Oddłużanie z pożyczek nigdy nie było łatwiejsze

Oddłużanie z pożyczek z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową powoduje radość i wolność finansową. Już wiele osób skorzystało z naszych profesjonalnych usług i odzyskało kontrolę nad swoim życiem. Pragniemy podzielić się z Państwem jednym z takich szczęśliwych przypadków, gdzie Eques Debitum został pokonany w Sądzie przez Kancelarię Oddłużeniową, co doprowadziło do wygranej naszej klientki. Sąd oddalił powództwo, a to oznacza, że teraz nasza klientka może cieszyć się prawdziwą wolnością finansową.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu:
6.733,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Oddłużanie z pożyczek

Zadaniem naszych prawników było udowodnienie, że nasza klientka nie była odpowiedzialna za zadłużenie, które narzuciła jej firma Eques Debitum. Dzięki solidnej analizie dokumentów i dogłębnemu przygotowaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty, udało nam się udowodnić, że nasza klientka nie miała żadnego wpływu na to zobowiązanie finansowe. W końcu, po długiej i skomplikowanej batalii w Sądzie, nadszedł moment ostatecznej decyzji. Decyzji, która przypieczętowała porażkę Eques Debitum i zwycięstwo naszej klientki.

Sąd oddalił powództwo Eques Debitum

Oddłużanie z pożyczek

To był moment wielkiej radości i odczuwalnej ulgi. Nasza klientka była wreszcie wolna. Wolna od długów, wolna od ciągłego stresu i niepokoju związanego z problemami finansowymi, które ją dręczyły. Oddłużanie z pożyczek z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową dodało jej skrzydeł i otworzyło nowy rozdział w jej życiu.

To jednak nie koniec. Nasza klientka teraz może spokojnie patrzeć w przyszłość, wiedząc, że ma profesjonalne wsparcie najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej. Właśnie dlatego, że w czasie tej batalii przekonaliśmy się o tym, jakie to ważne mieć u boku prawdziwych ekspertów. Nasi prawnicy nie tylko pomogli w udowodnieniu , ale też pokazali, że oddłużanie z pożyczek z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową to prawdziwa gwarancja sukcesu.

To zwycięstwo sprawiło nam wiele radości i satysfakcji. Jest to dowód na to, że nasza praca ma sens i przynosi realne rezultaty. Dzięki naszemu oddłużaniu, nasza klientka odzyskała pełnię kontroli nad swoim życiem. Teraz może zrealizować swoje pasje, marzenia i cele. Może skupić się na budowaniu przyszłości dla siebie i swojej rodziny.

Oddłużanie z pożyczek to nie tylko wygrana w Sądzie, ale także droga do finansowej wolności

Oddłużanie z pożyczek

Profesjonalizm naszych prawników, ich doświadczenie i wiedza są kluczowe dla osiągnięcia pozytywnego rezultatu. Każdy przypadek jest dla nas wyjątkowy, dlatego również nasze podejście jest indywidualne. Dokładnie analizujemy sytuację  każdego klienta i dostosowujemy strategię, aby zapewnić jak najszybsze i najskuteczniejsze oddłużanie z pożyczek.

Jeżeli masz problemy finansowe, zmagasz się z długami i odczuwasz presję każdego dnia, oddłużanie z pożyczek z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi to najlepsze rozwiązanie. Nasze liczne sukcesy oraz coraz większa liczba zadowolonych klientów to dowód na to, że możemy Ci pomóc. Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie, a odzyskasz kontrolę nad swoim życiem i będziesz wreszcie cieszyć się prawdziwą wolnością finansową.

Nie czekaj, działaj! Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij swój nowy rozdział razem z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową. Oddłużanie z pożyczek z nami to droga do szczęścia i radości. Nic Ci więcej nie potrzeba, oprócz naszej Kancelarii Oddłużeniowej! Zapomnij o długach już dzisiaj.


Pętla zadłużenia w parabankach: jak się jej ustrzec?

Pętla zadłużenia w parabankach jest problemem, który dotyka wiele osób na całym świecie. Nie jest to jednak tylko kwestia finansowa, ale również zdrowotna. Pętla zadłużenia w parabankach prowadzi do depresji, a ta z…

Umiejętna pomoc prawna w oddłużaniu

Kiedy Varmont Capital z siedziba w Danii nabyło na drodze cesji dług Pana Stefana, sprawa nabrała tempa. Oczywiście wierzyciel wtórny szybko wniósł do sądu pozew, domagając się zapłaty 2.677,70 zł, co stanowiło…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z pożyczek

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy