Pożyczka udzielona przez Vivus w sądzie rejonowym

Pożyczka udzielona przez Vivus, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się wygodnym i szybkim rozwiązaniem finansowym, w rzeczywistości może okazać się prawdziwą pułapką dla wielu osób. Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie wiążą się z korzystaniem z usług tej firmy pożyczkowej. Dlatego Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego zdecydowanie odradza korzystanie z Vivus pożyczki.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.808,86 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zaciąganie pożyczek nie jest dobrym rozwiązaniem

Pożyczka udzielona przez Vivus

Pożyczka udzielona przez Vivus reklamowana jest jako łatwa i szybka forma zdobycia dodatkowych środków finansowych. Wystarczy kilka prostych kroków, aby otrzymać pożyczkę na swoje konto bankowe. Jednakże, wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z wysokich kosztów, jakie wiążą się z tą formą pożyczania. Roczne oprocentowanie może przekroczyć nawet 1000%, co oznacza, że zwrot pożyczonej sumy może być znacznie większy niż jej wartość początkowa. To powoduje, że wiele osób, korzystających z usług Vivus, wpada w spiralę zadłużenia, z której trudno jest się uwolnić.

Dlatego nasza kancelaria oferuje specjalistyczne usługi, które pomagają wyprowadzić klientów z uwięzi zadłużenia. Nasza kancelaria posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w negocjacjach z wierzycielami, co umożliwia im znalezienie najlepszego rozwiązania, by spłacić zadłużenie w sposób korzystny dla klienta. Jesteśmy również w stanie walczyć na drodze sądowej o sprawiedliwość. Przekonał się o tym nasz klient, który po zaciągnięciu pożyczki w Vivus nie był w stanie jej spłacić na czas. Okazało się również, że przedłużał pożyczkę wpłacając dodatkowe pieniądze, które nie były absolutnie przeznaczone na spłatę kapitału. Pożyczka udzielona przez Vivus okazała się być porażką. Nowy wierzyciel, firma Prokura, oddała sprawę do Sądu Rejonowego, po czym klient otrzymał oczywiście nakaz zapłaty. Nasze zadanie polegało na wniesieniu sprzeciwu od nakazu zapłaty oraz na obronie procesowej. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Wierzyciel nie złożył apelacji do Sądu II instancji. Wyrok się uprawomocnił i sprawa została zamknięta.

Pożyczka udzielona przez Vivus może być początkiem ogromnej pętli

Pożyczka udzielona przez Vivus

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego stanowczo odradza korzystanie z firm pożyczkowych. Jeśli jednak macie problemy związane z tą pożyczką warto zgłosić się do Kancelarii Oddłużeniowej. Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu, nasza  kancelaria pomaga wychodzić z długów i odzyskiwać stabilność finansową. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji zadłużeniowej, warto skorzystać z profesjonalnych usług Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego i zacząć odzyskiwać kontrolę nad swoim życiem finansowym.

Zapomnij o długach. Pamiętaj, że pożyczka udzielona przez Vivus nie wyciągnie Cię z tarapatów finansowych tylko wpędzi Cię w jeszcze większe problemy. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób niestety sięga po tego typu rozwiązania. Wcześniej, czy później sprawy trafiają do sądu a nasza Kancelaria Oddłużeniowa wyciąga klientów z finansowych opresji. Każdy klient jest inny i każdy jest przez nas traktowany indywidualnie.

Jeśli wpłacaliście również dodatkowe pieniądze na przedłużenia to możecie liczyć na naszą pomoc. Odzyskamy Wasze pieniądze za przedłużenia oraz refinansowania, które nie są zgodne z prawem. Mamy bardzo dużo tego typu spraw. Jak sami widzicie zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Zajmujemy się kompleksowo oddłużaniem, ponieważ wiemy, że klienci tego potrzebują. Rozumiemy ich i robimy wszystko aby nasze usługi były do nich dopasowane. Mamy niesamowitą wiedzę oraz niesamowite doświadczenie. Nasi prawnicy są wybitni.

Nie załamuj się! Z nami odzyskasz spokój i finansową wolność.


Sprzeciw od nakazu z sądu to często droga do wolności

Sprzeciw od nakazu z sądu jest ważnym narzędziem w polskim systemie prawnym, które umożliwia unieważnienie decyzji sądu oraz ochronę przed nieuzasadnionymi roszczeniami finansowymi. Skuteczny sprzeciw od nakazu z sądu może zostać przygotowany…

Prowadzimy cały proces oddłużania

W naszej kancelarii oddłużeniowej zajmujemy się sprawami, związanymi z długami. Istotnie szukają u nas pomocy prawnej osoby, które mają pojedyncze długi, jak i te w spirali zadłużenie. Z pewnością w przypadku tych…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka udzielona przez Vivus