Dobry prawnik antywindykacja? Znajdziesz go tutaj

13 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Bez względu na to, kto pozwał Cię o zapłatę, nie możesz poddać się bez walki. Bezsprzecznie walkower jest tutaj niedopuszczalny, ponieważ odbierasz sobie szansę na skuteczną obronę. Istotnie ten, kto nie walczy, skazuje się na egzekucję komorniczą. Oczywiście, aby osiągnąć sukces procesowy, musisz koniecznie korzystać ze sprawdzonej, profesjonalnej pomocy prawnej. Niewątpliwie właśnie dobry prawnik antywindykacja, jest tą osobą, która może zadziałać na Twoją korzyść. Dlatego zawsze działaj z mecenasem z naszej kancelarii oddłużeniowej, ponieważ dzięki niemu otworzysz sobie drzwi do oddłużenia. Z pewnością pozew wniesiony do sądu przez Heavyteam Spazialtransport, gdzie pretensja główna wynosiła 22.646,00 zł, wymagał działania ze strony naszych specjalistów. Oczywiście pozwany nie tracił czasu i zaraz po odebraniu nakazu zapłaty, skontaktował się a naszą kancelarią. Ponieważ wiedział, że należymy do tych najlepszych, z ufnością przekazał swoją obronę. W rezultacie nie zawiedliśmy naszego Klienta i wygraliśmy ten spór o zapłatę. Sąd oddalił całe podniesione roszczenie.

Powód: Heavyteam Spezialtransport GmbH z siedzibą w Endach (Austria)
Wartość przedmiotu sporu:
22.646,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dobry prawnik antywindykacja skutecznie pomoże wyjść z długów                                 

Oddłużanie to zajęcie dla mecenasów z kancelarii, która specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Bez wątpienia dobry prawnik antywindykacja nie bierze się znikąd. Istotnie nikt nie wie lepiej od nas jak szerokiej wiedzy i ile pracy wymaga prowadzenie takich spraw. Oczywiście w żadnym wypadku nie można zapomnieć o najważniejszym, czyli o posiadaniu odpowiednich umiejętności, które pozwalają właściwie zaplanować proces oddłużania i poprowadzić go tak, aby doprowadził do redukcji zadłużenia. Istotnie tylko doświadczeni eksperci potrafią skutecznie pomagać dłużnikom. Z pewnością tylko takich znajdziesz w naszej kancelarii

Dobry prawnik antywindykacja

Życie w każdej chwili może spłatać Ci, nazwijmy to delikatnie, figla i możesz znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej. Oczywiście nie każdy od razu musi wpaść w takie duże długi, że będzie potrzebował profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu procesowym. Z pewnością właściwe działanie już na samym początku, mogą zapobiec procesowi sądowemu. Niewątpliwie tylko dobry prawnik antywindykacja podejmie takie działania, które pozwolą na przykład na podpisanie korzystnej ugody z wierzycielem. W rezultacie zostaną wstrzymane działania windykacyjne i sprawa nie trafi na wokandę.

Oczywiście mamy pełną świadomość, że nie wszyscy zadłużeni podejmą działania, aby wyjść z długów. Z pewnością także wielu nawet nie wie o tym, że istnieje kancelaria oddłużeniowa taka jak nasza, która skutecznie działa na rzecz osób, które posiadają przeterminowane długi. Z pewnością dobry prawnik antywindykacja zrobi wiele dobrego, aby podjąć czynności na korzyść dłużnika. Przede wszystkim pamiętaj, że każdy ma prawo do obrony i dopóki sąd nie wskaże Twojej winy, dochodzony dług jest nienależny pozywającemu. Bezsprzecznie działania podejmowane przez naszych mecenasów, ukierunkowane są na udowodnienie niezasadności dochodzonych roszczeń.

Poprowadziliśmy skuteczną obroną w sądzie                                           

Dobry prawnik antywindykacja to niezastąpiony sojusznik zadłużonej osoby. Przekonał się o tym Pan Mikołaj, którego reprezentowaliśmy w sądzie w sprawie z Heavyteam Spezialtransport z Austrii. Z pewnością bez naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, nie miałby szansy na skuteczna obronę. Przede wszystkim, jako doświadczeni oddłużeniowcy, wiedzieliśmy jak podważyć zasadność tego roszczenia. W wyniku podjętych przez naszego mecenasa czynności prawnych, uzyskaliśmy wyrok oddalający całe powództwo.


Szybkie pożyczki to szybkie długi

Nie bez powodu zadłużeni obawiają się procesów sądowych, nakazów zapłaty i przede wszystkim egzekucji komorniczej. Istotnie posiadanie długów sprawia, że te wszystkie okoliczności mogą mieć miejsce. Z pewnością należy mieć świadomość, że…

Pozew w EPU i obrona procesowa w sprawie z Alektum Capital

Pozew w EPU wniesiony przez Alektum Capital, zainicjował dochodzenie zapłaty od pozwanego. Bez wątpienia wielu wierzycieli właśnie w elektronicznym postępowaniu upominawczym zaczyna drogę sądową. W wyniku takiego postępowania nasz Klient otrzymał nakaz…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobry prawnik antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget