• Home
  • Aktualności
  • Pożyczka bez zdolności finansowej przez internet to pułapka

Pożyczka bez zdolności finansowej przez internet to pułapka

Pożyczka bez zdolności finansowej spowoduje większe problemy finansowe. W takie problemy wpadła nasza klientka, która zaciągnęła pożyczkę z parabanku. Na szczęście spotkała na swojej drodze nas, czyli Kancelarię Oddłużeniową. Pomogliśmy jej wyjść na prostą i wygraliśmy sprawę w Sądzie Rejonowym.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 
9.749,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pożyczka bez zdolności finansowej to pułapka

Pożyczka bez zdolności finansowej

Mówią, że człowiek uczy się na własnych błędach. Nasza klientka na pewno mogłaby potwierdzić tę teorię. Pożyczka bez zdolności finansowej, którą zaciągnęła, okazała się dla niej prawdziwym koszmarem. Szybka i łatwa dostępność tych pożyczek sprawia, że wiele osób pada ofiarą swojej potrzeby szybkiego zastrzyku gotówki. Ale czy rzeczywiście warto pójść tą drogą?

Kiedy klientka wpadła w spiralę zadłużenia, miała trudności ze spłatą swoich zobowiązań. Była ambitną młodą kobietą, która pragnęła rozpocząć własny biznes. Niestety, brak zdolności kredytowej uniemożliwiał jej uzyskanie tradycyjnej pożyczki w banku. Zdesperowana i potrzebująca nagłego zastrzyku gotówki, postanowiła zaciągnąć pożyczkę przez internet.

Na początku wydawało się to dla niej rozwiązaniem idealnym. Bezproblemowe załatwienie formalności, szybkie przelanie pieniędzy na konto, brak konieczności przedstawiania dokumentów finansowych – to wszystko sprawiło, że pożyczka bez zdolności finansowej wydawała się być idealnym rozwiązaniem dla naszej klientki. Szybko jednak okazało się, że to tylko pozory. Z biegiem czasu, pożyczka bez zdolności finansowej przyniosła klientce wiele problemów. Odsetki i opłaty zaczęły rosnąć w szybkim tempie, a jej dług zaczął narastać. Brak zdolności kredytowej uniemożliwił jej również zaciągnięcie kolejnej pożyczki w celu spłaty aktualnego zadłużenia. Zadłużenie rosło, a klientka coraz bardziej tonęła w spirali problemów finansowych.

Na szczęście jej droga skrzyżowała się z naszą Kancelarią Oddłużeniową

Zaufała nam i powierzyła swoje problemy. W naszej kancelarii  skupiamy się na pomocy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Działamy profesjonalnie i z pasją, starając się znaleźć jak najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Pożyczka bez zdolności finansowej

W przypadku naszej klientki, postanowiliśmy podjąć działania prawne w celu ochrony jej interesów. Zajęliśmy się sprawą pożyczki bez zdolności kredytowej przez internet, którą wzięła od parabanku. Analizując umowę i przepisy prawne, znaleźliśmy szereg naruszeń ze strony pożyczkodawcy, także zdawaliśmy sobie sprawę, że nasz sprzeciw od nakazu zapłaty, który odebrała będzie miał odpowiednią moc i będzie skuteczny. Absolutnie się nie myliliśmy. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości.

Dla naszej klientki była to ogromna ulga. Odpadła od niej lawina długów, a my pomogliśmy jej zacząć na nowo. W naszej Kancelarii Oddłużeniowej nie tylko zabiegamy o interesy naszych klientów, ale również edukujemy ich w zakresie zdrowego zarządzania finansami.

Pożyczka bez zdolności finansowej niesie za sobą spore ryzyko. Może ona prowadzić do większych problemów finansowych i spirali zadłużenia. Dlatego ważne jest, aby przed podjęciem takiej decyzji dokładnie rozważyć konsekwencje i skonsultować się z profesjonalistami, którzy mogą pomóc znaleźć lepsze rozwiązania.

W przypadku naszej klientki pomoc znalazła się w naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Jesteśmy przekonani, że każda osoba, która znalazła się w podobnej sytuacji, może odzyskać kontrolę nad swoimi finansami. Przy odpowiednim wsparciu i profesjonalnym podejściu, wyjście na prostą jest możliwe. Nam można zaufać i oddać swoje sprawy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka bez zdolności finansowej