Sprzedaż długów do różnych podmiotów to nie koniec świata

Sprzedaż długów do różnych podmiotów według niektórych osób to koniec świata. Ludzie w takich momentach uważają, że to tragedia. Nic bardziej mylnego. Według naszej Kancelarii Oddłużeniowej sprzedaż długów do różnych podmiotów jest dobrym znakiem dla dłużnika. Czasami dłużnik na tym lepiej wychodzi a my z kolei dobrze wiemy, w jaki sposób możemy poradzić sobie z wierzycielami.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
873,76 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jeśli Twój dług został sprzedany, nie martw się

W obecnych czasach w branży finansowej, sprzedaż długów do różnych podmiotów do innych podmiotów jest całkowicie normalnym zjawiskiem i normalną praktyką. Sprzedaż długów do różnych podmiotów do innych podmiotów może być korzystna zarówno dla wierzycieli, jak i dłużnika.

Jeśli Twój dług został sprzedany, to z pewnością może okazać się, że nowy wierzyciel zaoferuje Ci zupełnie inne i lepsze warunki spłaty Twojego zobowiązania.

Kancelaria Oddłużeniowa to profesjonalne wsparcie w procesie oddłużania

Działamy na podstawie odpowiednich przepisów prawa. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz moc. Dzięki temu klienci wiedzą, że są w profesjonalnych rękach. Dzięki nam proces oddłużania przebiega w sposób legalny oraz sprawiedliwy. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wie doskonale, że każdy klient ma inne długi. Wiemy, że do każdego klienta musimy podejść indywidualnie.

Sprzedaż długów do różnych podmiotów

W procesie oddłużania Kancelaria Oddłużeniowa podejmuje szereg działań, które mają na celu porozumienie się z wierzycielami dłużnika. Dłużnik chroniony jest przez prawo a my możemy spokojnie negocjować jego warunki spłaty. Zawsze znajdziemy optymalne rozwiązania dla swoich klientów.

Sprzedaż długów do różnych podmiotów do innych podmiotów nazywana jest również cesją wierzytelności. Po cesji wierzytelności, proces oddłużania z pewnością nabierze tempa.

Klient posiadał chwilówkę. Z kolei ona została sprzedana innemu wierzycielowi. Pewnego dnia klient otrzymał sądowy nakaz zapłaty. Do końca nie wiedział za co, bo zmienił się wierzyciel ale to normalne, że sporo klientów zaczyna się z pewnym momencie gubić we własnych długach.

Zwrócił się do nas po pomoc. W jego imieniu złożyliśmy do Sądu I Instancji sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd po zapoznaniu się z naszymi argumentami oddalił powództwo w całości. Klient został uwolniony od długu. Sprzedaż długów do różnych podmiotów nie należy do tematu łatwego ale należy pamiętać, że to nie jest problem dłużnika tylko wierzyciela, który dokonuje cesji do innego podmiotu. Podczas cesji wierzytelności sporo wierzycieli popełnia różne błędy.

Kancelaria Oddłużeniowa, dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy prawniczej, potrafi skutecznie negocjować warunki spłaty długów oraz zabezpieczyć interesy swoich klientów.

Sprzedaż długów do różnych podmiotów to bardzo dobry znak

Sprzedaż długów do różnych podmiotów

Zapamiętaj, że jeśli Twój dług został sprzedany abolutnie nie masz powodu do obaw, ponieważ inny wierzyciel może zaoferować lepsze warunki spłaty długu niż wierzyciel pierwotny. Należy zwrócić uwagę, że po sprzedaży długu powinieneś zostać o tym poinformowany. Wierzyciel pierwotny zawsze szuka rozwiązania aby odzyskać swoje pieniądze w jak najszybszy sposób. Dlatego nie zdziw się, jeśli Twój dług zostanie jeszcze wystawiony na giełdę długów. Wierzyciel, jeśli widzi, że dłużnik nie jest w stanie spłacić zobowiązania nie ma innego wyjścia i musi nieźle się nakombinować. Naszym zdaniem , jeśli Twój dług zostal sprzedany to jest również to sytuacja do opanowania.

Z kolei, jeśli wiesz, że nie dajesz sobie rady i wpadasz w panikę, ponieważ nie wiesz kto jest jakim wierzycielem i dlaczego nagle otrzymujesz sądowy nakaz zapłaty od innego wierzyciela, skontaktuj się z nami. My zrobimy wszystko abyś wyszedł ze spirali zadłużenia najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Z Kancelarią Oddłużeniową nie musisz się absolutnie martwić o długi. Wychodzimy z założenia, że nie ma dla nas sytuacji nie do opanowania. Skup się i odpowiedz na jedno proste pytanie – czy chcesz być wolny od długów i cieszyć się wolnością finansową? Jeśli tak, to czekamy na kontakt z Twojej strony. Dogadamy się. Weźmiemy sprawy w swoje ręce a Ty w tym czasie możesz cieszyć się życiem i odpoczywać psychicznie.


Spłacanie długu nie zawsze jest konieczne

Spłacanie długu nie zawsze jest konieczne. W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy narażeni na różne sytuacje finansowe, które mogą prowadzić do zadłużenia. Czasami jest to spowodowane nieprzewidzianymi wydatkami, utratą pracy lub innymi trudnościami finansowymi.…

Skuteczne oddłużanie chwilówek

Pamiętaj, że prawomocny nakaz zapłaty opatrzony klauzulą wykonalności, pozwoli wierzycielowi skierować sprawę do egzekucji komorniczej. Bezsprzecznie skuteczne oddłużanie chwilówek prowadzone przez zespół Portal Dłużnika, pozwala uniknąć takiego scenariusza. Dlatego też, kiedy Pani…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprzedaż długów do różnych podmiotów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy