Najlepsza pomoc dla ludzi zadłużonych

3 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Portal Dłużnika to najlepsza pomoc dla ludzi zadłużonych, niezwykle istotna i potrzebna w obecnych czasach. Kancelaria Oddłużeniowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudna może być sytuacja osób zadłużonych i jak wielkie emocjonalne i finansowe obciążenie towarzyszy im na co dzień. Dlatego właśnie nasza kancelaria skupia się na świadczeniu usług, które naprawdę przynoszą efekty i pomagają odzyskać stabilność finansową.

Powód: Feniko Finanse Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
3.577,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Wiemy, jak pomóc osobom znaleźć wyjście z trudnej sytuacji

Nasze metody są skuteczne i oparte na dogłębnej analizie każdej indywidualnej sytuacji. Przeprowadzamy szczegółowe wywiady z klientami, aby lepiej poznać ich historię finansową, obecne zobowiązania oraz możliwości. Nasza kancelaria wie, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich. Dlatego oferujemy spersonalizowane podejście do każdej sprawy. Nasi prawnicy znają tajniki prawa i wiemy, jak skutecznie działać w imieniu naszych klientów. Pracujemy z zaangażowaniem i determinacją, aby zagwarantować, że sprawa zostanie rozwiązana w sposób korzystny dla naszych klientów. Nasz sukces w działaniu dla osób zadłużonych jest wielokrotnie potwierdzony. Wygraliśmy ostatnio sprawę z Feniko Finanse. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Klient odetchnął z ulgą i mógł skupić się na swoim życiu prywatnym oraz zawodowym. To bardzo ważne aby móc podejmować konkretne decyzje. Osoby zadłużone bardzo często są rozdrażnione i nie wiedzą, jak sobie z tym poradzić.

Najlepsza pomoc dla ludzi zadłużonych

Najlepsza pomoc dla ludzi zadłużonych

Rozumiemy, że długi mogą sprawiać wiele stresu i napięcia, dlatego oferujemy profesjonalne usługi w przyjaznej atmosferze. Nasza kancelaria stawia na zbudowanie zaufania i empatię, aby nasi klienci czuli się pewnie i komfortowo.

Najlepsza pomoc dla ludzi zadłużonych jest dla nas priorytetem. Dążymy do tego, aby nasi klienci odzyskali kontrolę nad swoimi finansami i mogli cieszyć się spokojnym życiem bez ciągłego obciążenia długami. Dlatego oferujemy szeroki zakres usług, które są elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz profesjonalnej pomocy, skontaktuj się z nami. Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa wesprzeć Cię i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej sytuacji. Nie trać czasu i nie zwlekaj – odzyskaj kontrolę nad swoim życiem już teraz.

Jesteśmy po to aby pomóc Ci wyjść na prostą. Nie możesz się poddawać tylko musisz walczyć o swoje pieniądze. Wierzyciele nigdy nie śpią. Czekają, jak tylko podwinie Ci się noga. Musisz pilnować czasu. Każdy sprzeciw od nakazu zapłaty musi być wniesiony do sądu na czas, bez żadnego opóźnienia. Najlepsza pomoc dla ludzi zadłużonych jest na wyciągnięcie ręki.

Wygrywamy niezliczoną ilość spraw w sądach

Mamy bardzo dużo sukcesów. Osoby, które skorzystały z naszych usług mogą to potwierdzić. Dzięki nam sporo osób wyszło na prostą i cieszy się wolnością finansową. Właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Móc wreszcie żyć i cieszyć się życiem. Długi dzisiaj są a jutro wcale ich nie musi być. Jeśli zaczniecie działać odpowiednio szybko to również szybko wydostaniecie się ze spirali zadłużenia.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zajmuje się oddłużaniem osób prywatnych oraz firm. Działamy na terenie całego kraju. Zatem weź sprawy w swoje ręce i skontaktuj się z nami już dzisiaj.


Pętla pożyczek w parabankach. Jak ją przeciąć?

Pętla pożyczek w parabankach to nie wyrok śmierci. Nasza Kancelaria wie, jak wyprowadzić Cię z długów i ustabilizować Twoje finanse. Wyróżnia nas doświadczenie, skuteczność i zaangażowanie w sprawy naszych Klientów. Powód: VPF…

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie długów

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie długów z Kancelarią Oddłużeniową jest realne, skuteczne oraz profesjonalne. Przekonała się o tym klientka, która nie dała rady walczyć z chwilówkami sama. Nie ma co się dziwić. Wierzyciele…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Najlepsza pomoc dla ludzi zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget