Każda pożyczka dla zadłużonych to poważny błąd

Bądź rozsądny i nie funduj sobie długów, których nie dasz rady spłacić. Przede wszystkim hołduj zasadzie: „Umiesz liczyć, licz na siebie”. Oczywiście, kiedy jednak stanie się tak, że zaczniesz tracić płynność finansową, nie rzucaj się od razu w wir pożyczek pozabankowych. Bezsprzecznie każda pożyczka dla zadłużonych to poważny błąd, ponieważ tylko zwiększy Twoje długi. Jeszcze bardziej wydrenuje Twoje konto, które przecież już ledwo dyszy. Dlatego zamiast fundować sobie kolejny dług, porozmawiaj z mecenasem z naszej kancelarii oddłużeniowej. Z pewnością szybciej wyrównasz deficyty, kiedy nie wpadniesz w spiralę zadłużenia. Istotnie ostatnio często pojawiają się w naszych artykułach te dwa słowa, gdyż chcemy uczulić, jak łatwo w nią wpaść. Z pewnością dużo na ten temat wie Pan Marcin, którego oddłużaniem się zajmujemy. Nasz Klient wpadł w pętlę długów, ale z naszą pomocą dzielnie walczy. Oczywiście przed nami jeszcze dużo pracy, ale przemy do przodu i wygrywamy kolejny proces o zapłatę.  

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
752,03 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Każda pożyczka dla zadłużonych wepchnie Cię w jeszcze większe długi

Bank odmówił Ci kredytu ze względu na to, żre nie posiadasz zdolności kredytowej? Bez wątpienia w sieci znajdziesz mnóstwo ofert, skierowanych właśnie do takich osób jak TY. Ale czy coś dobrego z tego wyniknie? Z pewnością nie, ponieważ każda pożyczka dla zadłużonych, która może wydawać się dobrym rozwiązaniem, wpędzi Cię w jeszcze większe długi. Istotnie zapamiętaj, że tego typu oferty nie są po to, aby pomagać wyjść z długów. Bez wątpienia bazując na nieszczęściu innych, firmy pożyczkowe zarabiają kokosy. W przeciwieństwie do nas im wcale nie zależy, żeby Klienci redukowali powstałe zadłużenie. Oni dokładają jedne dług za drugim, aż konsument stanie się niewypłacalny. Oczywiście możesz zapytać, że w takim razie jak zarabiają, kiedy nie otrzymują wpłat? Niewątpliwie na procesach o zapłatę, ponieważ nadal wielu pozywanych nie broni się w sądach.

Każda pożyczka dla zadłużonych

Z pewnością Ty nie musisz należeć do tej grupy zadłużonych, którzy biernie przyjmują wszystkie baty od wierzycieli. Jeszcze bardziej chcemy uzmysłowić wszystkim, że przed pozwami o zapłatę można skutecznie się obronić. Istotnie to jest jedyna szansa na uzyskanie korzystnego dla nas wyroku. W żadnym wypadku nie jest nią dalsze zadłużanie. Bezsprzecznie każda pożyczka dla zadłużonych to kopanie pod samym sobą dołków. Ważnym aspektem jest tutaj także to, że kiedy już w ten dół wpadniemy, musimy zrobić wszystko, aby się z niego wydostać.

Przede wszystkim obudź w sobie wojownika. Z pewnością długi nie lubią tych walecznych, a przyklejają się do tych, którzy chowają głowę w piasek. Podczas gdy, jedni podnoszą się i wychodzą z kryzysu finansowego, inni skazują się na naprawdę ciężkie i pełne trosk życie. Dlatego zapamiętaj też, że każda pożyczka dla zadłużonych, którą zaciągasz, bardzo Ci zaszkodzi. Podczas gdy Ty pakujesz się w jeszcze większe długi, pożyczkodawca zaciera ręce i cieszy się, że znowu zarobi. Bez wątpienia nie możesz tak postępować. Bezsprzecznie mecenasi z naszej Kancelarii, znajdą sposób na Twoje długi i zatrzymają proces zadłużania się. W związku z tym, zachęcamy do kontaktu i rozmowy z jednym z naszych ekspertów.

Każda pożyczka dla zadłużonych może trafić do sądu

Oczywiście, kiedy dług nie został spłacony zgodnie z zawartą umową, może zostać pozwany. Istotnie każda pożyczka dla zadłużonych, która nie została zamknięta przez Klienta, może trafić do sądu. Niewątpliwie wierzycielowi przysługuje takie prawo i ochoczo z niego korzysta. Jednak Ty jak pozwany nie jest bezbronny. Z pewnością z pomocą specjalistów od oddłużania z naszej Kancelarii, możesz się skutecznie bronić. Tak też stało się w sprawie Pana Marcina. W wyniku wniesionego przez pełnomocnika sprzeciwu od nakazu zapłaty, zapadł wyrok oddalający w całości powództwo Efficenter.


Kancelarie Prawne Łódź – odkryj najlepszą pomoc prawną

Kancelarie Prawne Łódź – czy wszystkie są godne polecenia i uwagi? Łódź to miasto, które wpisuje się w kolorowy obraz prawny Polski. W gąszczu ulic znaleźć można rozmaite kancelarie prawne – jedne…

Pozew w EPU i obrona procesowa w sprawie z Alektum Capital

Pozew w EPU wniesiony przez Alektum Capital, zainicjował dochodzenie zapłaty od pozwanego. Bez wątpienia wielu wierzycieli właśnie w elektronicznym postępowaniu upominawczym zaczyna drogę sądową. W wyniku takiego postępowania nasz Klient otrzymał nakaz…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Każda pożyczka dla zadłużonych