Zadłużeni z Warszawy, Łodzi i Poznania...

31 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Zadłużeni z Warszawy, dłużnicy Poznań, czy dłużnicy Łódź – dla nas nie ma znaczenia skąd jesteście i gdzie obecnie w Polsce mieszkacie, ponieważ działamy na terenie całego kraju.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu:
1.179,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skutecznie pomagamy w oddłużaniu Polaków

zadłużeni z Warszawy

Kancelaria Oddłużeniowa to jedna z najbardziej dynamicznych i skutecznych kancelarii oddłużeniowych w Polsce. Nasze usługi obejmują nie tylko stolicę, ale również cały kraj. Jeśli macie problemy z długami, nie musicie już się martwić - jesteśmy tu, aby Wam pomóc!

Działając na rynku od wielu lat, zdobyliśmy bogate doświadczenie w walce z długami. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają wszystkie tajniki i strategie związane z procesem oddłużania. Nieustannie śledzimy najnowsze przepisy i zmiany w prawie, aby zapewnić naszym klientom najlepszą pomoc na rynku.

Zadłużeni z Warszawy! Nasi eksperci są gotowi zająć się Waszymi problemami finansowymi i znaleźć dla Was najbardziej korzystne rozwiązanie. Nasze podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Rozumiemy, że sytuacja każdej osoby jest inna i wymaga spersonalizowanego podejścia. Nasza kancelaria oferuje Wam fachową i poufną obsługę, która od razu uwolni Was od stresu związanego z długami.

Zadłużeni z Warszawy, Łodzi i Poznania...

Dzięki naszym profesjonalistom, będziecie mogli odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym. Nasz zespół pomoże Wam wystąpić np. o upadłość konsumencką lub sporządzić plan spłat, który będzie dostosowany do Waszych możliwości oraz bronić Was w Sądach. Będziemy towarzyszyć Wam na każdym etapie procesu, upewniając się, że jesteście zawsze informowani i rozumiecie, co się dzieje.

zadłużeni z Warszawy

Zadłużeni z Warszawy! Macie takie same możliwości skorzystania z naszych usług, jak dłużnicy z miasta Łódź. Nasza Kancelaria zawsze zachowuje pełne zaufanie, dyskrecję i profesjonalizm. Wasze dane są u nas bezpieczne, a cały proces jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Naszym celem jest nie tylko uwolnienie Was od długów, ale również pomóc Wam budować stabilną przyszłość finansową.

Wybierając Kancelarię Oddłużeniową, wybieracie skuteczne i kompleksowe rozwiązanie dla swoich problemów finansowych. Nasze usługi są dostępne zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm. Niezależnie od tego, jakiej wysokości długi posiadacie, możemy Wam pomóc.

Jeśli czujecie, że Wasze długi przytłaczają Cię i nie wiesz, jak sobie poradzić, skontaktujcie się z nami już dziś. Nasi specjaliści są gotowi sprostać Waszym oczekiwaniom i pomóc Wam wyjść na prostą. Nie traćcie czasu na zmartwienia - oddajcie swoje długi w ręce specjalistów i zacznijcie od nowa!

Zapewnimy Wam spokojną przyszłość finansową. Zaufajcie naszej Kancelarii - oddłużanie nigdy nie było tak proste i efektywne!

Jeden z naszych Klientów – mieszkaniec Warszawy skontaktował się z nami abyśmy poradzili mu, co zrobić w przypadku otrzymania sądowego nakazu zapłaty. Powiedział, że pismo przyszło z Lublina. Zaproponowaliśmy mu, że możemy zająć się sprzeciwem od nakazu zapłaty. Klient zgodził się na to. Dogadaliśmy się bez żadnego najmniejszego problemu. Informowaliśmy go na bieżąco, co i jak. Następnie oddał nam sądowy nakaz zapłaty, który otrzymał już z Sądu I Instancji. Tam również złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Zawsze informujemy Klientów, że musimy pilnować czasu, ponieważ od momentu odebrania sądowego nakazu zapłaty mamy 2 tygodnie na złożenie sprzeciwu.

Sprzeciw złożony na czas! Kancelaria Oddłużeniowa wygrywa sprawę w Sądzie!

Zadłużeni z Warszawy przestają być dłużnikami! Wygraliśmy sprawę w Sądzie I Instancji. Sąd oddalił powództwo w całości.

Niezmiernie się cieszymy, że grono dłużników zaczyna się pomniejszać. Dla nas jest to informacja, że działamy skutecznie oraz profesjonalnie. W oddłużaniu ważny jest przede wszystkim spokój! Wymagamy od Klientów cierpliwości oraz współpracy. Dalej wszystko się poukłada. My się nie poddajemy i Klienci też nie powinni. Długi nie są końcem świata i dramatem! To wszystko da się rozwiązać. Wystarczy tylko chcieć!

Jeśli długi nie dają Wam spokoju, skontaktujcie się z nami a my zrobimy wszystko abyście mieli ten spokój i radość. Korzystajcie z życia na maksa a my resztą się już zajmiemy. Nie myślcie, co będzie jutro! My będziemy walczyć o Twoje lepsze życie!


Najskuteczniejsza antywindykacja

Najskuteczniejsza antywindykacja, czy takie pojęcie istnieje? Tak na prawdę to w sumie jest bardzo młode pojęcie. Należy je rozumieć jako szeroko pojęte działania z zakresu prawa, które mają na celu poprawić sytuację…

Wniesiono sprzeciw od nakazu zapłaty a to był dopiero początek

Działania prawne uzależnione są od tego, w jakim trybie został wydany nakaz zapłaty. Oczywiście w prezentowanej dzisiaj sprawie, został wydany w postępowaniu upominawczym. W związku z tym, w imieniu Klienta wniesiono nakaz…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zadłużeni z Warszawy

Inna wygrana sprawa z DDM:

Zadłużeni z Warszawy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget