Na czym polega prawdziwe oddłużanie?

6 grudnia 2023 przez  - Portal Dłużnika

Na czym polega prawdziwe oddłużanie? To pytanie, na które wiele osób poszukuje odpowiedzi. W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemem zadłużenia i szuka skutecznych sposobów na wyjście z tej trudnej sytuacji. Jedną z możliwości jest skorzystanie z usług Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi, która specjalizuje się w pomocy osobom zadłużonym.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.555,43 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Klient Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi wie doskonale na czym polega oddłużanie

Na czym polega prawdziwe oddłużanie

Przedstawiamy Wam historię jednego klienta, który wpadł w pętlę zadłużenia. Absolutnie nie zdawał sobie sprawy, że wszystko może się tak bardzo skomplikować. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu został bardzo skutecznie oddłużony. Nasz klient prowadził własną działalność gospodarczą. Niestety, z różnych przyczyn związanych z trudnościami rynkowymi i błędnymi decyzjami, jego firma zaczęła tracić i nie była w stanie spłacić swoich zobowiązań. W takiej właśnie sytuacji klient skontaktował się z nami przedstawiając swoją wizję i jednocześnie sądowe nakazy zapłaty.

Mieliśmy jeden cel - wygrać sprawę klienta i postawić jego firmę na nogi. Złożyliśmy w jego imieniu do Sądu Rejonowego sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd Rejonowy długo się nie zastanawiał i oddalił powództwo w całości. Oznacza to, że wygraliśmy sprawę i że nasz sprzeciw od nakazu zapłaty był skuteczny.

Na czym polega prawdziwe oddłużanie?

Na czym polega prawdziwe oddłużanie

Nie da się ukryć, że proces oddłużania jest męczący, długi i stresujący ale z naszą Kancelarią Oddłużeniową może być zupełnie inny niż Ci się wydaje. Nasz zespół to bardzo empatyczni ludzie, którzy mają niesamowite poczucie humoru. Z naszą kancelarią będziecie wiedzieć na czym polega prawdziwe oddłużanieponieważ wszystko tłumaczymy krok po kroku. Żaden z naszych klientów nie zostaje sam i każdy z nich prowadzony jest za rękę od początku do końca.

Teraz, gdy nasz klient jest już wolny od długów, może skoncentrować się na odbudowie swojej sytuacji finansowej i cieszyć się życiem. Dzięki wsparciu Kancelarii Oddłużeniowej, odzyskał kontrolę nad swoim życiem finansowym i może skupić się na rozwijaniu swojej działalności gospodarczej.

Mając doświadczenie i wiedzę, jesteśmy w stanie skutecznie reprezentować klientów na wszystkich etapach postępowania. Dzięki nam, jak można zaobserwować na przykładzie naszego klienta, możliwe jest skuteczne oddłużenie i odzyskanie kontroli nad swoją sytuacją finansową.

Proces oddłużania wymaga samodyscypliny i determinacji, ale warto podjąć to wyzwanie, aby zacząć od nowa bez ciężaru długów. Dlatego warto skorzystać z usług Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi i odpowiedzieć sobie na pytanie: "Na czym polega prawdziwe oddłużanie?".

Oddłużanie wymaga oczywiście dużej determinacji i dyscypliny

Nie poddawajcie się. Walczcie najlepiej, jak tylko potraficie. Nasza kancelaria z pewnością Wam pomoże, jeśli tylko będziecie tego potrzebować. Uważamy, że oddłużanie jest dla każdego człowieka. Nasza kancelaria podchodzi do każdego klienta indywidualnie, ponieważ każda sytuacja jest inna i każdy klient ma zupełnie inne potrzeby. Ze względu na to, że zajmujemy się 20 lat oddłużaniem wiemy doskonale, jak możemy pomóc i jak podchodzić do długów. Dla nas oddłużanie nie jest obcym tematem. Bądźcie wolni i cieszcie się życiem! Skontaktujcie się z naszą Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi już dzisiaj i poznajcie tajniki oddłużania. Zasługujecie na lepsze życie! Na życie bez długów i wiecznego stresu.


Prawdziwe oddłużanie wymaga cierpliwości i wyrzeczeń

Prawdziwe oddłużanie jest niezwykle ważnym procesem dla wielu osób, które znalazły się w spirali zadłużenia. Jest to proces skomplikowany i wymagający wielu działań, które mają na celu uwolnienie klientów od ciężaru długów.…

Pokazujemy na czym polega oddłużanie

My nie tylko mówimy, piszemy, ale pokazujemy na czym polega oddłużanie. Istotnie robimy to każdego dnia, reprezentując zadłużonych w sporach z wierzycielami. Oczywiście w przypadku naszej Klientki, dochodzący od niej zapłaty, wcale…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Na czym polega prawdziwe oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget