• Home
  • Aktualności
  • Wpłaty dokonywane za przedłużenia wracają do naszych Klientów

Wpłaty dokonywane za przedłużenia wracają do naszych Klientów

Kiedy podejmujemy decyzję o zaciągnięciu krótkoterminowej pożyczki, nie zakładamy z góry, że nie spłacimy jej w terminie. Istotnie większości konsumentów jest pewnych, ze nie będą mieli z tym problemów. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna i brakuje pieniędzy, aby rozliczyć się z wierzycielem. Oczywiście większość firm pozabankowych oferują możliwość odraczania terminu spłaty całego zobowiązania, po dokonaniu określonej opłaty. W związku z tym Klienci płacą, a ich dług nie zmniejsza się nawet o jeden grosz. Niewątpliwie mają szczęście Ci, którzy zostają naszymi Klientami, ponieważ wpłaty dokonywane za przedłużenia czy refinansowania do nich wracają. Z pewnością wyspecjalizowaliśmy się także w tego typu odzyskach i pomogliśmy finansowo wielu naszym Klientom. Bez wątpienia także sprawa z Soonly Finance, której rozstrzygnięcie właśnie przedstawiamy, potwierdza, że jesteśmy skuteczni. W wyniku wniesionego przez nas pozwu o zapłatę, sąd wydał nakaz zapłaty i zobowiązał firmę pożyczkową do zwrotu opłat z tytułu przedłużeń.  

Pozwany: Soonly Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
2.462,00 zł
Zadanie:
Odzyskanie pieniędzy za przedłużenia
Uzyskany efekt:
Wyrok zobowiązujący Soonly Finance do zwrotu opłat za przedłużenia w wysokości 2.461,20 zł

Wpłaty dokonywane za przedłużenia są do odzyskania. Skontaktuj się z nami!

hands of a woman on a mirrored table with a roller coaster with coins hugging money. Business. Money. Coins on the table. Palms near coins

Pamiętaj, że każda kwota, którą wpłacasz wierzycielowi, powinna zmniejszać istniejący dług. Z pewnością nie może mieć miejsca sytuacja, że dokonywane przez Ciebie płatności rozpływają się nie wiedzieć gdzie. Istotnie także wpłaty dokonywane za przedłużenia lub refinansowania, powinny zmniejszać zadłużenie. Oczywiście firma pożyczkowa będzie stała na stanowisku, że tego typu opłaty są jej należne, bo przesuwa pożyczkobiorcy termin spłaty całego zobowiązania. Dlatego wielu nawet nie próbuje odzyskać tych pieniędzy, gdyż wierzą w słowa pożyczkodawcy. Jednak jak pokazują wygrywane przez nas sprawy i orzecznictwo sądów, ten pogląd wprowadza konsumentów w błąd.

Bezdyskusyjnie szczęście mają Ci, którzy zostają Klientami naszej kancelarii oddłużeniowej. Istotnie nie tylko skutecznie wychodzą z długów, ale też odzyskują od dawnych wierzycieli niezasadnie wpłacone pieniądze. Oczywiście chodzi tutaj między innymi o wpłaty dokonywane za przedłużenia i refinansowania. A dlaczego mają szczęście? Ponieważ dowiadują się od naszych mecenasów, że mogą odzyskać te pieniądze i że my prowadzimy tego typu sprawy. W związku z tym, nie muszą błąkać się po innych kancelariach, tylko wszystko zostanie zrobione w jednym miejscu. Niewątpliwie w dziedzinie oddłużania jesteśmy wszechstronni i działamy na wielu polach.

Zapewne ci z Państwa, którzy korzystają z naszej pomocy oprawnej w oddłużaniu wiedzą, że możemy odzyskać wpłaty dokonywane za przedłużenia lub refinansowania w różnych firmach pożyczkowych. Oczywiście, aby to możliwe, Klient musi posiadać wszystkie umowy zawierane z wierzycielami. Istotnie bez tych dokumentów nie mamy podstaw, aby napisać pozew o zapłatę i dochodzić zapłaty. Niewątpliwie i my musimy opierać twierdzenia na konkretnych faktach, a dla nas są to wcześniejsze wspomniane umowy i potwierdzenia dokonywanych płatności. Dlatego nie wyrzucajcie, nie usuwajcie dokumentów po spłacie zobowiązania. Ponieważ jak się okazuje, możecie w uzasadnionych przypadkach, odzyskać czasami naprawdę duże pieniądze.

Wpłaty dokonywane za przedłużenia do Soonly Finance, wrócą do naszej Klientki

Tak proszą Państwa, w sprawie odzyskowej naszej Klientki zrobiliśmy duży krok do przodu. Ponieważ spółka Soonly Finance nie chciała porozumieć się z nami na drodze przedsądowej, finalnie wnieśliśmy do sądu pozew o zapłatę. Oczywiście zanim to zrobiliśmy bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy sytuację i stwierdzając zasadność tej czynności, przystąpiliśmy do działania. W rezultacie sąd uznał nasze stanowisko za zasadne, a wpłaty dokonywane za przedłużenia za nienależne. Finalnie mamy nakaz zapłaty nakazujący zwrot pieniędzy naszej Klientce.


Doręczono nakaz zapłaty co robić? Poprowadzimy Twoją obronę

Jesteśmy kancelarią prawną, która specjalizuje się w oddłużaniu. Od prawie 20 lat intensywnie i co najważniejsze skutecznie, działamy na rzecz tych, którzy wpadli w kłopoty finansowe. Bez wątpienia na pytanie: „Doręczono nakaz…

Kancelaria oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego. Wygrana z Santander

Łukasz Białkowski jest założycielem jednej z największych kancelarii oddłużeniowych w Polsce. Bez wątpienia ma na swoim koncie dziesiątki tysięcy osób, którym pomógł wyjść z długów. Jedną z nich jest pozwany przez Santander…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wpłaty dokonywane za przedłużenia