Bezbolesne oddłużanie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową

2 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Bezbolesne oddłużanie komornicze to nie jest temat tabu. Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego wie doskonale, co jest najlepsze dla osób zadłużonych i jakie obrać kierunki oddłużania.

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
29.646,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Czym jest tzw. bezbolesne oddłużanie komornicze? To proces wyjścia z zadłużenia przy pomocy profesjonalnej kancelarii, jest coraz popularniejsze w Polsce. Jedną z renomowanych kancelarii specjalizujących się w tej dziedzinie jest Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego. Przedstawmy dlaczego bezbolesne oddłużanie komornicze z naszą kancelarią jest najlepszym rozwiązaniem dla osób borykających się z długami.

Klientka dzięki pomocy Kancelarii Oddłużeniowej wygrała sprawę z Alior Bank

Bezbolesne oddłużanie komornicze to proces, który pozwala osobom zadłużonym na wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego jest jednym z liderów w tej dziedzinie, oferując profesjonalne wsparcie i skuteczne rozwiązania. Kiedy Alior Bank pozwał naszą klientkę nie mogliśmy czekać. Musieliśmy działać, ponieważ czas ma tutaj ogromne znaczenie. Na sprzeciw od nakazu zapłaty mieliśmy 14 dni od momentu odebrania go przez naszą klientkę. Kiedy otrzymaliśmy wyrok Sądu Rejonowego wiedzieliśmy, że klientka bardzo się ucieszy. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Wszystkimi kosztami obciążył powoda, czyli Alior Bank. Taki wyrok to marzenie każdego dłużnika ale wiecie co? Z nami te marzenia możecie spełnić.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Bezbolesne oddłużanie komornicze

Odpowiedź: dlatego, byłaby zbyt ogólna i krótka. Zatem zaczynamy od szybkiego wyjaśnienia.

  1. Profesjonalne doradztwo: Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego zapewnia klientom kompleksowe doradztwo w zakresie oddłużania komorniczego. Nasz doświadczony zespół prawników i doradców finansowych analizuje indywidualną sytuację klienta, identyfikuje najskuteczniejsze strategie i pomaga w negocjacjach z wierzycielami oraz skutecznie broni w sądach. Dzięki temu klientka, z którą współpracowała nasza kancelaria, otrzymała fachową pomoc w walce z Alior Bank.
  2. Indywidualne podejście: Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego rozumie, że każda sytuacja zadłużenia jest unikalna. Dlatego oferuje klientom indywidualne podejście, dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Klientka, która wygrała sprawę z Alior Bank, otrzymała spersonalizowane rozwiązania, które uwzględniały jej specyficzne okoliczności finansowe.
  3. Skuteczne negocjacje: Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego posiada bogate doświadczenie w negocjacjach z wierzycielami. Nasz zespół skutecznie reprezentuje klientów i dąży do osiągnięcia jak najkorzystniejszych warunków spłaty długów.

Wykorzystujemy różne narzędzia oddłużania

Bezbolesne oddłużanie komornicze

Bezbolesne oddłużanie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą uwolnić się od długów. Profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście i skuteczne negocjacje to kluczowe elementy sukcesu naszej kancelarii. Przykładem klientki, która dzięki pomocy Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego wygrała sprawę z Alior Bank, potwierdza skuteczność i zaufanie, jakim cieszy się nasza kancelaria. Dlatego warto skorzystać z naszych usług, aby zapomnieć o długach i odzyskać stabilność finansową.

Kancelaria Oddłużeniowa zajmuje się oddłużaniem 20 lat. W gruncie rzeczy to bardzo długo. Dzięki temu mamy doświadczenie, o którym wiele kancelarii może pomarzyć, wiedzę, którą zdobywaliśmy latami właśnie po to, aby móc ją wykorzystać podczas współpracy z naszymi klientami. Jesteśmy najlepsi ale wcale nie obrastamy w przysłowiowe piórka tylko podążamy za trendami i wciąż zmieniającym się prawem.

Wiemy, że bezbolesne oddłużanie komornicze nie należy do łatwych ale z nami obejdzie się bez bólu. Żaden dłużnik nie powinien się poddawać ani załamywać. Długi są po to aby je zwalczyć i zapomnieć. Czekamy na Wasze telefony i e-maile. Nie czekajcie! Działajcie i cieszcie się życiem oraz wolnością finansową tak, jak nasza klientka.


Antywindykacja prawna – co oznacza?

Antywindykacja prawna? Oczywiście! Tylko z najlepszą kancelarią. W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemami finansowymi, które mogą prowadzić do zadłużenia i trudności w spłacie zobowiązań. W takiej sytuacji warto skorzystać…

Odzyskujemy pieniądze od Vivus Finance

Działając w sprawach Klienta Portalu Dłużnika, skupiliśmy się na wszystkich aspektach oddłużania. Oczywiście nie zapominamy o pieniądzach, które nienależnie wpłacił dawnym wierzycielom. Dlatego odzyskujemy pieniądze od Vivus, które stanowią wnoszone przez Pana…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Bezbolesne oddłużanie komornicze

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget