Szybkie pożyczki to szybkie długi

13 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Nie bez powodu zadłużeni obawiają się procesów sądowych, nakazów zapłaty i przede wszystkim egzekucji komorniczej. Istotnie posiadanie długów sprawia, że te wszystkie okoliczności mogą mieć miejsce. Z pewnością należy mieć świadomość, że szybkie pożyczki to szybkie długi, z których z kolei tak szybko możemy nie wyjść. Oczywiście dużo czynników wpływa na to jak długo będzie trwało prowadzone przez nas oddłużanie. Jednak to Ty możesz ograniczyć wysokość długu. Przede wszystkim przestań dalej pożyczać, a dzięki temu spirala zadłużenia nie urośnie do monstrualnych rozmiarów. Niewątpliwie także nie możesz czekać w nieskończoność, aby skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Bez wątpienia może okazać się, że naprawdę jest za późno i nie będziemy w stanie niczego zrobić. Bezsprzecznie w skutecznym oddłużaniu czas odgrywa znaczącą rolę. Dlatego też pozwana przez Recoverso wolała zapobiec egzekucji komorniczej i zaraz po odebraniu nakazu zapłaty, nawiązała z nami współpracę. W rezultacie uzyskaliśmy wyrok oddalający powództwo Recoverso.     

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu:
2.851,35 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Szybkie pożyczki to szybkie długi. Unikaj pożyczania

Niestety nadal wiele osób myśli, że sami poradzą sobie w walce z firmami pożyczkowymi, windykacyjnymi czy podmiotami zajmującymi się skupowaniem wierzytelności. Bez wątpienia w Internecie można znaleźć wiele dobrych informacji, ale aktywnie w sprawach o zapłatę powinni działać zawodowi pełnomocnicy. Tym bardziej, że wpadłeś w ciąg pożyczania, a wiadomo, że szybkie pożyczki to szybkie długi, musisz działać, aby to zatrzymać. W związku z tym pamiętaj, że sieć nie zastąpi prawdziwego mecenasa, który specjalizuje się w oddłużaniu. Bezsprzecznie to wszystko jest bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać. Dlatego skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Szybkie pożyczki to szybkie długi

Profesjonalna pomoc prawna w oddłużaniu udzielana jest przez mecenasów, którzy specjalizują się w sprawach związanych z długami. Bez wątpienia najlepszych ekspertów w tej dziedzinie znajdziesz właśnie w naszej kancelarii. Istotnie doskonale wiemy jak to wszystko działa i potrafimy tak zaplanować proces wychodzenia z długów, aby okazał się efektywny. Oczywiście wiemy także, że szybkie pożyczki to szybkie długi. Dlatego im prędzej zaczniesz się z nami oddłużać, tym szybciej wyjdziesz z długów. Przede wszystkim posiadając długi, musisz wiedzieć, że czas bez specjalistycznej pomocy prawnej, działa na twoją niekorzyść.

Każde pożyczanie pieniędzy obarczone jest ryzykiem. Ponieważ nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć, co spotka Cię za jakiś czas, może zdarzyć się, że i sytuacja finansowa ulegnie zmianie. Oczywiście jej pogorszenie nie musi oznaczać od razu wpadnięcia w długi, ale powinieneś wówczas zweryfikować wiele rzeczy. Przede wszystkim nie możesz wpaść w wir pożyczania w Internecie, ponieważ szybkie pożyczki to szybkie długi. Bezsprzecznie są bezpieczne metody, które pozwalają przetrwać trudne momenty w życiu. Jednak, aby nie dać zapędzić się w kozi róg, musisz skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą zapanować nad sytuacją. Bez wątpienia profesjonalne doradztwo finansowe wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom. Z pewnością lepiej zapobiegać niż leczyć, ale też w trakcie choroby nie pozostajesz bezbronny. Istotnie, kiedy przydarzą się długi, możesz bez obaw skorzystać z pomocy naszych najlepszych mecenasów, którzy od lat specjalizują się w oddłużaniu.

Szybkie pożyczki to szybkie długi, z których pomożemy Ci wyjść

Szybkie pożyczki to szybkie długi, nad którymi jednak można zapanować. Istotnie każdego dnia pokazujemy Państwu, że podejmowane przez nas czynności prawne sprawiają, że Klienci zmniejszają swoje zadłużenia. Oczywiście także oddłużanie procesowe Pani Marii, zakończyliśmy sukcesem. My bronimy i Recoverso przegrywa proces o zapłatę.


Pożyczka dla zadłużonych w sieci nie rozwiąże Twoich problemów

Nie podlega dyskusji, że niekontrolowane wydawanie pieniędzy, nie doprowadzi do niczego dobrego, Niestety wielu konsumentów nie redukuje wydatków, tylko szuka pieniędzy w Internecie. Oczywiście tam znajdą finansowanie osoby, które straciły zdolność kredytową.…

Pokazujemy na czym polega oddłużanie

My nie tylko mówimy, piszemy, ale pokazujemy na czym polega oddłużanie. Istotnie robimy to każdego dnia, reprezentując zadłużonych w sporach z wierzycielami. Oczywiście w przypadku naszej Klientki, dochodzący od niej zapłaty, wcale…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybkie pożyczki to szybkie długi

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget