Skuteczne pismo procesowe do sądu

30 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczne pismo procesowe do sądu? O co właściwie chodzi? Jak je napisać? Kiedy dług wisi nad głową niczym miecz Damoklesa, a w białej kopercie przychodzą wezwania od wierzycieli, serce zaczyna pracować jak fabryka na trzy zmiany. Wtedy właśnie najwięcej myśli przelatuje przez głowę: "Czy coś się jeszcze da zrobić? Czy znajdzie się ktoś kto mi pomoże?" Owszem, istnieją tacy prawnicy. Dziś opowiemy Wam historię, jak Kancelaria Oddłużeniowa zmieniła los klientki, która stała oko w oko z Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
52.525,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Nasza bohaterka nie potrafiła się odnaleźć w labiryncie finansowych komplikacji. Przeróżne oferty "szybkiego pozbycia się długów" kusiły z każdej reklamy, choć prawda była o wiele mniej kolorowa. Klientka poszła więc po rozum do głowy i postanowiła walczyć. A do walki, jak wiadomo, potrzebny jest plan.

Wreszcie pojawia się Kancelaria Oddłużeniowa

Przy pierwszym kontakcie z naszą kancelarią, klientka miała wątpliwości - "Czy to w ogóle ma sens?", "A co jeśli znowu przegram?" Kancelaria Oddłużeniowa odpowiedziała jej przekornym uśmiechem, że nie jest to możliwe. Tutaj każdy problem rozbiera się na czynniki pierwsze i znajduje dla niego rozwiązanie, które nie jest tylko zwykłą obietnicą bez pokrycia.

Skuteczne pismo procesowe do sądu to dokument, nad którym pracuje się z wyselekcjonowaną grupą prawników, którzy znają się na temacie, a ich wiedza i doświadczenie są na wagę złota. Światło dzienne ujrzało pismo, które miało stać się przepustką do wolności naszej klientki.

Pismo procesowe do sądu to dopiero początek

W tej opowieści miecze zastąpiono paragrafami, a tarcze – szczelnymi argumentami prawnymi. Kancelaria Oddłużeniowa przygotowała plan tak zaskakujący, że nawet wierzyciel z trudem skrywał osłupienie. Rozprawa nadeszła - tak, może i dla naszej klientki niepewna, ale nieuchronna. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Na sali sądowej wszystko staje się wachlarzem szarości, gdzie doświadczenie i wiedza decydują o wszystkim. A doświadczenie mieliśmy.

Podniesione zarzuty były celne, skuteczne i niosące nadzieję

pismo procesowe do sądu

Udowodniliśmy, że sprawiedliwość nie jest tylko słowem z literatury, a prawa klientki należy interpretować z naciskiem na jej interes. Wygrana klientki w Sądzie Rejonowym była nie tylko przełamaniem własnych barier. Dodatkowo było to danie nadziei wszystkim tym, którzy w labiryncie długów czują się zagubieni i bezradni. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Nasze pismo procesowe do sądu, czyli sprzeciw od nakazu zapłaty okazał się być skuteczny i profesjonalny.

Wyrok zapadł, a Ultimo nie miało żadnych nawet najmniejszych szans. Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty to zdecydowanie nasza bardzo mocna strona.

Ostatecznie można uznać, że dobra obrona to podstawa skutecznej gry w każdym sądzie. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa, pokazując, że najważniejsza jest klientka i jej potrzeby, umocniła się w przekonaniu, iż każda sprawa jest do wygrania.

Nie każdy prawnik sprawi, że problemy znikną natychmiast. Jednakże wybór odpowiedniej Kancelarii Oddłużeniowej może sprawić, że Wasza sprawa w sądzie będzie wygrana. Pamiętajmy, że oddłużanie to proces długotrwały i wymaga sporo cierpliwości.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest w stanie zmienić życie swoich klientów. Życie, które do tej pory wydawało się ciężkie, zaczyna być zdecydowanie lepsze. A klientka? Jej uśmiech, w dniu wygranej, błyszczał jaśniej niż wszystkie gwiazdy na niebie - odzyskała siły do dalszej walki z długami. A Ultimo? Cóż, przekonało się, że nie zawsze będą w stanie wygrać.

Pismo procesowe do sądu? Dla naszej Kancelarii Oddłużeniowej to pestka. Przekonajcie się sami! Jeśli chcesz odwrócić swoje losy to pamiętajcie, że nasze pismo procesowe do sądu czyni cuda.


Nawet pożyczka konsolidacyjna może być dużym błędem

Zaskakująca prawda! Nawet pożyczka konsolidacyjna może być kosztownym błędem. Oszczędź nerwy i pieniądze. Unikaj takich pożyczek jak ognia! Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A. Wartość przedmiotu sporu: 28.304,00 zł Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona…

Cofnięcie pozwu przez bank. Sąd umarza sprawę na 70.287,29 zł

Co stałoby się, gdyby pozwany przez BNP Paribas, nie zwrócił się po pomoc w oddłużaniu do Portalu Dłużnika? Bez wątpienia wydany nakaz zapłaty na kwotę 70.287,29 zł, uzyskałaby prawomocność. W rezultacie po…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pismo procesowe do sądu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget