Pomoc prawna i skuteczne oddłużanie

6 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Pomoc prawna i skuteczne oddłużanie z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego ma sens i ratuje ludzi z finansowych opresji. Nie poddawaj się. Z naszą Kancelarią Oddłużeniową wyjdziesz na prostą.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.265,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów

Długi oplatają Cię z każdej strony?

pomoc prawna i skuteczne oddłużanie

Czy kiedykolwiek czułeś się jak Houdini uwikłany w sieć niekończących się długów? Wydaje się, że im bardziej próbujesz się uwolnić, tym mocniej prowadzi Cię do bankructwa. To prawdziwa opresja finansowa, której wiele osób doświadcza na własnej skórze. Ale maszyna schrzaniona przez te kłopoty finansowe nie musi być wieczna. Oto dlaczego pomoc prawna i skuteczne oddłużanie z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego jest rozwiązaniem, na które warto postawić.

Kiedy słyszysz hasło "pomoc prawna i skuteczne oddłużanie", może Ci się wydawać, że jest to jakieś magiczne zaklęcie, które wyczaruje magik na forum internetowym. Jednak z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego magia staje się rzeczywistością. Łukasz Białkowski, mistrz finansowej czarodziejki, ośmiela się pokonać Twój dług, jakby był to smok, który próbuje Cię pożreć.

Rozumiemy, że te kłopoty finansowe mogą ciążyć na Twojej psychice. Czasami wydaje się, że jesteś w pułapce, a tamta jaskinia ze złotem, o której marzyłeś, to tak naprawdę jaskinia długów. Ale nie martw się, nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest tu, by pokazać Ci wyjście z tego labiryntu zwanego długami. Nie poddawaj się!

Mamy sposób na długi z którymi sobie nie radzisz

Pomoc prawna i skuteczne oddłużanie z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego jest jak lekarstwo na Twoje finansowe problemy. Ich specjaliści znają wszystkie manewry i triki, jakie można zastosować, aby uporać się z długami. Nie ważne, czy jest to negocjacja z wierzycielem, czy nawet ogłoszenie upadłości - oni skroją dla Ciebie plan, który pomorze Ci z wyjść na prostą. I to nie jest plotka. To jest fakt, na który warto postawić.

pomoc prawna i skuteczne oddłużanie

Wiesz, na co również warto postawić? Warto postawić na siebie. Nie daj się pokonać przez te stapiające Cię długi. Odważ się działać. Z pomocą naszej Kancelarii Oddłużeniowej odzyskasz kontrolę nad swoim życiem finansowym. Odzyskasz radość, o której tak długo marzyłeś, bo długi były dla Ciebie niesamowitym piekłem, z którego nie było wyjścia.

Nie jesteś sam. Wielu ludzi znalazło się w podobnej sytuacji. Ale nie wszyscy zdecydowali się skorzystać z pomocy prawnej oddłużania. To, co ich nie zabiło, zrobiło jeszcze silniejszymi i bardziej nieustraszonymi. Pomoc prawna i skuteczne oddłużanie to tak naprawdę: wsparcie, które zapewni Ci solidność i wiedzę prawną. Naprawdę warto sięgnąć po to rozwiązanie.

Wiemy, że wyjście z długów może wywołać stres i niepewność. Ale pamiętaj: Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego stoi po Twojej stronie. Oni wiedzą, jak poprowadzić Cię przez cały ten koszmarny labirynt. I w końcu, kiedy wyjdziesz na prostą, poczujesz ulgę i zadowolenie. Będziesz mógł powiedzieć "dzień dobry" nowemu początkowi wolnemu od długów.

Daj sobie szansę. Wybierz pomoc prawna i skuteczne oddłużanie z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego. Niech Twoje życie stanie się lepsze. Niech Twoja opresja finansowa stanie się tylko wspomnieniem historii.

Pomoc prawna i skuteczne oddłużanie

Ludzie ostatnimi czasy coraz częściej poszukują wsparcia i pomoc prawna i skuteczne oddłużanie dla nich to jedyna deska ratunku. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie miejsce oraz odpowiednią pomoc szytą na miarę naszych problemów finansowych.

pomoc prawna i skuteczne oddłużanie

Z pomocą zawsze przychodzi Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego. Przekonała się o tym jedna rodzina, która zwróciła się do nas po pomoc prawna i skuteczne oddłużanie. Głowa rodziny niestety ale ze względu na problemy zdrowotne, pozawierała trochę umów z parabankami. Okazało się, że nie byli w stanie spłacić pożyczek, ponieważ potrzebne były pieniądze na leczenie. Wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze ale parabanki absolutnie nie przejmowały się stanem zdrowotnym naszego Klienta i jedyne opcje jakie proponowały to przedłużenie pożyczek, które wiadomo również kosztuje i to wcale nie małe pieniądze. Ludzie wchodzą czasami w takie układy a później okazuje się, że te pieniądze niewiadomo, gdzie idą. Giną w otchłani. Tragedia.

W momencie otrzymania sądowego nakazu zapłaty, rodzina postanowiła oddać nam sprawę pod opiekę. Wytłumaczyliśmy, jak to wszystko teraz krok po kroku będzie wyglądało. W imieniu głowy rodziny złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty do Sądu Rejonowego, Sądu I Instancji. Oczekiwaliśmy na wyrok. Po otrzymaniu wyroku natychmiast powiadomiliśmy rodzinę, że jedną sprawę mamy już do przodu, ponieważ Sąd I Instancji postanowił oddalić powództwo. Radość rodziny była nie do opisania. Cieszyli się, że powoli sytuacje zaczynają się prostować. Powoli podkreślamy, ponieważ oddłużanie to długa droga, która wymaga od każdej ze stron cierpliwości. Nic nie będzie działo się z dnia na dzień. Niemniej jednak pamiętajcie, że pomoc prawna i skuteczne oddłużanie to najlepsze, co możecie dla siebie zrobić.


Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki dla zadłużonych wcześniej, czy później doprowadzą Ciebie i Twoją rodzinę do katastrofy finansowej. Nasze oczy częstokroć trwają w zawieszeniu podczas przeglądania wielu witryn internetowych o tematyce fiansowej i prawnej. Zewsząd atakują…

Odzyskujemy wpłaty za refinansowania od Creamfinance

W prezentowanej dzisiaj sprawie odzyskujemy wpłaty za refinansowania. Istotnie ten pośrednik kredytowy otrzymał od naszej Klientki aż 87.473,11 zł z tytułu odraczania terminu spłaty udzielonych pożyczek. Z pewnością ta kwota jest dosłownie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc prawna i skuteczne oddłużanie

Inna wygrana z Prokura:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget