do znudzenia przypominali, że kiedy długi wymykają się spod kontroli, należy szybko szukać specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Niewątpliwie dzięki temu zatrzymacie dalsze zadłużanie się i szybciej wrócicie na finansową prostą. Wydaje się to oczywiste, ale niestety nadal wielu zamiast skupić się na już istniejącym długu, sięga po kolejne pożyczki bez zdolności kredytowej. Na szczęście Pani Maja ma już ten etap za sobą i teraz z naszą pomocą skutecznie wychodzi z długów.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 9.790,20 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Mądre oddłużanie długów przynosi efekty w postaci redukcji zadłużenia

Czy możemy skutecznie pomagać zadłużonym? Oczywiście, że tak i robimy to nieprzerwanie od 20 lat. Przede wszystkim należy pamiętać, aby poprowadzenie tego procesu należy powierzyć sprawdzonej Kancelarii, która zna się na rzeczy. Istotnie nie sztuką jest byle jak napisać sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty i potem udawać, że pozwany nie miał szansy na skuteczną obronę. Z pewnością mądre oddłużanie długów to przemyślane działania, które z założenia powinny pomagać. Bezsprzecznie taki właśnie jest cel wszystkiego, co robimy. Jednak i my musimy przyznać, że pomimo największego zaangażowania czasami ponosimy porażkę. Niewątpliwie są sprawy, które kończą się zasadzeniem, ale nie oznacza to, że nasz Klient skazany jest na komornika. Chociaż bywa, że wierzyciel staje okoniem, robimy wszystko, aby wynegocjować korzystną ugodę na spłatę zadłużenia.

Mądre oddłużanie długów

Nasz sukces jest przede wszystkim sukcesem Klienta, którego oddłużanie prowadzimy. Istotnie nie podlega dyskusji, że w naszej pracy interesy dłużnika są na pierwszym miejscu. Bez wątpienia dbamy o to, aby wszystko, co robimy, mogło zadziałać na korzyść zadłużonej osoby. Bezsprzecznie mądre oddłużanie długów to klucz, który otwiera drzwi do innego, lepszego życia. Dlatego niezmiernie nas cieszy fakt, że coraz większa liczba osób zwraca się do nas po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. Oczywiście świadczy to o tym, że w naszym społeczeństwie rośnie świadomość tego, że zadłużeni mają też swoje prawa.

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę z osobą, która wpadła w długi. Oczywiście zanim ruszy machina oddłużeniowa, należy dopełnić formalności związanych ze współpracą. Bez wątpienia mądre oddłużanie długów powinno opierać się na klarownych zasadach. Oczywiście zapisy w zawieranej umowie musi przede wszystkim rozumieć ten, które sprawami mamy się zajmować. Z pewnością w razie jakichkolwiek wątpliwości powinien pytać, a my wszystko wyjaśnimy. Istotnie przykładamy dużą wagę do przejrzystych warunków współpracy, ponieważ wiemy, ze jest to bardzo ważne. Dlatego też zanim złożysz podpis na umowie zawieranej z naszą Kancelarią, musisz mieć pewność, że wszystko, co ona zawiera, jest dla Ciebie zrozumiałe.

Mądre oddłużanie długów w sprawie z Eques Creditum

Podjęliśmy się prowadzenia sprawy Pani Mai i jesteśmy dumni z tego, że zakończyła się ona oddaleniem powództwa przez sąd. Istotnie roszczenie Eques Creditum upadło w całości. Z pewnością broniąc Klientów w sprawach o zapłatę w sądach w całej Polsce, udowadniamy, że prowadzone przez nas mądre oddłużanie długów przynosi oczekiwane rezultaty. Istotnie wygrywamy nawet po kilkadziesiąt spraw jednego dnia, co przekłada się na radość wielu osób. A my jesteśmy dumni, że możemy pomagać naszym rodakom.


Każda pomoc zadłużonym to wyzwanie dla specjalistów  od długów

Posiadanie długów ze spłatą, których sobie nie radzimy powoduje, że konsumenci najczęściej podejmują błędne decyzje. Istotnie zdenerwowani tym, co się dzieje, próbują zdobyć pieniądze, aby zapłacić zaległości. Niestety wiąże się to z…

Kupuj mądrze, unikniesz długów. Sąd ogranicza powództwo Alektum

Powstanie długów ma najróżniejsze przyczyny. Jednak wielu z naszych Klientów wpadło w nie robiąc zakupy. Oczywiście nie piszemy tu o tych, które są niezbędne do normalnego życia. Pozwany przez Alektum Capital o…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Mądre oddłużanie długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget