Oddłużanie kredytów i pożyczek

27 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie kredytów i pożyczek jest jak najbardziej możliwe ale trzeba znaleźć odpowiednie miejsce oraz odpowiednich ekspertów z dziedzinie oddłużania. Być może na rynku znajduje się wiele Kancelarii ale Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi jest jedna. Tak. Mowa tutaj o najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej w Polsce. Oddłużaniem zajmujemy się blisko 20 lat. Nasi eksperci są wyjątkowi i posiadają wyjątkową wiedzę oraz niesamowite doświadczenie praktyczne.

Powód: Best Capital FIZAN
Wartość przedmiotu sporu: 11.445,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie postępowania, brak kosztów sądowych

Tematy oddłużeniowe wcale nie są takie proste

Oddłużanie kredytów i pożyczek to również skomplikowany temat. Tak samo, jak oddłużanie chwilówek wymaga czasu to podobnie jest z oddłużaniem kredytów. Każdy Klient ma inną historię, inne długi oraz inne podejście do tematu. Podobnie jest z nami. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Mamy wyjątkowy dział negocjacyjny, który negocjuje z wierzycielami warunki spłaty kredytów. Bronimy w Sądach, jeśli Klient otrzyma sądowy nakaz zapłaty.

Oddłużanie kredytów i pożyczek miało sens

Skontaktował się z nami Klient, który posiadał na swoim koncie parę kredytów. Każdy już wypowiedziany. Nie ma co się dziwić. Oprocentowanie poszło do góry i ludzi nie stać na spłatę zadłużenia. Klient stwierdził, że nie może czekać dłużej bo z dnia na dzień coraz bardziej chodzi zdenerwowany i sprawa wypowiedzianych kredytów nie daje mu absolutnie spokoju ani poczucia bezpieczeństwa. Przed oczami ma komornika i dramat życiowy.

Oddłużanie kredytów i pożyczek

Trzy jego kredyty nadawały się do negocjacji. Jedna sprawa była już w Sądzie Rejonowym Lublin Zachód w Lublinie (EPU – Elektroniczne Postępowanie Upominawcze). Dział negocjacyjny zajął się negocjacjami a my sprzeciwem od nakazu zapłaty EPU. Oddłużanie kredytów i pożyczek to droga długa. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo i szybko. Proces oddłużania to droga skomplikowana i nie zawsze będzie usłana różami. Po złożonym sprzeciwie EPU, Sąd oddalił powództwo. Bank po pewnym czasie oddał sprawę do Sądu I Instancji, czyli Sądu Rejonowego właściwego już dla miejsca zamieszkania Klienta. Klient po pewnym czasie otrzymał sądowy nakaz zapłaty. Musieliśmy działać. Złożyliśmy w jego imieniu sprzeciw. Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości. Wyrok dla nas i dla Klienta jak najbardziej korzystny. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że oddłużanie kredytów i pożyczek może być stresujące ale nie można się tak nastawiać. Oddłużanie kredytów i pożyczek to proces, który jest w 100% dopasowany indywidualnie do sytuacji Klienta. Jak już doskonale wiecie, zajmujemy się następującymi procesami oddłużania: analiza umów kredytowych, negocjacje z wierzycielami oraz obrona procesowa, jeśli jest taka konieczność. Wiemy doskonale, że nie wszystkie sprawy trafiają do Sądu. Niemniej jednak nasza Kancelaria Oddłużeniowa gotowa jest na obronę w Sądzie. Klienci mogą czuć się bezpiecznie oraz być pewni, że ich sprawy są w najlepszych rękach. My wiemy, że oddłużanie kredytów i pożyczek czy chwilówek musi być prowadzone mądrze. W tej branży nie można mieć żadnych wątpliwości. Tutaj potrzebna jest mocna wiedza. Dlatego nasi prawnicy cały czas się rozwijają i pomimo tego, że posiadają swoją wiedzę cały czas ją pogłębiają. Robią to wszystko dla Klientów.

Odmień swoje zadłużone życie

Skuteczne oddłużanie kredytów i pożyczek to szansa na lepsze jutro. To szansa na pozbycie się swoich stresów, nerwów oraz nieprzespanych nocy. Wnioskiem jest to, że skuteczne oddłużanie kredytów i pożyczek z naszą Kancelarią jest skutecznym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z problemem zadłużenia. Dzięki naszemu doświadczeniu, indywidualnemu podejściu i skutecznym negocjacjom, możemy pomóc naszym Klientom w spłacie ich zobowiązań i odbudowie ich stabilności finansowej.

Zatem, jeśli borykacie się z zadłużeniem i nie jesteście w stanie sami sobie poradzić, proponujemy skontaktować się z nami w celu omówienia sytuacji. Dobierzemy najlepszy plan na oddłużanie. Wyciągniemy z tarapatów finansowych i jeszcze przy tym wszystkim się pośmiejemy. Pamiętajcie, że oddłużanie kredytów i pożyczek nie musi być wcale nudne.

Chcesz cieszyć się życiem i wolnością finansową? Zwróć się do nas po pomoc i zapomnij o kredytach raz na zawsze! Z nami możesz wszystko.


Jak obniżyć ratę kredytu bankowego?

Jak obniżyć ratę kredytu, to zapewne w dzisiejszych czasach pytanie niejednej osoby, która spłaca kredyt lub kredyty. Najlepiej byłoby z pewnością bez kredytów. Życie na kredycie nie należy do najłatwiejszych. Raty potrafią…

Możesz ogłosić upadłość konsumencką

I Ty możesz ogłosić upadłość konsumencką. Dlatego osoba, która stała się niewypłacalna, też ma wyjście z tej trudnej sytuacji. Oczywiście taka forma oddłużania jest tą, po którą w naszej kancelarii sięgamy w…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie kredytów i pożyczek

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget