Realna i skuteczna pomoc zadłużonym

1 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Czy realna i skuteczna pomoc zadłużonym istnieje? Czy jesteś jedną z tych osób, która czuje się uwięziona w gąszczu długów? Sytuacja finansowa może być frustrująca, a czasami trudno znaleźć wyjście z tej pułapki. Ale teraz masz powód do radości! Oto realna i skuteczna pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego!

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
3.975,77 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Od lat skutecznie pomagamy dłużnikom z całej Polski

Realna i skuteczna pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa to zespół doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, jak pomóc Ci wyjść z długów i odzyskać swoją wolność finansową. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na świeży start, a naszą misją jest udzielenie realnej pomocy zadłużonym.

Pierwszym krokiem w odzyskiwaniu kontroli nad swoimi finansami jest skonsultowanie się z naszymi specjalistami. Nasz zespół składa się z prawników, ekonomistów i doradców finansowych, którzy będą Cię wspierać na każdym etapie procesu. Znają oni polskie prawo oraz najnowsze trendy w dziedzinie finansów, dzięki czemu są w stanie zaproponować Ci najlepsze rozwiązania.

Podczas naszych spotkań skupiamy się na wysłuchaniu Twojej historii i zrozumieniu Twojej sytuacji finansowej. Każdy przypadek jest inny, dlatego nasze podejście jest spersonalizowane. Nie ma znaczenia, czy jesteś zadłużony na kilkaset złotych czy na kilkadziesiąt tysięcy - u nas każdy znajdzie swoje miejsce.

Realna i skuteczna pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przedstawić realną pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową w Łodzi. Jeden z naszych Klientów borykał się z problemami finansowymi. Otrzymywał sądowe nakazy zapłaty. Męczyli go wierzyciele. Miał nieprzespane noce i bardzo przy tym wszystkim się nakręcał. Niemniej jednak przestał się martwić, ponieważ nasza Kancelaria Oddłużeniowa miała dla niego idealne rozwiązanie. Realna i skuteczna pomoc zadłużonym to coś więcej niż tylko kolejna obietnica – to rzeczywista szansa na wyjście z długów i odzyskanie pełnej kontroli nad swoim życiem finansowym. Tak właśnie było w przypadku naszego Klienta, który wyszedł z długów i odzyskał kontrolę nad swoim życiem. Wiecie dlaczego? Dlatego, że w jego imieniu wysłaliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty do Sądu Rejonowego. Sąd oddalił powództwo w całości. Nie mieliśmy nawet cienia wątpliwości, że możemy przgrać postępowanie sądowe. Jak widać, nasze działania są skuteczne. Sprzeciw od nakazu zapłaty był bardzo przekonujący i bardzo profesjonalny.

Profesjonalna Kancelaria, która zajmuje się kompleksową pomocą zadłużonym

Realna i skuteczna pomoc zadłużonym

Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w branży i są gotowi podzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami, abyście mogli się uwolnić od swoich finansowych problemów.

Reasumując, realna i skuteczna pomoc zadłużonym obejmuje szeroki zakres działań. Nasza Kancelaria oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie negocjacji umów z wierzycielami oraz opracowuje indywidualne strategie spłat. Naszym celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania, które pozwoli na uregulowanie długów w sposób najbardziej korzystny dla Państwa.

Nasi eksperci wiedzą, że każda sytuacja jest inna i wymaga innego podejścia do tematu. Wiemy, że każdy człowiek również działa inaczej na słowo długi. Zdajemy sobie sprawę, że długi oraz walka z nimi to spory stres ale jesteśmy od tego aby pomóc. Staramy się abyście absolutnie nie musieli się przejmować swoją sytuacją tylko skupić się na swoim życiu. Od oddłużania i walki z długami jesteśmy my. Jeśli oddaliście nam swoje sprawy to śpijcie spokojnie. Nie zawracajcie sobie głowy ani nie logujcie się na żadne portale informacyjne aby sprawdzać stan sprawy bo takim zachowaniem tylko i wyłącznie robicie sobie krzywdę. Jesteście zestresowani. Do niczego nie jest Wam to potrzebne. Jeśli powiedzieliśmy, że realna pomoc zadłużonym istnieje to znaczy, że istnieje. Uwierzcie nam i zostawcie swoje zmartwienia za sobą. Korzystajcie z życia bo ono bardzo szybko mija! Nie dajcie się namówić na żaden stres. Wasz mózg i tak będzie kombinować ale nie poddawajcie się! Realna i skuteczna pomoc zadłużonym to nasz cel!


Kancelarie zajmujące się oddłużaniem

Kancelarie zajmujące się oddłużaniem są na wagę złota! Szczególnie jedna jest pewna! Kancelaria Oddłużeniowa w Łodzi to najlepsze miejsce z niesamowitym zespołem. O czym dokładnie mówimy? Otóż, w dzisiejszych czasach wiele osób…

Efektywne oddłużanie z kredytów

Dług bankowy Pani Otylii został sprzedany do BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company. Oczywiście spółka, która ma swoją siedzibę w Dublinie, wniosła do sądu pozew o zapłatę 24.118,24 zł. W związku z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Realna i skuteczna pomoc zadłużonym

Inna wygrana sprawa z Alektum Capital:

Realna i skuteczna pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget