Ile kosztuje adwokat od oddłużania? Wybierz świadomie

8 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Ile kosztuje adwokat od długów? Możemy jeszcze sobie śmiało zadać pytanie, ile kosztuje dobry adwokat? Bardzo dobry adwokat? A może najlepszy adwokat? To są kolejne pytania, które zadają sobie dłużnicy mający na głowie zobowiązania, które nie są do przeskoczenia. Wiemy doskonale, że każda osoba, która kiedykolwiek stykała się z problemami prawnymi, zdaje sobie sprawę, jak zawiłe mogą być kwestie związane z prawnym systemem. W takich sytuacjach warto skorzystać z porady i pomocy doświadczonego adwokata. Jednak przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług specjalisty, wiele osób zadaje sobie to pytanie: ile kosztuje adwokat od oddłużania?

Powód: E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
4.797,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Ile kosztuje adwokat od oddłużania?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Koszty związane z usługami adwokackimi są zależne od wielu czynników. Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę doświadczenie i renomę adwokata. Adwokaci posiadający bogate doświadczenie i wysoką renomę mogą obciążać portfele swoich klientów wyższymi stawkami. Oczywiście, nie oznacza to, że droższy adwokat zawsze będzie lepszy, jednak paradoksalnie, czasami lepiej jest zapłacić więcej i mieć pewność, że nasza sprawa jest prowadzona profesjonalnie.

Nasza kancelaria od lat zajmuje się oddłużaniem osób fizycznych oraz firm

Nasze usługi warte są tej ceny, którą oferujemy. Nie mamy przerostu formy nad treścią. Jedyne, co robimy to się cenimy. Kiedy E-Kancelaria pozwała naszą klientkę stwierdziliśmy, że nie możemy dłużej czekać. Klientka borykała się z problemami finansowymi ale podjęła odpowiednią decyzję. Skontaktowała się z naszą kancelarią. Zadała nam pytanie ile kosztuje adwokat od oddłużania, który będzie w stanie wyciągnąć ją z problemów finansowych i oddłużyć najlepiej, jak tylko potrafi. Poinformowaliśmy ją, w jaki sposób będziemy się rozliczać. Zaakceptowała nasze warunki a my wzięliśmy się za sprzeciw od nakazu zapłaty, który odebrała z Sądu Rejonowego. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Wygraliśmy sprawę z powództwa E-Kancelaria Grupa Prawno - Finansowa.

Istotnym czynnikiem, który wpływa na koszty usług adwokackich, jest rodzaj sprawy

Ile kosztuje adwokat od oddłużania

Sprawy skomplikowane, które wymagają większego zaangażowania i poświęcenia czasu ze strony adwokata, będą kosztować więcej. Na przykład, skomplikowana sprawa oddłużeniowa może zdecydowanie obciążyć portfel klienta ale wcale nie musi. Cały proces oddłużania jest skomplikowany i wymaga poświęcenia oraz czasu. Zawsze swoich klientów o tym informujemy. Oddłużanie to nie jest proces magiczny, który będzie zrealizowany w ciągu 2 dni. Na to potrzeba czasu, wytrwałości oraz cierpliwości.

Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest miejsce, w którym prowadzona jest sprawa. W większych miastach, takich jak Warszawa czy Kraków, koszty usług adwokackich mogą być wyższe niż na prowincji czy w miastach mniejszych. Wynika to z faktu, że koszty życia w większych miastach są zazwyczaj wyższe, a adwokaci muszą dostosować swoje ceny do tych realiów. Jednak nie należy zapominać, że istnieje wiele wyjątków od tej reguły, i można znaleźć doświadczonego adwokata w rozsądnej cenie zarówno w dużym mieście, jak i na prowincji.

Również sam charakter współpracy z adwokatem ma wpływ na koszty. Jeśli zlecamy mu jednorazowe zadanie, na przykład sporządzenie pisma procesowego, koszt może być niższy. Natomiast jeśli decydujemy się na długotrwałą współpracę adwokacką to koszty będą z pewnością wyższe.

Wartość usług adwokackich nie jest jedynym czynnikiem, na który powinniśmy zwrócić uwagę

Ile kosztuje adwokat od oddłużania

Istnieje wiele przystępnych cenowo adwokatów, którzy posiadają bogate doświadczenie i potrafią skutecznie reprezentować interesy swoich klientów. Dlatego nie powinniśmy decydować się na najtańszą ofertę bez względu na wszystko. Najważniejsze jest znalezienie adwokata, który ma nie tylko odpowiednie umiejętności i doświadczenie, ale także przynosi nam poczucie zaufania i spokoju. Tacy właśnie są prawnicy w naszej kancelarii.

Podsumowując, koszt usług adwokackich jest zależny od wielu czynników, takich jak doświadczenie adwokata, charakter sprawy, miejsce prowadzenia sprawy oraz sam zakres współpracy. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie "ile kosztuje adwokat od oddłużania", jednak warto zapytać o wycenę i skonsultować się z kilkoma specjalistami zanim podejmiemy decyzję. Należy pamiętać, że wartość usług adwokackich jest tylko jednym z czynników, a równie ważne jest znalezienie odpowiedniego adwokata, który będzie skutecznie reprezentować nasze interesy i pomóc rozwiązać nasze problemy prawne. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii. Nie zawiedziemy nikogo! Z nami poczujecie się pewnie i będziecie wolnymi ludźmi, wolnymi od długów.


Kredyt na oddłużenie Twojej firmy nie pomoże

Kredyt na oddłużenie Twojej firmy, to hasło, które wielu przedsiębiorców przyciąga swoją obietnicą ratunku w trudnych czasach. Jednakże, czy rzeczywiście istnieje taka możliwość? Czy to tylko kolejna fikcja, która wprowadza ludzi w…

Oddłużanie to prawda czy mit? Wygrana w całości z Alektum

Wiele osób, które wpadły w długi zastanawia się, czy mają jakąś szanse, aby wrócić do finansowej równowagi. W związku z tym, jak to naprawdę jest? Bez wątpienia nasza Klientka znalazła już odpowiedź…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ile kosztuje adwokat od oddłużania

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget