Droga pożyczka w parabanku nie zmieni Twojego życia na lepsze

Droga pożyczka w parabanku nie zmieni Twojego życia na lepsze. Wręcz przeciwnie. Spowoduje sporo problemów. Te słowa stają się coraz bardziej prawdziwe w dzisiejszych czasach, gdy rynek pożyczek pozabankowych kwitnie. Wzięcie takiej pożyczki może być kuszące, jednak często kończy się to pewnymi zazwyczaj przykrymi konsekwencjami.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 
3.198,80 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Specjalizujemy się w oddłużaniu

Droga pożyczka w parabanku

Droga pożyczka w parabanku może wydawać się doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy nie można uzyskać tradycyjnego kredytu bankowego. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji związanych z takim zadłużeniem. Wiele firm oferujących pożyczki pozabankowe stosuje wysokie odsetki i niejasne warunki spłaty, co może prowadzić do powstania długów, z którymi trudno będzie sobie poradzić.

Przygotowaliśmy solidny i rzetelny sprzeciw od nakazu zapłaty, który otrzymał nasz klient z Sądu Rejonowego, przedstawiając argumenty przemawiające oczywiście na korzyść klienta. Dzięki starannej i profesjonalnej pracy naszych prawników, Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości, uznając, że pożyczkodawca działał nieodpowiedzialnie, naruszając prawo.

Klient nasz wcześniej zdecydował się na wzięcie pożyczki pozabankowej ale nie był w stanie spłacać swoich zobowiązań, z powodu wysokich odsetek i dodatkowych opłat. Z chwilą, gdy pożyczkodawca zaczął używać praktyk wywierających nacisk, klient był zdecydowany walczyć o swoje prawa właśnie korzystając z naszej Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi.

Droga pożyczka w parabanku to pułapka dla wielu ludzi

Niewłaściwie skonstruowane umowy, wysokie odsetki i często agresywna windykacja to tylko niektóre z problemów, które mogą wystąpić po zaciągnięciu takiej pożyczki. Dlatego tak ważne jest, aby zwrócić uwagę na każdy szczegół przed podpisaniem umowy.

Dlatego warto poszukiwać innych opcji finansowania. Co zrobić w przypadku wpadnięcia w pułapkę pożyczki pozabankowej? Odpowiedź jest prosta: zawsze warto skonsultować się z naszą profesjonalną Kancelarią Oddłużeniową, która pomoże walczyć o swoje prawa i znajdzie najlepsze rozwiązanie dla skutecznego rozwiązania problemów finansowych.

Droga pożyczka w parabanku nie jest rozwiązaniem, które poprawi jakość Twojego życia

Droga pożyczka w parabanku

Wręcz przeciwnie, może spowodować wiele trudności. Należy więc dobrze przemyśleć każdą decyzję finansową. Należy również korzystać z usług profesjonalnych kancelarii, które pomogą uniknąć pułapek związanych z takimi pożyczkami. Nasza kancelaria skupia się na swoich klientach oraz pomaga im rozwiązać wszystkie problemy związane z długami.

Oddłużamy już dobre 20 lat i wiemy, jak działać. Droga pożyczka w parabanku doprowadzi Was tylko i wyłącznie do problemów. Nic dobrego z niej nie wyniknie, nigdy nie wynikało i wynikać nie będzie. To należy zapamiętać i unikać tego typu pożyczek, jak ognia. Przekonała się o tym niejedna osoba.

Naszym zadaniem jest chronić interesy swoich klientów. Jesteśmy bardzo bezpośredni ale należy pamiętać, że wszystko, co mówimy to mówimy dla Waszego dobra. Nie dajcie się zmanipulować parabankom. Im tylko zależy na tym aby każdy klient w pewnym momencie stał się ich niewolnikiem. Parabanki zarabiają na braku wiedzy ludzi i na ich nieszczęściu. Zdesperowany człowiek szukając pomocy finansowej zawsze skorzysta z parabanków i droga pożyczka w parabanku będzie spełnieniem marzeń. Niemniej jednak to wszystko ma bardzo krótkie nogi i nie polecamy tego typu rozwiązania. Zatem, chrońcie się przed pożyczkami pozabankowymi i zacznijcie rozwiązywać problemy inaczej. My zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nie zastanawiajcie się, tylko śmiało do nas zwracajcie się po pomoc.


Na czym polega prawdziwe oddłużanie?

Na czym polega prawdziwe oddłużanie? To pytanie, na które wiele osób poszukuje odpowiedzi. W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemem zadłużenia i szuka skutecznych sposobów na wyjście z tej trudnej…

Gwarantujemy skuteczną pomoc w oddłużaniu

Pozwaną przez Svea Ekonomi Cyprus, przerażały konsekwencje, jakie niósł za sobą nakaz zapłaty, który doręczył jej sąd. Dlatego nawet nie próbowała sama działać, tylko jak najszybciej skontaktowała się z naszą kancelarią Portal…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Droga pożyczka w parabanku

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy