Adwokat od antywindykacji to idealne rozwiązanie dla dłużników

Adwokat od antywindykacji zna się na prawie i jeszcze potrafi zająć się procesem oddłużania. Idealne rozwiązanie. Klientka z naszą pomocą pokonała wierzyciela Invest Incaso. Sąd Rejonowy w Krakowie oddalił powództwo. Naszym zadaniem było wniesienie skutecznego sprzeciwu oraz obrona procesowa klientki. W dzisiejszych czasach przyszło nam żyć w społeczeństwie, w którym zjawisko zadłużenia staje się coraz bardziej powszechne. Wiele osób, zarówno przewidujących, jak i nieprzewidujących okoliczności, znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Konsekwencją tego są często kłopotliwe problemy związane z windykacją, które dodatkowo mogą prowadzić do utraty reputacji oraz innych negatywnych skutków.

Powód: Invest Incaso S.A. Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 
10.042,07 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Adwokat od antywindykacji - kto to?

W takiej sytuacji warto bez wahania skorzystać z usług adwokat od antywindykacji. Adwokat od antywindykacji to idealne połączenie dwóch kompetencji: znajomości prawa oraz umiejętności radzenia sobie z procesami oddłużania. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy pragną skutecznie pokonać swoich wierzycieli.

Skuteczność adwokat od antywindykacji potwierdza sprawa Klientki

Adwokat od antywindykacji

Dzięki naszej pomocy, klientka odniosła pełne zwycięstwo w Sądzie Rejonowym w Krakowie, który oddalił powództwo wierzyciela. Było to możliwe dzięki naszemu skutecznemu wniesieniu sprzeciwu oraz obronie procesowej klientki. Nasza praca polega na kompleksowym wsparciu klientów w trakcie procesu oddłużania. Przede wszystkim, analizujemy sytuację prawno-finansową każdego, kto się do nas zgłosi i opracowujemy spersonalizowaną strategię, uwzględniającą indywidualne potrzeby i cele klienta. Dzięki temu mamy pewność, że nasza pomoc będzie maksymalnie skuteczna.

Następnie, prowadzimy wszelkie niezbędne działania prawne mające na celu ochronę klienta przed dalszymi działaniami windykacyjnymi. Skuteczne wniesienie sprzeciwu jest jednym z kluczowych elementów naszej pracy. Dzięki naszym umiejętnościom w obronie procesowej, każdy klient ma pewność, że z nami jego sprawy są w najlepszych rękach.

Ważne jest, aby pamiętać, że proces oddłużania to nie tylko walka o złagodzenie skutków zadłużenia, ale także o przywrócenie równowagi i stabilności finansowej. Naszym celem jest wspomaganie wszystkich klientów nie tylko w procesie oczyszczania z długów, ale także w dążeniu do budowania nowego i zdrowego fundamentu finansowego.

Każdy Klient jest dla nas ważny

Adwokat od antywindykacji

Dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy i klienta. Nasze usługi są kompleksowe i profesjonalne, ale także nastawione na pomoc i zrozumienie potrzeb klientów w trudnych momentach. Adwokat od antywindykacji to idealne połączenie dwóch niezwykle ważnych aspektów: znajomości prawa i umiejętności radzenia sobie z procesami oddłużeniowymi. Dzięki temu, możemy pomóc klientom w skutecznym pokonaniu ich wierzycieli i odzyskaniu stabilności finansowej.

Cieszmy się z sukcesów, takich jak pokonanie wierzyciela jak to było w przypadku naszej klientki, która otrzymała korzystny wyrok Sądu Rejonowego w Krakowie. Dowodzi to, że nasze działania są skuteczne i warto skorzystać z naszych usług w walce z problemami związanymi z zadłużeniem.

Dzięki naszej wiedzy, kompetencjom i doświadczeniu, wspieramy klientów w trakcie procesu oddłużeniowego, zapewniając im ochronę i dając szansę na nowy początek. Nie wahaj się skorzystać z naszych usług i pozbyć się zmartwień związanych z długami. Mając nas po swojej stronie możesz odnosić sukcesy i cieszyć się stabilnością finansową. Adwokat od antywindykacji to idealne połączenie, które zmieni Twoje życie na zawsze!


Oddłużanie z pożyczek nigdy nie było łatwiejsze

Oddłużanie z pożyczek z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową powoduje radość i wolność finansową. Już wiele osób skorzystało z naszych profesjonalnych usług i odzyskało kontrolę nad swoim życiem. Pragniemy podzielić się z Państwem jednym…

Oddłużanie kancelaria prawna w Łodzi

Zdajemy sobie sprawę, że kiedy decydujesz się na specjalistyczną pomoc prawną oczekujesz, że zostanie ona profesjonalnie poprowadzona. Dlatego oddłużanie kancelaria prawna w Łodzi, czyli nasz Portal Dłużnika, wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Pana Aleksandra…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Adwokat od antywindykacji

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy