Najlepsze oddłużanie w wykonaniu Kancelarii Oddłużeniowej

1 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Najlepsze oddłużanie? Czy to naprawdę możliwe? Oczywiście! Wszystko dzięki Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi, która doskonale wie, jak przeprowadzić najlepsze oddłużanie.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
10.560,50 zł
Zadanie: 
Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiedza o oddłużaniu

Najlepsze oddłużanie

Pierwsze skojarzenie, jakie pojawia się w naszych umysłach na temat oddłużania, to chyba krzyż na jakiejś kartce z napisem "Koniec problemów" i horyzontem pełnym kwiatów. Ale czy na pewno można z góry wykluczyć, że to tylko marzenia? Przecież skoro jest całkiem zwyczajne oddłużanie, to musi być również takie, które daje nam wątpliwość. Jednak w przypadku usług świadczonych przez Kancelarię Oddłużeniową, jesteśmy pewni, że najlepsze oddłużanie to daleko więcej niż tylko marzenia. To rzeczywistość!

Najlepsze oddłużanie to proces polegający na pozbyciu się naszych długów. Dzięki temu zyskujemy pewnego rodzaju wolność finansową, której tak bardzo pragniemy. Nie musimy już martwić się codziennymi telefonami od windykatorów, komorników czy egzekucjami komorniczymi. Możemy odzyskać pełną kontrolę nad swoim życiem finansowym.

Kancelaria Oddłużeniowa w Łodzi, jak już wspomnieliśmy, specjalizuje się w bezbolesnym oddłużaniu. Ale co to oznacza? To znaczy, że nie tylko pomoże nam uporać się z naszymi długami, ale także uczyni to w sposób jak najmniej uciążliwy. Działając zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi, profesjonalni doradcy finansowi oraz prawnicy z Kancelarii Oddłużeniowej będą nas wspierać na każdym kroku.

Jak to działa?

Proces oddłużania rozpoczyna się od spotkania w Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi. Można do nas napisać E-mail lub zadzwonić aby umówić się na konsultację. To jest moment, w którym możemy całkowicie zdać się na ich wiedzę i doświadczenie. Doradca przeprowadzi z nami rozmowę, aby dokładnie poznać naszą sytuację finansową i problemy z długami. Wspólnie ustalimy nasze cele, a także omówimy możliwości walki z naszymi długami.

Najlepsze oddłużanie

Następnie doradca przygotuje indywidualny plan oddłużania, który będzie uwzględniał nasze potrzeby i możliwości. Plan ten zostanie przedstawiony nam w sposób zrozumiały i jasny, abyśmy mogli być pewni, że wiemy, co nas czeka. Kancelaria Oddłużeniowa w Łodzi ma na celu zapewnienie nam komfortu i spokoju na całej drodze do oddłużania.

Kiedy już zaakceptujemy plan oddłużania, Kancelaria Oddłużeniowa w Łodzi przejmie pełną kontrolę nad naszymi długami. Będą negocjować z naszymi wierzycielami i próbować wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki spłaty. Często udaje się obniżyć kwotę długu, zmniejszyć odsetki lub zatrzymać narastające koszty. Będą bronić w Sądach aby wierzyciele mogli tylko pomarzyć o wygranej sprawie sądowej.

Wszystko to odbywa się bezboleśnie i w naszym najlepszym interesie. Kancelaria Oddłużeniowa w Łodzi działa zgodnie z obowiązującymi przepisami i etyką zawodową. Dlatego możemy być pewni, że najlepsze oddłużanie jest możliwe i może nam przynieść prawdziwą wolność finansową i radość do końca życia.

Oddłużanie to nie tylko marzenia. To rzeczywistość, która może zmienić nasze życie. Dzięki Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi, mamy możliwość przeprowadzenia bezbolesnego oddłużania i odzyskania kontroli nad naszymi finansami. Wystarczy tylko podjąć pierwszy krok i skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Nie traćmy czasu na bezsensowne martwienie się i ciągłe stresowanie się egzekucjami. Najlepsze oddłużanie to droga do finansowej wolności i spokoju. Niech Kancelaria Oddłużeniowa w Łodzi będzie naszym przewodnikiem w tej podróży i pozwoli nam cieszyć się życiem bez długów. Najlepsze oddłużanie to nie tylko odzyskanie szczęścia, to również radość do końca życia.

Klient Kancelarii Oddłużeniowej jest już szczęśliwy

Na dworze zimno, ponuro. Dzwoni do nas Klient, który nie dosyć, że przez pogodę nie ma nastroju to jeszcze do tego wszystkiego długi doprowadzają go do szału. Poinformował nas, że otrzymał sądowy nakaz zapłaty i że jedyne o czym marzy, to podrzeć go i wyrzucić do kosza a następnie zapomnieć. Stop! Nie wolno tak do tematu podchodzić. Jeśli sądowy nakaz zapłaty jest już w naszych rękach to musimy się bronić. Bardzo dobrze, że Klient się z nami skontaktował. Otrzymał instrukcję, co powinien w tym temacie zrobić. Przesłał nam nakaz zapłaty, poinformował również ile spłacił pożyczki oraz ile pieniędzy przeznaczył na przedłużenie pożyczki. Wzięliśmy sprawę w swoje ręce i napisaliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, który następnie przesłaliśmy do Sądu Rejonowego. Po pewnym czasie otrzymaliśmy odpowiedź z Sądu, że oddalił on powództwo w całości. W tym momencie możemy już powiedzieć, że Klient może być szczęśliwy i zmienić swoje podejście do otaczającej go rzeczywistości, która wcześniej była bardzo brutalna. Klient odzyskał radość życia i stanął na nogi.

Jeśli chcesz być szczęśliwy i pożegnać się z bolesną rzeczywistością, proponujemy abyś skontaktował/a się z nami. My już zrobimy wszystko abyś odżył/a.


Oddłużanie chwilówek pozabankowych

Oddłużanie chwilówek pozabankowych z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens. Wreszcie mamy opowieść, która udowadnia, że ucieczka od długów jest możliwa. Klient, który skorzystał z pomocy Kancelarii, może dziś powiedzieć, że jest wolny…

Refinansowania pożyczek i pozew Forial

Refinansowania pożyczek i pozew od Forial nie jest pierwszą sprawą, w której jako pełnomocnicy pozwanych zajmowaliśmy stanowisko związane z tą formą odraczania terminu spłaty chwilówek udzielanych przez podmioty rynku pozabankowego. Odkąd refinansowania…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Najlepsze oddłużanie

Inna wygrana z Profi Credit:

Najlepsze oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget