Antywindykacja prawna - co oznacza?

Antywindykacja prawna? Oczywiście! Tylko z najlepszą kancelarią. W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemami finansowymi, które mogą prowadzić do zadłużenia i trudności w spłacie zobowiązań. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnej Kancelarii Oddłużeniowej, która pomoże nam wyjść z finansowego dołka. Jedną z najlepszych Kancelarii w Polsce jest Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi, która specjalizuje się w procesie oddłużania.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.632,13 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wprowadzenie do tematu jest kluczowe, aby czytelnik mógł zrozumieć, o czym będzie mowa w dalszej części tego artykułu. W przypadku antywindykacji, chodzi o działania podejmowane w celu ochrony dłużnika przed nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi. Kancelaria Oddłużeniowa jest liderem w tej dziedzinie i pomaga klientom walczyć z nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi. Przykładem jest wygrana sprawa w Sądzie Rejonowym Klienta, który został pozwany przez wierzyciela.

Kancelaria wyciąga klienta z finansowego dołka i wygrywa sprawę w sądzie

Antywindykacja prawna

Kiedy zgłosił się do nas klient wiedzieliśmy doskonale, że to będzie ciekawy temat. Windykatorzy nie dawali mu świętego spokoju. Byli też tacy, co przyjeżdżali do domu. Z parabanków takie przypadki nie są częste ale są też tacy, co mają szczęście, jak nasz klient. Po nieudanych próbach odzyskania swoich należności, wierzyciel postanowił oddać sprawę do Sądu I Instancji. Klient otrzymał sądowy nakaz zapłaty i stwierdził, że odda nam swoją sprawę. W jego imieniu musieliśmy złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd I Instancji, czyli Sąd Rejonowy po zapoznaniu się z naszymi argumentami i sprzeciwem postanowił oddalić powództwo w całości. Oznaczało to dla nas sprawę wygraną.

Kancelaria posiada doświadczonych prawników, którzy znają przepisy prawa i potrafią skutecznie bronić interesów swoich klientów. Przykładem może być sytuacja, w której dłużnik otrzymuje wezwanie do zapłaty z Sądu Rejonowego, czy też z EPU. Firma windykacyjna lub bezpośrednio wierzyciel domaga się spłaty długu w sposób niezgodny z prawem. Kancelaria Oddłużeniowa jest w stanie udowodnić, że dłużnik nie jest winny i wygrać sprawę w sądzie.

Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z usług Kancelarii Oddłużeniowej jest nasza skuteczność w wyciąganiu klienta z finansowego dołka. Kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo finansowe, które pomaga klientom uporać się z problemami finansowymi i znaleźć rozwiązania, które pozwolą im wyjść na prostą. Przykładem może być sytuacja, w której dłużnik ma wiele różnych zobowiązań i nie jest w stanie ich spłacić. Kancelaria Oddłużeniowa pomoże w negocjacjach z wierzycielami i opracuje plan spłaty, który pozwoli dłużnikowi na uregulowanie swoich zobowiązań.

Antywindykacja prawna

Wnioskiem jest to, że skorzystanie z usług Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi może być korzystne dla osób borykających się z problemami finansowymi. Kancelaria oferuje skuteczną antywindykację, która chroni dłużników przed nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi. Dodatkowo, Kancelaria pomaga klientom wyciągnąć się z finansowego dołka poprzez kompleksowe doradztwo finansowe. Dzięki temu, dłużnicy mają szansę na uregulowanie swoich zobowiązań i poprawę swojej sytuacji finansowej.

Antywindykacja prawna to dla naszej kancelarii nie jest nic nowego. Zajmujemy się procesem oddłużania od A do Z. Uważamy, że najważniejsze jest działanie oraz czas. Nie możemy zapomnieć wysłać sprzeciwu od nakazu zapłaty w ustalonym terminie ani się poddać. Wierzyciele przecież tylko czekają na to aby nas zdołować i położyć rękę na naszym portfelu. Nie dajcie się. Walczcie bo to Wasze pieniądze. Jeśli jednak nie wiecie, jak poradzić sobie z tego typu sprawami wystarczy się do nas zgłosić po pomoc. Nie zostawiamy nikogo bez pomocy.

Dla nas nie ma żadnych rzeczy niemożliwych. Staramy się tłumaczyć swoim klientom, że proces oddłużania to początek drogi do zdecydowanie lepszej przyszłości. Długi wcale nie muszą oznaczać końca świata. W dzisiejszych czasach większość ludzi ma problemy z długami. My jesteśmy ot tego aby takie problemy rozwiązywać. Nie poddajemy się i walczymy o każdy grosz naszych klientów. Jeśli antywindykacja, to tylko z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową. O długach wiemy podobno wszystko.


Prawnik od antywindykacji pomoże w długach

Współczesne społeczeństwo jest nierozerwalnie związane z systemem finansowym, w którym pojawiają się różne trudności, w tym problemy z obsługą zobowiązań finansowych. Nie jest tajemnicą, że nieuczciwi windykatorzy i długi stają się coraz…

Nakazy zapłaty od Alektum Capital upadają w sądach

Co zrobić, kiedy problemy finansowe nie pozwalają nam normalnie żyć? Stało się ono nie do wytrzymania a to, co się wokół dzieje, odbiera nam nie tylko energię, ale także nadzieję, że cokolwiek…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja prawna

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy