Pożyczka dla zadłużonych Polaków nie jest sposobem

Pożyczka dla zadłużonych Polaków doprowadzi Was do dramatu. To nie tylko puste słowa, ale bolesna rzeczywistość, której wielu ludzi doświadcza na własnej skórze. Spirala zadłużenia, którą trudno będzie przeciąć, grozi utratą kontroli nad finansami i narastającymi problemami. Jednakże, pomimo tych trudności, z pomocą naszej Kancelarii Oddłużeniowej istnieje szansa na wygranie tej bitwy.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
1.478,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Zdajemy sobie sprawę z zagrożeń i pułapek, jakie czyhają na tych, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie

Pożyczka dla zadłużonych Polaków

Nasza klientka, która znalazła się w podobnej sytuacji, była skrajnie zadłużona i pilnie potrzebowała wsparcia. Pożyczka dla zadłużonych Polaków wydawała się być jedynym wyjściem z jej zawirowań finansowych. Niestety, takie pożyczki często stają się pułapką, z której trudno się wydostać. Roczne oprocentowanie, ukryte opłaty i wysokie raty mogą tylko pogorszyć sytuację i sprawić, że zadłużenie staje się nie do udźwignięcia.

Dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie oddłużania. Dzięki nam nasza klientka wygrała sprawę w Sądzie Rejonowym, który oddalił powództwo w całości. Tak! Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest skuteczna i profesjonalna. Większość spraw w sądach wygrywamy. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że każdy ma inne długi i zupełnie inną sytuację finansową. W przypadku naszej klientki wiedzieliśmy, że Ultimo ma marne szanse w Sądzie I Instancji. Wierzyciel nie zdecydował się na dalszą walkę.

Pożyczka dla zadłużonych Polaków to nie wyjście

Dzięki naszym staraniom, nasza klientka została uwolniona od długu. Cieszy się wolnością finansową i zapomniała co znaczą problemy. Wdrażamy różnorodne strategie i plany finansowe, które uwzględniają wszelkie aspekty sytuacji klienta. Działamy kompleksowo, nie tylko łagodząc skutki zadłużenia, ale również likwidując jego przyczyny.

Pożyczka dla zadłużonych Polaków

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa ma na pokładzie wykwalifikowanych prawników, którzy specjalizują się w sprawach oddłużeniowych i w prawie cywilnym. Posiadamy szeroką wiedzę prawną, która pozwala nam na skuteczne działanie w sądach i negocjacjach z wierzycielami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie negocjowania z wierzycielem, ochrony przed komornikiem czy odzyskiwania nieuczciwych opłat, możesz polegać na naszej profesjonalnej pomocy.

Rozumiemy, że sytuacja zadłużonych osób jest skomplikowana i stresująca. Dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie emocjonalne i doradztwo finansowe. Nie zostawiamy naszych klientów na pastwę losu ale angażujemy się w każdy etap procesu oddłużania, aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa i ostateczną wygraną.

Pożyczka dla zadłużonych Polaków w nieznane i pełnym ryzyka. Jednak z wsparciem naszej Kancelarii Oddłużeniowej możesz zacząć odnawiać swoje życie finansowe. Przyjdź do nas, a my pomożemy Ci uporać się ze spirala zadłużenia i odzyskać kontrolę nad swoimi finansami. Nie musisz walczyć sam - my jesteśmy tutaj, aby Cię wesprzeć. Samodzielne próby walki z długiem mogą prowadzić do jeszcze większych problemów. Weźmy sprawy w swoje ręce i rozwiążmy Twój problem razem. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to klucz do sukcesu i odzyskania stabilności finansowej. Czy jesteś gotowy/a na nowy rozdział w Twoim życiu? Jeśli tak, to czekamy. Nie zwlekaj dłużej, ponieważ czas odgrywa tutaj kluczową rolę. Damy sobie radę ze wszystkim i zobaczysz, że po całej burzy wyjdzie słońce. Nie poddawaj się! Walcz!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka dla zadłużonych Polaków

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy