Droga pożyczka parabankowa nie uwolni Cię od problemów

Droga pożyczka parabankowa to rozwiązanie, które często wydaje się być atrakcyjne dla osób borykających się z problemami finansowymi. Jednak Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi wie o tym doskonale - droga pożyczka parabankowa nie rozwiąże Twoich problemów finansowych. Wielu ludzi, którzy wierzyli, że taka pożyczka będzie idealnym rozwiązaniem, zawiedli się bardzo w międzyczasie.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.587,54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w I i II instancji
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Droga pożyczka parabankowa

Droga pożyczka parabankowa

W obecnych czasach, wiele osób jest w potrzebie natychmiastowej gotówki. Ci, którzy zaczynają odczuwać kłopoty z finansami, często zwracają się w stronę instytucji pozabankowych, które oferują pożyczki. Od razu trzeba zaznaczyć, że wiele z tych instytucji działa legalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami ale są też takie firmy, które absolutnie nie działają zgodnie z prawem. Niemniej jednak, warto pamiętać o tym, że droga pożyczka parabankowa to tylko krótkoterminowe rozwiązanie i nie stanowi trwałego wyjścia z trudnej sytuacji finansowej. Dlatego naszym zdaniem lepiej takie wymysły omijać szerokim łukiem.

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi spotyka się na co dzień z przypadkami ludzi, którzy uwierzyli w potencjał pożyczki pozabankowej, ale zostali zawiedzeni. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim, wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z kosztów i oprocentowania takiej pożyczki. Często są one znacznie wyższe niż w przypadku tradycyjnych pożyczek bankowych. To oznacza, że spłacając pożyczkę, trzeba zapłacić znacznie większą sumę niż wzięto.

Ponadto, wiele instytucji pozabankowych ma bardzo szybkie procedury przyznawania pożyczek. Oczywiście, jest to cenna cecha dla tych, którzy potrzebują pieniędzy jak najszybciej. Jednakże, z drugiej strony, szybkość ta może prowadzić do zbyt pochopnego podjęcia decyzji. Wielu ludzi zaciąga pożyczki pozabankowe bez dokładnej analizy własnej sytuacji finansowej. To z kolei prowadzi do jeszcze większych problemów w przyszłości.

Droga pożyczka parabankowa może także prowadzić do skomplikowanych sytuacji prawnych.

Kancelaria Oddłużeniowa bierze udział w wielu sprawach sądowych

Kiedy dług wzrasta i przestajesz być w stanie go spłacać, sytuacja staje się bardzo trudna. Instytucje pozabankowe często zgłaszają swoje roszczenia do sądu, co prowadzi do jeszcze większych problemów dla osoby zadłużonej.

Jak zatem uniknąć pułapki pożyczek pozabankowych? Przede wszystkim, zawsze warto dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową. Zastanów się, czy faktycznie potrzebujesz pożyczki i czy jesteś w stanie ją spłacić w określonym terminie. Warto również skonsultować się z ekspertami, takimi jak Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawnej.

Wielu ludzi zwraca się do pożyczek pozabankowych w nadziei na szybkie rozwiązanie swoich problemów finansowych. Niestety, często okazuje się, że to tylko chwilowe ukojenie, które prowadzi do jeszcze większych problemów. Dlatego warto uważnie rozważyć swoje możliwości finansowe przed zaciągnięciem pożyczki pozabankowej.

Droga pożyczka parabankowa kontra najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa

Droga pożyczka parabankowa

Nasz klient przed zaciągnięciem pożyczki pozabankowej absolutnie nie zastanowił się. Potrzebował na szybko pieniędzy. Sprawa oczywiście trafiła do sądu, ponieważ nie był w stanie spłacić tej pożyczki. Wierzyciel nie zastanawiał się za długo. W imieniu naszego klienta wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty do Sądu Rejonowego. Finalnie sprawa zakończyła się pełnym sukcesem po apelacji. Klient nie poniósł żadnych dodatkowych opłat, powództwo zostało oddalone w całości.

Wnioskiem jest to, że droga pożyczka parabankowa nie rozwiąże Twoich problemów finansowych. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi wie o tym doskonale, dlatego dziś namawiamy Was wszystkich na rozwagę i rozsądek w podejmowaniu decyzji finansowych. Nie daj się zwieść chwilowym ukojeniem i zawsze pamiętaj, że problem finansowy wymaga gruntownej analizy i starannego planu, a nie krótkoterminowego rozwiązania w postaci pożyczki pozabankowej.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zawsze stara się pomóc swoim klientom ale należy pamiętać, że oddłużanie to proces długi a ostateczna decyzja zawsze będzie należeć do sądu, w którym dana sprawa jest prowadzona. Jeśli podejmujecie decyzję o oddłużaniu to pamiętajcie, że będziecie musieli dodatkowo uzbroić się w cierpliwość. Najważniejszy jest cel: oddłużyć się ze wszystkiego.


Profesjonalne oddłużanie komornicze

Oddłużanie komornicze to proces, który może przynieść ulgę osobom zadłużonym, które zmagały się z długami i niezdolnością do ich spłacenia. Jest to skomplikowana i czasochłonna procedura, która wymaga użycia odpowiednich narzędzi i…

Doradca finansowy oddłużanie z kredytów w naszej kancelarii

Ultimo Portfolio Investment nabywa na drodze cesji dług bankowy Pani Elżbiety. Chociaż wniesiony pozew opiewał na 20.434,00 zł samej pretensji głównej, kobieta nie uległa presji i nie poddała się. Oczywiście z pomocą…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Droga pożyczka parabankowa

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy