Mądre i skuteczne oddłużanie tylko z naszą Kancelarią

27 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zapamiętaj, że dla wierzyciela jesteś wspaniałym Klientem, dopóki nie zalegasz ze spłatą długu. Istotnie w chwili, kiedy pojawiają się nawet przejściowe trudności finansowe po Twojej stronie, stajesz się niewiarygodny. Oczywiście ten od razu zaczyna agresywną windykację, która bardzo często stawia Cię w naprawdę złym świetle. Niewątpliwie wielu chcąc to zatrzymać, korzysta z pożyczek pozabankowych, które są najgorszym rozwiązaniem. Z pewnością My znamy zupełnie inne sposoby radzenia sobie w takich sytuacjach. W związku z tym, tylko mądre i skuteczne oddłużanie z mecenasami z naszej Kancelarii, pozwoli zapanować nad kłopotami. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że jesteśmy najlepszymi specjalistami od oddłużania i wiemy jak zaplanować cały proces. Dlatego nie dawaj przyzwolenia, aby robiono z Ciebie oszusta i straszono komornikiem. Niewątpliwie Pan Antoni przekonał się, jak wszystko zmieniło się po tym, kiedy został naszym Klientem. W wyniku podjętych czynności prawnych, wygraliśmy dla niego koleją sprawę w sądzie, tym razem z powództwa Dobra Kasa.

Powód: Dobra Kasa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.826,08 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiesz, że mądre i skuteczne oddłużanie pomoże wyjść z długów?

Mądre i skuteczne oddłużanie

Nigdy nie zapominajcie o tym, że nasza Kancelaria jest po to, aby pomagać wszystkim tym, którzy wpadli w długi. Z pewnością, gdy odbieracie sądowy nakaz zapłaty, nie możecie grać na zwłokę. Ponieważ termin na wniesienie sprzeciwu wynosi tylko 14 dni od odebrania tego orzeczenia, musisz uważać, aby nie stracić szansy na obronę. Bez wątpienia podjęte przez nas przemyślane, mądre i skuteczne oddłużanie pozwoli wdać się w merytoryczny spór z pozywających. Istotnie znamy się na rzeczy i umiemy walczyć w sądzie o interesy naszych Klientów. W związku z tym, daj sobie szansę, abyśmy przedstawili Twoje stanowisko w sprawie i obronili Cię przed podniesionym roszczeniem.

Nie ulega wątpliwości, że oddłużanie wymaga wiele pracy, ogromnego wysiłku tak ze strony zadłużonego jak i mecenasów, którzy prowadzą sprawy. Bezsprzecznie mądre i skuteczne oddłużanie to działania, nad którymi pochylają się różni specjaliści. Oczywiście wszystko zależy od specyfiki konkretnej sprawy, którą na początku bardzo dokładnie analizujemy. Istotnie przygotowanie i poprowadzenie kompleksowego oddłużania, wymaga zaangażowania wielu osób. Dlatego w skład naszego zespołu wchodzą eksperci z różnych dziedzin, a wszystko po to, żeby każdy znalazł u nas pomoc. Bezsprzecznie to, co robimy wymaga od nas elastyczności i naprawdę wszechstronnej wiedzy, popartej umiejętnościami. Wszak nie wystarczy tylko wiedzieć, ale przede wszystkim to, co ma się w głowie, wykorzystać w działaniu. A tę sztukę opanowaliśmy do perfekcji.

Czujemy się swobodnie w temacie oddłużania. Bez wątpienia ta dziedzina nie ma przed nami tajemnic, ale też zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie sprawy można wygrać. Istotnie właśnie na tym polega mądre i skuteczne oddłużanie, aby realnie podchodzić do każdej sprawy. Z pewnością, gdy istnieje zbyt duże ryzyko procesowe, a dług nie został jeszcze pozwany, najbezpieczniejsze okazują się negocjacje. Oczywiście za zgodą Klienta podejmujemy się ich i prowadzimy dialog z wierzycielem. Ponieważ tego typu rozmowy wcale nie należą do łatwych, czasami trzeba poczekać, abyśmy mogli wynegocjować korzystną ugodę. To, co finalnie podpisuje nasz Klient, powinno nie stanowić dla niego zbyt dużego obciążenia finansowego.

Mądre i skuteczne oddłużanie w sprawie z powództwa Dobra Kasa

Z pewnością wiele umów pożyczkowych zawiera zapisy godzące w interesy konsumentów. Dlatego też ich analizą powinni zająć się mecenasi z Kancelarii takiej jak nasza. Istotnie mądre i skuteczne oddłużanie, które prowadzimy na rzecz Klientki, przynosi jej wymierne korzyści. W rezultacie jej zadłużenie zmniejsza się i to cieszy nasz wszystkich najbardziej. W związku z podjętą przez nas obroną w sprawie z powództwa Dobra kasa, sąd wydał wyrok. Oddalił w całości roszczenie firmy pożyczkowej.


Kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online to błąd

Posiadanie długów i uciążliwa windykacja, odbierają chęć życia. A, kiedy do tego dojdzie jeszcze komornik i utrata majątku, wszystko nabiera czarnych barw. Istotnie z twarzy osób zadłużonych znika uśmiech, są zamyślone i…

Edukacja finansowa. Czy jest potrzebna?

Edukacja finansowa powinna zasługiwać na szczególną uwagę.  Bez wątpienia dzięki niej byłoby w naszym kraju mniej zadłużonych. Zapewne i pozwana przez Innovatio Risk Solutions o zapłatę 6.140,98 zł, mogłaby uniknąć długów. Oczywiście,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Mądre i skuteczne oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget