Każda pomoc zadłużonym to wyzwanie dla specjalistów  od długów

4 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Posiadanie długów ze spłatą, których sobie nie radzimy powoduje, że konsumenci najczęściej podejmują błędne decyzje. Istotnie zdenerwowani tym, co się dzieje, próbują zdobyć pieniądze, aby zapłacić zaległości. Niestety wiąże się to z powiększaniem istniejącego zadłużenia i finalnie prowadzi do powstania pętli długu. W związku z tym, ich sytuacja staje się coraz trudniejsza i doprowadza do krytycznego stanu. Niewątpliwie wówczas liczni szukają profesjonalnego wsparcie w kancelariach prawnych i firmach oddłużeniowych. Bezsprzecznie należy pamiętać, że każda pomoc zadłużonym musi zostać udzielona przez tych, którzy znają się na wszystkim, co ma związek z długami. Dlatego też właśnie z tego powodu Pan Aleksander po odebraniu sądowego nakazu zapłaty skontaktował się z naszą Kancelarią. Bez wątpienia wiedział, że jesteśmy najlepsi i wiemy, jak poprowadzić obronę. W związku z tym, kiedy tylko przekazał nam wszystkie dokumenty, które otrzymał wraz z nakazem, mogliśmy przeanalizować pozew wniesiony przez Eques Creditum. W rezultacie wygraliśmy tę sprawę.     

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu:
8.899,93 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Każda pomoc zadłużonym musi opierać się na dokładnej analizie sprawy

Każda pomoc zadłużonym

Proszę Państwa, aby proces o zapłatę zakończył się pomyślnie na rzecz pozwanej osoby, musi zaistnieć kilka elementów. Bezsprzecznie tym najważniejszym, nadrzędnym jest ten, który mówi o tym, że każda pomoc zadłużonym powinna zostać udzielona przez specjalistę od oddłużania. Godnym uwagi jest fakt, że nie każdy mecenas zna się na sprawach związanych z długami. Istotnie tak jest, ponieważ w naszej branży mamy także wiele specjalizacji. Niewątpliwie są Kancelarie, które mają wybitne osiągnięcia w prowadzeniu spraw karnych czy na przykład rozwodowych. Z pewnością nasz zespół nie podejmuje tego typu wyzwań, ponieważ naszą domeną są właśnie sprawy oddłużeniowe. W związku z tym, robimy to, co umiemy najlepiej.

Zapamiętaj, że Twoje długi nie muszą niszczyć kolejnych lat życia. Istotnie możesz uniknąć egzekucji komorniczej i nie skupiać się na zarabianiu pieniędzy, aby spłacać długi. Z pewnością liczenie każdej złotówki, kiedy chcesz cokolwiek kupić, nie wywołuje uśmiechu na Twoje twarzy. A przecież nie można cały czas zadręczać się i my mamy sposoby, aby to zmienić. Niewątpliwie każda pomoc zadłużonym, którą udzielamy, jest przemyślana i merytorycznie uzasadniona. Ważnym aspektem jest także to, że nie działamy schematycznie i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Bezsprzecznie ma to ogromne znaczenia, ponieważ dzięki temu zadłużony zyskuje o wiele większą szansę na sukces.

Indywidualizacja każdego procesu oddłużania to dla nas kluczowa kwestia. Bez wątpienia każda pomoc zadłużonym w naszej Kancelarii odnosi się do faktycznego stanu konkretnej sprawy. Ze względu na fakt, że szanujemy naszych Klientów i oczywiście samych siebie, przykładamy szczególną uwagę do tej kwestii. Może inni działają szablonowo i grają w ruletkę, która w naszej ocenie jest bardzo ryzykowną grą. My czegoś takiego nie uznajemy i zawsze poświęcamy dużo czasu na szczegółowe analizy wszystkiego, co związane jest z prowadzoną sprawą. Z pewnością dzięki teamu jesteśmy skuteczni i większość oddłużeń procesowych rozstrzygana jest na korzyść naszych Klientów.

Pomoc zadłużonym to także wiedza i doświadczenie

Nie ma, co udawać bohatera, kiedy nie posiadamy odpowiedniego zaplecza. Oczywiście w naszym przypadku jest nią zespół specjalistów od oddłużania, który tworzą ludzie zaangażowani, posiadający odpowiednią wiedzę i umiejętności. Istotnie każda pomoc zadłużonym skupia uwagę wielu specjalistów z różnych dziedzin. Bez wątpienia nie inaczej stało się w sprawie, którą dzisiaj Państwu prezentujemy. Podjęte działanie zespołowe przełożyły się na sukces naszego Klienta. Z pewnością Eques Creditum nie łatwo przyjdzie pogodzić  się z porażka, ale to już nie nasz problem. Jednak w przypadku wniesienia apelacji przez fundusz sekurytyzacyjny, podejmiemy dalszą obronę w sądzie II instancji.


Pożyczki online bez zdolności kredytowej nie istnieją

W dzisiejszych czasach, kiedy społeczeństwo coraz intensywniej konsumuje, a dostęp do szybkich środków finansowych wydaje się być na wyciągnięcie ręki, pojawia się wiele mitów dotyczących pozyskiwania środków finansowych. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych…

Fundusz sekurytyzacyjny pozywa zadłużonego. Prokura NSFIZ przegrywa!

Fundusz sekurytyzacyjny pozywa zadłużonego, dochodząc zapłaty, nabytej na drodze cesji wierzytelności. Oczywiście, jako wierzyciel wtórny ma to tego pełne prawo. W związku z tym, kiedy Pan Ireneusz odebrał nakaz zapłaty wydany na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Każda pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget