Kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online to błąd

25 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Posiadanie długów i uciążliwa windykacja, odbierają chęć życia. A, kiedy do tego dojdzie jeszcze komornik i utrata majątku, wszystko nabiera czarnych barw. Istotnie z twarzy osób zadłużonych znika uśmiech, są zamyślone i przygnębione. Z pewnością ich życie może się zmienić, ale w żadnym wypadku nie poprawi sytuacji kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online. Bez wątpienia artykuły zamieszczane na stronie naszej Kancelarii, dają wielu nadzieję i wskazują właściwy kierunek. Istotnie nie bez znaczenia jest to, o czym piszemy, ponieważ wiemy, że wielu szuka tego typu informacji w Internecie. Dlatego też omawiamy najróżniejsze sytuacje, które pomagają dłużnikom zrozumieć, co i dlaczego tak naprawdę się stało. Godnym uwagi jest fakt, że liczni właśnie po lekturze naszych wpisów, podejmują decyzję o profesjonalnym oddłużaniu. Niewątpliwie duża cześć z nich zostaje Klientami naszej Kancelarii i możemy im pomagać tak, jak to robimy w przypadku Pani Anity. Za nami wygrany proces z Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
14.454,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online przysporzy jeszcze więcej kłopotów

Kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online

Kiedy zaplatałeś się w długach, najgorsze, co możesz zrobić to poddać się. Istotnie wielokrotnie podkreślamy, że postawa dłużnika jest kluczowa i decyduje o tym, jak będzie dalej żył. Bezsprzecznie kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online, która wielu kusi, nic tutaj nie pomoże, a wręcz przeciwnie tylko zaszkodzi. Dlatego skupiamy się także na stronie edukacyjnej, pisząc dużo o samym zadłużaniu jak i oddłużaniu. Przede wszystkim zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, czego nie powinni robić i jak reagować w chwili powstania kłopotów finansowych. Bez wątpienia jest to bardzo ważne, gdyż pozwala uniknąć wielu błędnych decyzji. W związku z tym, nawet jak nie posiadasz przeterminowanych długów, a trafiłeś na naszą stronę, mów o niej głośno. Chociaż nie wiesz, czy w twoim otoczeniu nie ma kogoś, kto potrzebuje naszej pomocy, Twoje słowa mogą okazać się wybawieniem.

Nie ukrywajcie tego, co czujecie i o czym wiecie. Istotnie dzielcie się swoją wiedzą i rozmawiajcie ze znajomymi na różne, nawet te trudne. Ponieważ tak naprawdę nie wiecie czy, ktoś nie skrywa jakiejś bolesnej tajemnicy, a to, co usłyszy może mu pomóc. Z pewnością może dowiedzieć się, że w przypadku posiadania długów, kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online to droga donikąd. Bez wątpienia naprawdę możecie kogoś uratować przed prawdziwą tragedią. Przede wszystkim wskazując, gdzie czytaliście o danym problemie, otwieracie drzwi i dajecie szansę na naprawę sytuacji. Dlatego miejcie oczy szeroko otwarte, ponieważ tuż obok Was, może znajdować się osoba, która potrzebuje naszej pomocy

Mimo, że nie narzekamy na brak pracy, cieszymy się, kiedy kontaktują się z nami osoby, które potrzebują pomocy w oddłużaniu. Istotnie buduje to, że polskie społeczeństwo ma coraz większą świadomość, że może bronić się przed pozwami o zapłatę. Z pewnością dzięki rozmowie z naszym mecenasem, kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online nie stanie się ich udziałem. W związku z tym, naprawdę zachęcamy do korzystania z naszych konsultacji prawnych, które pozwalają spojrzeć inaczej na sprawy związane z długami.

Kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online wpędziła naszą Klientkę w długi

Tak proszę Państwa, kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online, którą zaciągnęła nasza Klientka, okazała się przysłowiowym gwoździem do trumny. Istotnie Panią Anitę uratowało to, że rozpoczęła oddłużanie z naszą Kancelarią.  Ze względu na fakt, że pozostaje pod opieką najlepszych specjalistów od oddłużania, znowu osiągnęła sukces. Oczywiście skuteczna obrona w sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment, znacząco poprawiła jej sytuację. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił wysokie roszczenie wierzyciela wtórnego.


Refinansowania i chwilówki dla zadłużonych to częsta para

Jeżeli nie chcesz wpaść w długi, najlepiej w ogóle nie korzystaj z pożyczek, które oferują podmioty rynku pozabankowego. Istotnie tego typu finansowania, o które można wnioskować przez Internet, to prosta droga do…

Czego boją się zadłużeni? Sąd oddala powództwo Ultimo

To, czego boją się zadłużeni, przybiera różne twarze. Bez wątpienia dużo zależy od tego, na jakim etapie są ich sprawy. Dlatego pozwana przez Ultimo, najbardziej obawiała się przegrania procesu i egzekucji komorniczej.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kolejna pożyczka dla bardzo zadłużonych online

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget