• Home
  • Aktualności
  • Doręczono nakaz zapłaty co robić? Poprowadzimy Twoją obronę

Doręczono nakaz zapłaty co robić? Poprowadzimy Twoją obronę

Jesteśmy kancelarią prawną, która specjalizuje się w oddłużaniu. Od prawie 20 lat intensywnie i co najważniejsze skutecznie, działamy na rzecz tych, którzy wpadli w kłopoty finansowe. Bez wątpienia na pytanie: „Doręczono nakaz zapłaty co robić?”, mamy tylko jedną odpowiedź. Istotnie, kiedy Twoja sprawa jest już na etapie sądowym, a ten wydał stosowne orzeczenie, należy podjąć obronę. Oczywiście w tym momencie należy działać rozsądnie, aby zrobić wszystko, żeby spór zakończył się pomyślnie dla pozwanej osoby. Dlatego bezwzględnie należy skorzystać z pomocy prawnej, której udzielą nasi eksperci od oddłużania. Z pewnością doświadczenie, wiedza i umiejętności, które posiadajmy, dają dużą gwarancję na sukces. Bezsprzecznie także w prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Svea Ekonomii Cyprus, wykorzystaliśmy cały potencjał, aby finał prowadzonego sporu, zadowolił naszą Klientkę.  Niewątpliwie tak się właśnie stało. Nie zawiedliśmy pokładanych w nas nadziei, co potwierdza wyrok zamieszczony poniżej. Sąd oddalił w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.     

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
2.482,99 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Doręczono nakaz zapłaty co robić? Nie zastanawiaj się tylko skorzystaj z naszej pomocy

Doręczono nakaz zapłaty co robić

W chwili, kiedy konsument zalega z płatnościami na rzecz wierzyciela, ten podejmuje czynności windykacyjne. Oczywiście ich celem jest odzyskanie powstałego długu. Zapewne tego typu działania nie należą do przyjemnych i naprawdę zatruwają każdy dzień. W związku z tym, najlepiej unikać tego typu zatorów i nie fundować sobie niepotrzebnego stresu. Bez wątpienia coraz więcej osób ma problemy z płynnością finansową i przeterminowane długi trafiają do sądów. Doręczono nakaz zapłaty co robić? Przede wszystkim nie wpadać w panikę i nie udawać, że jakoś to będzie. Z pewnością, czym prędzej trzeba skontaktować się z naszą kancelarią, a my podejmiemy się obrony.

Pomagamy osobom, które wpadły w długi i robimy to z wielkim zaangażowaniem. Istotnie nasi Klienci znajdują u nas pełen profesjonalizm i także duże wsparcie. Z pewnością są przerażeni sytuacją, w której się znaleźli i potrzebują mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej. Oczywiście ich wołanie o pomoc: „Doręczono nakaz zapłaty co robić?”, nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi. Zawsze odpowiadamy na to i inne pytania i robimy wszystko, aby skutecznie pomagać. Ponieważ jesteśmy najlepszą kancelarią oddłużeniową, pomyślnie kończymy większość przekazanych nam spraw. A tam, gdzie wydano niekorzystny wyrok, podejmujemy negocjacje z wierzycielem i staramy się zawrzeć jak najkorzystniejszą dla dłużnika ugodę.

Decydując się na oddłużanie z naszą kancelarią, musisz mieć świadomość, że istnieje coś takiego jak ryzyko procesowe. Oczywiście, kiedy zadasz nam pytanie: „Doręczono nakaz zapłaty co robić?” powiemy, że musisz się bronić. Bezsprzecznie w takiej sytuacji nie należy robić kroku w tył, tylko trzeba iść za ciosem. Istotnie wycofanie się, otworzy drogę wierzycielowi, do egzekucji, W rezultacie sądowy nakaz zapłaty czy wyrok uzyska prawomocność i po nadaniu klauzuli wykonalności, stanie się tytułem wykonawczym. Z pewnością dzięki naszej pomocy prawnej unikniesz takiego scenariusza i wyjdziesz z długów bez niepotrzebnych komplikacji.

Doręczono nakaz zapłaty co robić? Bronić się!

W każdej sytuacji, kiedy dług trafia do sądu, należy liczyć się z tym, że może on wydać orzeczenie nakazujące zapłatę. Z pewnością dzieje się tak w przypadku zdecydowanej większości wnoszonych pozwów o zapłatę. Dlatego zamiast wpadać w panikę i bić się z myślami: „Doręczono nakaz zapłaty co robić”, tak jak Pani Alina skorzystaj z naszej specjalistycznej pomocy prawnej. W przypadku sprawy Klientki, skutecznie wykazaliśmy niezasadność powództwa Svea Ekonomi Cyprus.


Jak sprawnie wyjść z długów? Mamy odpowiedź

Jak sprawnie wyjść z długów? Odpowiedź na to pytanie zna nasza Kancelaria Oddłużeniowa! Zadłużenie może być przytłaczające i wydawać się niemożliwe do pokonania. Codziennie miliony ludzi szukają sposobów na poprawę swojej sytuacji…

Oddłużanie to prawda czy mit? Wygrana w całości z Alektum

Wiele osób, które wpadły w długi zastanawia się, czy mają jakąś szanse, aby wrócić do finansowej równowagi. W związku z tym, jak to naprawdę jest? Bez wątpienia nasza Klientka znalazła już odpowiedź…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doręczono nakaz zapłaty co robić