Duże długi firmowe to koniec firmy?

8 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy duże długi firmowe zawsze oznaczają koniec firmy? Oczywiście, że nie. Warunek jest jeden: umiejętność wyjścia z zadłużenia i skorzystanie z usług Kancelarii Oddłużeniowej.

Powód: Opus Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
6.019,68 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pokonamy duże długi firmowe. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa doskonale wie jak przeprowadzić skuteczne oddłużanie. Czy kiedykolwiek znajdowałeś się w sytuacji, w której Twoja firma zmagała się z ogromnymi długami? Czy czułeś się przytłoczony codziennymi telefonami od wierzycieli i brakiem perspektyw na wypłacalność? Jeśli tak, nie martw się - jesteśmy tutaj po to, aby pomóc Ci w wyjściu z tej trudnej sytuacji.

Duże długi firmowe mogą być prawdziwym utrapieniem

Duże długi firmowe

Mogą negatywnie wpływać na Twoje zdrowie psychiczne, relacje z innymi i sprawić, że będziesz tracił sen. Jednak nie musisz sobie z tym sam radzić. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w pomocy przedsiębiorcom w radzeniu sobie z długami firmowymi i odzyskiwaniu stabilności finansowej. Nasza kancelaria doskonale rozumie, że odzyskanie kontroli nad swoimi finansami nie jest łatwym zadaniem. Dlatego oferujemy Ci kompleksową pomoc, która pomoże Ci pokonać duże długi firmowe i odzyskać spokój ducha. Nasz doświadczony zespół prawników i specjalistów w zakresie zarządzania finansami jest gotowy, by wziąć na siebie odpowiedzialność za Twoje finanse i działać w Twoim najlepszym interesie.

Jak to działa? Nasza Kancelaria Oddłużeniowa podejmuje kroki, aby negocjować z wierzycielami i zmniejszyć Twoje zadłużenie. Nasz zespół ekspertów ma szeroką wiedzę i doświadczenie w kontaktach z wierzycielami, dzięki czemu możemy uzyskać o wiele korzystniejsze warunki spłaty długów. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci optymalnych rozwiązań finansowych, które pozwolą Ci wrócić na stabilne tory finansowe. Skutecznie również obronimy Cię w Sądzie I i II Instancji.

Skutecznie obroniliśmy klienta w Sądzie

Duże długi firmowe

Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Kosztami w całości obciążył wierzyciela Opus Collection. Z nami nie warto zadzierać. Czasami lepiej zastanowić się, czy warto z naszą Kancelarią Oddłużeniową wchodzić na drogę sądową. Klient wolny a my cieszymy się z kolejnej wygranej.

Cieszysz się swoją pracą? Czy chciałbyś znów czuć pasję do prowadzenia swojej firmy? Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wie, jak ważne jest bycie zadowolonym z pracy i dlatego chce Ci pomóc w pokonaniu Twoich długów firmowych. Nie pozwól, aby problemy finansowe nadal przytłaczały Cię i sprawiały, że tracisz radość z prowadzenia swojej firmy. Oddając swoje duże długi firmowe w nasze ręce, możesz odzyskać spokój ducha i skoncentrować się na tym, co naprawdę Cię pasjonuje.

Nie trać więcej czasu na martwienie się i bezproduktywne zastanawianie się nad rozwiązaniem swoich długów. Skontaktuj się z nami już dziś i daj nam szansę pokonania Twoich długów firmowych. Nasza specjalizacja w dziedzinie oddłużenia sprawia, że jesteśmy pewni, że możemy Ci pomóc. Odezwij się do naszej Kancelarii Oddłużeniowej i przekonaj się sam, jak skutecznie odzyskać stabilność finansową. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a Twój sukces jest naszym celem.

Razem pokonamy Twoje duże długi firmowe. Nie musisz już dłużej czuć się przytłoczony i bezsilny w obliczu finansowych problemów. Weź się w garść i skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową już dziś. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za Twoje finanse, abyś mógł odzyskać spokój ducha i cieszyć się sukcesem swojej firmy. Nasza profesjonalna i zaangażowana ekipa czeka na Ciebie!


Ile kosztuje adwokat od oddłużania? Wybierz świadomie

Ile kosztuje adwokat od długów? Możemy jeszcze sobie śmiało zadać pytanie, ile kosztuje dobry adwokat? Bardzo dobry adwokat? A może najlepszy adwokat? To są kolejne pytania, które zadają sobie dłużnicy mający na…

Jak wygrać proces o zapłatę z Ultimo Portfolio Investment?

Wielu zadłużonych zastanawia się jak wygrać proces o zapłatę. Oczywiście nie inaczej było z pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment. Chociaż Pani Ewa czytała dużo w Internecie na temat obrony w sądzie, na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Duże długi firmowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget