Skuteczna pomoc osobom zadłużonym

22 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Tak proszą Państwa, nie żyjemy w czasach, kiedy dłużnika skazywano na życie z długami, z komornikiem i nawiedzającymi go barczystymi pseudowindykatorami. Istotnie mamy to za sobą i obecnie, każdy, kto naprawdę chce odzyskać płynność finansową, może to zrobić. Oczywiście jest nasza kancelaria oddłużeniowa, której skuteczna pomoc osobom zadłużonym przynosi naprawdę wymierne efekty. Z pewnością prowadzone przez nas najróżniejsze czynności antywindykacyjne, pozwalają na całkowitą redukcją zadłużenia. W związku z tym nie ma, co załamywać się, tylko trzeba wziąć się do działania. Niewątpliwie wielu dłużników mówi, że nie stać ich na pomoc prawną, ale czy stać ich na spłatę swoich długów? A jednak zdobywają pieniądze i płacą tam, gdzie nie powinni. Dlatego przemyślcie Państwo nasze słowa i wybierzcie, czy wolicie napełniać kabzę firmom pożyczkowym, płacąc im ogromne pieniądze, czy niewielkim kosztem chcecie pozbyć się długów. Bezsprzecznie Pani Milena wybrała nas i zmniejsza swoje zadłużenie.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
15.145,92 zł
Zadanie:
Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 4.954,15 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Skuteczna pomoc osobom zadłużonym

Skuteczna pomoc osobom zadłużonym

Na pewno w Internecie znajdziecie państwo mnóstwo firm, które oferują usługi oddłużeniowe. Z pewnością wiele z nich rzeczywiście pomaga konsumentom, ale czy robią to tak jak nasza kancelaria? Bezsprzecznie skuteczna pomoc osobom zadłużonym stanie się faktem tylko wówczas, kiedy Klient zostanie objęty kompleksowym oddłużaniem. Co z tego, że ktoś napisze zgrabny sprzeciw od nakazu zapłaty, który nawet przyniesie wygraną. Ponieważ strona przegrana może wnieść apelację, potrzebne będą dalsze działania. Istotnie wówczas pozwany musi szukać innej pomocy prawnej i znowu wszystko omawiać od początku. Niejednokrotnie zdarza się, że kancelarie nie chcą przyjmować spraw, zaczętych przez innych.

Kiedy zostajesz Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej, masz pewność, że każda Twoja sprawa zostanie poprowadzona od początku do samego końca. Z pewnością nie zostawimy Cię w połowie drogi i nie powiemy, abyś dalej radził sobie sam. Bezsprzecznie rozumiana przez nas skuteczna pomoc osobom zadłużonym, ma doprowadzić każdą sprawę do jej zamknięcia. Istotnie nawet w przypadku, kiedy zapadnie wyrok zasądzający, nie umywamy rąk. Niewątpliwie czujemy się odpowiedzialni za naszych Klientów i podejmujemy negocjacje na ratalną spłatę zadłużenia. Przede wszystkim podpisanie korzystnej ugody, pozwala uniknąć egzekucji komorniczej i spokojnie spłacić zasądzony dług.

Gdy chcesz wyjść z długów, wybieraj mądrze spośród wielu ofert oddłużeniowych, które znajdziesz w sieci. Niewątpliwie musisz zdawać sobie sprawę, że profesjonalne oddłużanie powinno objąć swoim zasięgiem wszystkie długi Klienta. Istotnie skuteczna pomoc osobom zadłużonym, nie polega na wybieraniu długów, którymi warto się zająć. Bezsprzecznie tylko czynności prawne, które obejmują problem całościowo, przynoszą oczekiwane rezultaty. Oczywiście My, jako prawdziwi oddłużeniowcy nie dzielimy długów na te lepsze i gorsze. Kiedy oddłużamy Klienta, który wpadł w spiralę zadłużenia, tak samo z zaangażowaniem walczymy w sprawie, gdzie powództwo nie przekracza tysiąca złotych. Z pewnością jako profesjonaliści wiemy, że należy zająć się każdym zadłużeniem, aby cały proces  mógł zakończyć się wyzerowaniem długu.

Wygrywamy kolejny proces o zapłatę

Zawsze robimy wszystko, aby nasi Klienci zmniejszali swoje zadłużenie. Bezsprzecznie skuteczna pomoc osobom zadłużonym polega także na tym, że jeżeli już mają spłacać dług to tylko wówczas, kiedy jest on rzeczywiście należny wierzycielowi. Istotnie w prezentowanej sprawie z powództwa Profi Credit, sąd wydał wyrok ograniczający roszczenie z 15.145,92 zł do 4.954,15 zł. W związku z tym, nasza Klientka zapłaci kwotę niespłaconego kapitału udzielonej pożyczki, a pozostałe koszty zostały uchylone.


Pomoc zadłużonym wymaga wiedzy i odpowiednich umiejętności

Nakaz zapłaty wydany w postępowaniu upominawczym lub nakazowym, wymaga natychmiastowej reakcji ze strony pozwanego. Z pewnością nie można zwlekać, ponieważ 14- sto dniowy termin na wniesienie sprzeciwu lub zarzutów, mija szybciej niż…

Powiemy jak wyjść z długów. Skontaktuj się z nami

Zrób to, co pozwana przez pożyczkodawcę prywatnego, a powiemy jak wyjść z długów. Oczywiście w tym miejscy mamy na myśli konsultację prawną, podczas której dowiesz się, jak poprowadzimy Twoje oddłużanie. Z pewnością…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc osobom zadłużonym

Skuteczna pomoc osobom zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget