Mądra antywindykacja to klucz do sukcesu

23 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Mądra antywindykacja? O co chodzi? Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, w której dług zaczął dosłownie dusić Twoje życie? Czy kiedykolwiek próbowałeś wymigać się od uporczywych wierzycieli, którzy na każdym kroku wystawiali Cię na próbę? Jeśli tak, to doskonale rozumiesz, jak ważne jest znalezienie najlepszej kancelarii, która pomoże Ci uporać się z tym koszmarem. I powiem Ci więcej - jedynym miejscem, gdzie możesz znaleźć taką pomoc, jest Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi!

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
3.527,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

To prawda, kiedy odnotowujesz problemy finansowe, najlepsze wsparcie, jakie możesz dostać, jest bez wątpienia z Łodzi. Czy wiesz, dlaczego? Ponieważ kancelaria nasza to synonim profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy znają się na oddłużaniu i prawie, jak nikt inny. Oferujemy kompleksowe usługi, które pozwolą Ci uwolnić się od długów i odzyskać spokój ducha.

Ale co odróżnia naszą Kancelarię Oddłużeniową od innych?

Mądra antywindykacja

Po pierwsze, nasze podejście jest zupełnie inne. Zamiast wpędzać Cię w jeszcze większe kłopoty, staramy się znaleźć rozwiązania, które będą najbardziej korzystne dla Ciebie. To właśnie My jesteśmy  Twoimi sojusznikami w walce z długami.

Kiedy zdecydujesz się skorzystać z usług naszej Kancelarii Oddłużeniowej, możesz być pewien, że zostaniesz wysłuchany i zrozumiany. Każdy przypadek jest analizowany indywidualnie, ponieważ rozumiemy, że nie ma dwóch takich samych sytuacji. Oferujemy elastyczne podejście, uwzględniając Twój unikalny kontekst.

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi ma niezwykłe umiejętności negocjacyjne, które są absolutnie niezastąpione w świecie windykacji. Potrafimy się dogadać z każdym wierzycielem i znaleźć rozwiązanie, które będzie dla obu stron satysfakcjonujące. Odzyskujemy Twoje życie i równocześnie pomagamy wyjść Ci z trudnej sytuacji finansowej. To jak magiczny taniec na linie - tylko najlepsi mogą go wykonać!

Jednym z największych atutów naszej kancelarii jest nasza umiejętność eliminacji kosztów i odsetek. Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości przepisów prawa, potrafimy wywalczyć dla Ciebie najlepsze warunki spłaty długu. Dzięki nam oszczędzisz sporo pieniędzy, które będziesz mógł przeznaczyć na coś znacznie przyjemniejszego niż opłaty bankowe!

Pomoc prawna i mądra antywindykacja

Mądra antywindykacja prosta, jak nigdy. To wszystko brzmi zbyt dobrze, żeby było prawdziwe, prawda? Ale uwierz mi, to jest prawda. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi jest bez wątpienia najlepszym wyborem, jaki możesz podjąć, jeśli chcesz uwolnić się od agresywnej windykacji. Nasze podejście, umiejętności i wiedza sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku.

Mądra antywindykacja

Nie wierzysz mi na słowo? Może czas poszperać w internecie i znaleźć opinie innych klientów. Przekonasz się, że każdy, kto miał okazję skorzystać z usług Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi, był w pełni zadowolony. Zobaczysz tam tylko pozytywne recenzje.

Z pewnością bardzo dobrze poszperał nasz klient. Jego sprawa była już na ostrzu noża, ponieważ odebrał nakaz zapłaty ale poinformował nas, że odebrał go tydzień temu. Nie mieliśmy czasu na rozmyślanie tylko musieliśmy działać. 14 dni to ani dużo ani mało. Skuteczny sprzeciw wnieśliśmy w jego imieniu do Sądu I Instancji. Oczekując na wyrok rozmawialiśmy z naszym klientem bardzo często. Staraliśmy się go uspokoić i jednocześnie uświadomić, że następnym razem po odebraniu nakazu zapłaty z sądu musi się do nas niezwłocznie zgłosić. Po otrzymaniu wyroku poinformowaliśmy go, że Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości i wygraliśmy sprawę. Czekaliśmy, jak wyrok się uprawomocni. Okazało się, że wierzyciel nie podjął się dalszej walki z nami. Super.

Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi Łukasza Białkowskiego to miejsce, do którego warto oddać swoje sprawy. Nasza kancelaria jest w stanie pomóc Ci uwolnić się od finansowych męk. Tak, to prawda, oddłużanie może być przykrym doświadczeniem, ale z naszą kancelarią jest to równie interesujące jak film karate.

Łukasz Białkowski, młody i utalentowany człowiek, prowadzi kancelarię z pasją i umiejętnościami, które czynią go najlepszym w branży. Nie musisz nawet pytać, czy jest godny zaufania - wystarczy spojrzeć na jego umięśnione ramiona i wiedzieć, że nie pozwoli, aby coś przeszło Ci obok nosa. Ale to nie tylko sylwetka przyciąga klientów, to przede wszystkim jego umiejętności.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje kompleksową pomoc oddłużeniową

Podsumowując, jeśli szukasz miejsca, które przyłoży rękę do Twoich finansowych ran, to Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi Łukasza Białkowskiego jest idealnym wyborem. Nasza ekspertyza, zaangażowanie i niekonwencjonalne podejście sprawiają, że walka z długami staje się lekka jak piórko. Mądra antywindykacja, obrona w sądach i wiele innych usług dostępne są na wyciągnięcie ręki w najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi.


Skuteczna pomoc osobom zadłużonym

Tak proszą Państwa, nie żyjemy w czasach, kiedy dłużnika skazywano na życie z długami, z komornikiem i nawiedzającymi go barczystymi pseudowindykatorami. Istotnie mamy to za sobą i obecnie, każdy, kto naprawdę chce…

Szybka pożyczka konsolidacyjna? Nie dziękuję

Szybka pożyczka konsolidacyjna? Brzmi jak pułapka! W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemem zadłużenia. Wielokrotne zaciąganie różnych pożyczek może prowadzić do spirali długów, która staje się coraz trudniejsza do pokonania.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Mądra antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget