Najskuteczniejsza antywindykacja

29 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Najskuteczniejsza antywindykacja, czy takie pojęcie istnieje? Tak na prawdę to w sumie jest bardzo młode pojęcie. Należy je rozumieć jako szeroko pojęte działania z zakresu prawa, które mają na celu poprawić sytuację finansową dłużnika względem wierzycieli lub działania, które zmierzają do minimalizacji negatywnych skutków prowadzonej egzekucji komorniczej.

Powód: Profi Center Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.564,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiemy, jak pomóc zadłużonym

Czy zdarzyło Ci się kiedyś znaleźć w trudnej sytuacji finansowej, nie wiedząc, jak poradzić sobie z górującymi nad Tobą długami? W takiej sytuacji wiele osób wpada w panikę i czuje się bezradne. Jednak nie załamuj się i nie trać nadziei, bowiem istnieje skuteczne rozwiązanie dla Twoich problemów – najskuteczniejsza antywindykacja.

Najskuteczniejsza antywindykacja to specjalistyczna dziedzina, która zajmuje się walką z nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi. Jej głównym celem jest pomóc Klientom w wyjściu z zadłużenia oraz odbudowie stabilności finansowej. Właśnie dlatego Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi jest liderem w swojej branży i cieszy się uznaniem klientów.

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi składa się z wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistów, którzy doskonale znają się na temacie. Sprawnie poruszają się w gąszczu przepisów i mają szeroką wiedzę w zakresie prawa finansowego. Dlatego możesz być pewien, że Twoje sprawy zostaną załatwione profesjonalnie i rzetelnie.

Nie ma spraw niemożliwych

Najskuteczniejsza antywindykacja

Nie ma znaczenia, jaką masz wysokość zadłużenia czy jak skomplikowana jest Twoja sytuacja. Specjaliści z Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi podejdą do Twojego przypadku indywidualnie i znajdą najlepsze rozwiązania, które pozwolą Ci wyjść na prostą. Pomożemy Ci uporać się z kredytami, pożyczkami, długami na karcie kredytowej czy innymi zobowiązaniami, które sprawiają Ci problemy.

Z naszą pomocą będziesz mógł odetchnąć z ulgą, skupić się na innych aspektach swojego życia i budować przyszłość bez długów. Naszą misją jest zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo finansowe. Dlatego podejmiemy wszelkie konieczne kroki, aby negocjować z wierzycielami, ustalić dogodne warunki spłaty i znaleźć sposób na zmniejszenie zaległości.

Jednym z Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi jest także wykorzystanie nowoczesnych technologii w swojej pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie działać szybko i sprawnie, minimalizując czas oczekiwania klientów na efektywną pomoc. Nasze procedury są dobrze skoordynowane i oparte na solidnym doświadczeniu, co przekłada się na skuteczność naszych działań.

Zamiast nudzić Cię długimi wywodami prawniczymi, postaramy się przybliżyć temat w bardziej zabawny sposób. Jak się zapewne domyślasz, zadłużenie nie jest niczym przyjemnym, tak samo jak wizyta u stomatologa. Ale wierz nam, z nami to będzie jak wizyta u najbardziej dowcipnego stomatologa w mieście!

Od blisko 20 lat pomagamy dłużnikom

Najskuteczniejsza antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi to prawdziwe mistrzostwo w swojej dziedzinie. Działa jak magiczne eliksiry, które rozwiązują Twoje problemy finansowe i pozwalają na odzyskanie spokoju ducha. Już nie musisz się martwić o każdy list z urzędu, każde telefon od wierzyciela czy pismo  z banku, które przypomina Ci o zaległościach. Teraz Ty będziesz miał kontrolę nad swoim życiem finansowym!

Dlatego, jeśli czujesz się zagubiony w labiryncie zobowiązań i nie możesz znaleźć wyjścia, zgłoś się do naszej Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi. Niech będzie to Twój pierwszy krok na drodze do finansowej wolności i spokoju. Zapewniamy Ci, że nie pożałujesz!

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi czeka na Ciebie zespół pełen pozytywnej energii, kreatywności i profesjonalizmu. Wspólnie pokonamy każdą przeszkodę i znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Nie trać więcej czasu, zadzwoń do nas już dzisiaj i daj sobie szansę na nowy, bezdługowy start!

Taki właśnie bezdługowy start zafundował sobie jeden nasz Klient, który w ręku trzymał już sądowy nakaz zapłaty otrzymany z Sądu Rejonowego. Natychmiast oddał nam go a my zajęliśmy się złożeniem sprzeciwu do właściwego Sądu. Po długim okresie czasu oczekiwania na wyrok sądowy, otrzymaliśmy upragnione pismo sądowe. Sąd Rejonowy oczywiście oddalił powództwo w całości. Żyć nie umierać! Tak podsumował to nasz Klient, który po naszej informacji cieszył się, jak małe dziecko. Jak widzicie sami Klient pokonał przeszkodę w postaci chwilówki. Mógł cieszyć się życiem i nie zamartwiać windykatorami i ich nachodzeniem. Stwierdził, że lepszej Kancelarii Oddłużeniowej wybrać nie mógł.


Szybkie pożyczki dla zadłużonych

Szybkie pożyczki dla zadłużonych to szybki problem. Coraz więcej osób decyduje się na zaciągnięcie tego typu pożyczek z powodu nagłych potrzeb finansowych. Jednak warto zastanowić się dwa razy, zanim podejmiemy taką decyzję.…

Skuteczne oddłużanie osób fizycznych Łódź

Rozumiemy osoby, które wpadły w długi i dajemy z siebie wszystko, aby im pomóc. Oczywiście nie wahamy się wnosić apelacje, kiedy uznamy, że są zasadne. Z pewnością tak stało się w prezentowanej…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Najskuteczniejsza antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget