Skuteczne i przemyślane oddłużanie jest możliwe

30 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczne i przemyślane oddłużanie w dzisiejszych czasach jest możliwe? Owszem, ponieważ każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy to problemy finansowe zaczynają ciążyć na codziennym funkcjonowaniu. Nagromadzenie długów staje się obciążeniem, z którego wydawać by się mogło, nie ma wyjścia. W takich chwilach nieocenione okazuje się wsparcie profesjonalistów, którzy znają rozwiązania prawne pozwalające na wyjście z długów z podniesioną głową. Skuteczne i przemyślane oddłużanie z Kancelarią Oddłużeniową to szansa dla każdego, kto uznaje, że nadszedł czas, by raz na zawsze rozwiązać problem zadłużenia.

Powód: Dobra Kasa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.294,76 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Skuteczne i przemyślane oddłużanie

Happy senior mature mother embracing young adult woman laughing together, smiling elderly older mum joking having fun with grown daughter, two age generations humor and positive emotions concept

Nasza praca, to nie tylko sucha teoria i paragrafy, ale przede wszystkim realna pomoc osobom znajdującym się w skomplikowanych sytuacjach finansowych. Sukcesy, które osiągamy przemieniają życie klientów i dają im nowe perspektywy.

Jednym z jaskrawych przykładów skuteczności działania Kancelarii Oddłużeniowej jest historia pani Anny, która zmagając się z nagromadzonymi długami straciła nadzieję na normalne życie. Z każdym kolejnym długiem, jej sytuacja stawała się coraz bardziej beznadziejna. Jednak dzięki profesjonalnej pomocy naszej kancelarii, udało jej się odzyskać finansową równowagę. Nasza pomoc była kluczowym elementem na drodze do zmiany jej losu - pozwana dzięki naszej pomocy wyszła na prostą.

Zespół Kancelarii Oddłużeniowej zadziałał natychmiast, analizując dokładnie sytuację pani Anny. Doradcy prawno-finansowi opracowali spersonalizowany plan oddłużania, który nie tylko uwzględniał jej bieżącą sytuację życiową, ale także przyszłe możliwości finansowe. Dzięki temu osiągnięto realne rozwiązania dopasowane do jej potrzeb - jest to istotne, by proces oddłużania miał sens i był skuteczny.

Kancelaria Oddłużeniowa reprezentowała Panią Annę

Głęboka wiedza prawna i doświadczenie adwokatów sprawiły, że sąd zrozumiał szczególne okoliczności jej sprawy. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości, a decyzja ta była dla naszej klientki ogromnym wyzwoleniem. Jest to jasny sygnał dla wszystkich, że skuteczne i przemyślane oddłużanie z Kancelarią Oddłużeniową jest możliwe. Takie zwycięstwa są dowodem na to, że system prawny w Polsce umożliwia ochronę konsumentów przed nadmiernym zadłużeniem. Daje też szanse na ponowne zbudowanie swojej stabilizacji finansowej.

Skuteczne i przemyślane oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa korzysta z różnorodnych narzędzi prawnych aby dłużnicy mogli stopniowo wychodzić z długów. Inne rozwiązania, takie jak upadłość konsumencka, są również skutecznie stosowane w celu umożliwienia osobie nadmiernie zadłużonej start od nowa bez ciężaru długów. Niemniej jednak wszystko zależy od indywidualnej sytuacji każdego człowieka.

Co ważne, skuteczne i przemyślane oddłużanie nie jest jedynie zapomnieniem o długach. To proces, który ma na celu nie tylko wyciągnąć dłużnika z kłopotów finansowych, ale również edukację i pomoc w zarządzaniu finansami w przyszłości, aby sytuacja nie powtórzyła się. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje więc kompleksowe wsparcie - od skutecznego oddłużania, po doradztwo w kształtowaniu odpowiedzialnych nawyków konsumenckich.

Skuteczne i przemyślane oddłużanie z Kancelarią Oddłużeniową to gwarancja, że nawet najmroczniejsze chmury zadłużenia mogą zostać rozwiane.

Jeżeli także Ty znajdujesz się w sytuacji, kiedy długi zaczynają odbierać Ci spokój ducha, pamiętaj, że pomoc jest dostępna. Przekonała się o tym pani Anna. Jej historia może stanowić inspirację dla tych, którzy jeszcze wahają się, czy podjąć walkę o swoją finansową niezależność.

Wyciągamy do Ciebie przyjazną dłoń

Dlatego też, jeśli zależy Ci na tym, by z ufnością patrzeć w przyszłość, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów. Dzięki naszym specjalistom możliwe jest dokonanie rzeczy, które dla wielu wydawały się niemożliwe.

Skuteczne i przemyślane oddłużanie to nie tylko szansa, ale prawdziwa droga do wolności finansowej. Nie wierzysz w to? Przyjdź i przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać, decydując się na współpracę z najlepszymi w tej dziedzinie – z Kancelarią Oddłużeniową!


Obniżenie rat kredytu lub pożyczki jest realne

Obniżenie rat kredytu lub pożyczki jest realne z naszą Kancelarią Oddłużeniową – przekonaj się, jak to możliwe. Czy zmagasz się z wysokimi ratami kredytu, które znacząco obciążają Twój miesięczny budżet? Czy czujesz…

Ugoda z Alektum Capital

Czy wyrok zasądzający musi oznaczać spotkanie z komornikiem? Jak widać po prezentowanej dzisiaj sprawie, wcale nie musi tak być. Oczywiście wynegocjowana przez nas ugoda z Alektum Capital, zapobiegnie egzekucji i dodatkowym kosztom,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne i przemyślane oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget