Naprawdę skuteczne oddłużanie

27 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Naprawdę skuteczne oddłużanie jest w rękach Kancelarii Oddłużeniowej. Pan Mateusz wychodzi skutecznie z pętli zadłużenia. Poznajcie jego historię.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
2.988,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika to naprawdę skuteczne oddłużanie

Czy jesteś osobą, która zmagając się z dużym zadłużeniem nie widzi wyjścia? Czy czujesz się przytłoczony ciężarem długów i nie wiesz, jak sobie poradzić? Jeśli tak, nie martw się! Istnieje naprawdę skuteczne oddłużanie, które może dać Ci nową nadzieję i szansę na zbudowanie stabilnej finansowej przyszłości.

Naprawdę skuteczne oddłużanie jest w rękach profesjonalistów, jakimi są specjaliści z Kancelarii Oddłużeniowej. To miejsce, gdzie znaleźć można pomoc w osiągnięciu pełnej swobody finansowej. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje szeroki zakres usług związanych z oddłużaniem, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów.

Pan Mateusz przez lata zmagał się z problemami finansowymi

naprawdę skuteczne oddłużanie

Przez nieodpowiedzialne zarządzanie finansami i nieprzewidywalne wydarzenia życiowe, znalazł się w pętli zadłużenia. Jego długi rosły, a możliwości ich spłacenia były coraz mniejsze. Wtedy Pan Mateusz postanowił skorzystać z usług Kancelarii Oddłużeniowej i to był jeden z najlepszych wyborów w jego życiu.

Dzięki skutecznemu oddłużeniu oferowanemu przez Kancelarię Oddłużeniową, Pan Mateusz stopniowo wychodził z labiryntu długów. Specjaliści z Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi  skrupulatnie analizowali jego sytuację, szukając najlepszych rozwiązań. Zaproponowali mu obronę w Sądach oraz negocjacje z wierzycielami.

Było to idealne rozwiązanie dla Pana Mateusza. Dzięki temu mógł skupić się na swoim życiu i rodzinie. Wszystko stało się prostsze i bardziej przejrzyste. Specjaliści z Kancelarii Oddłużeniowej negocjowali z wierzycielami, aby obniżyć odsetki od długów. To z kolei wpłynęło na zmniejszenie całkowitej kwoty do spłaty a to już jest połowa sukcesu. W momencie, kiedy Pan Mateusz otrzymał swój sądowy nakaz zapłaty, Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi niezwłocznie zajęła się sprzeciwem. Musiała w ciągu 14 dni od odebrania nakazu zapłaty wnieść sprzeciw do Sądu, z którego taki nakaz przyszedł. Pan Mateusz nie miał absolutnie wątpliwości, że sprzeciw, który będzie wniesiony przez Kancelarię Oddłużeniową z Łodzi będzie skuteczny oraz bardzo profesjonalny. Wiedział, że obrona procesowa to dla naszej Kancelarii bułka z masłem.

Jednak naprawdę skuteczne oddłużanie to nie tylko negocjowanie z wierzycielami oraz obrona procesowa. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje także odzyskiwanie pieniędzy, które wpłacane były na refinansowania i przedłużenia pożyczek. Dodatkowo Kancelaria pomaga Klientom w budowaniu zdrowych nawyków finansowych. Poprzez edukację i świadomość swoich wydatków, osoby zadłużone mogą nauczyć się radzić sobie z pieniędzmi w bardziej odpowiedzialny sposób.

W Łodzi oddłużamy Polaków najlepiej

naprawdę skuteczne oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa jest miejscem, gdzie Klienci mają zaufanie do specjalistów, którzy wiedzą, jak pomóc im wyrwać się z pętli długów. To także miejsce, gdzie nie tylko rozwiązują problemy finansowe, ale także dbają o potrzeby emocjonalne swoich Klientów. Zrozumienie i wsparcie są nieodłącznymi elementami skutecznego oddłużania.

Pan Mateusz doświadczył na własnej skórze, jak naprawdę skuteczne oddłużanie może zmienić jego życie. Dzięki pomocy Kancelarii Oddłużeniowej odzyskał nadzieję i poczucie kontroli nad swoimi finansami. Nie musiał już spać z myślą o nierozwiązanych długach, a jego przyszłość zaczęła wyglądać o wiele jaśniej. Po wniesionym sprzeciwie i wyroku Sądu, który oddalił powództwo w całości, Pan Mateusz mógł być już oazą spokoju.

Jeśli Ty również czujesz się przytłoczony zadłużeniem i szukasz wyjścia z tej sytuacji, naprawdę skuteczne oddłużanie jest w zasięgu Twoich rąk. Skontaktuj się z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi i daj sobie szansę na nowy początek. Pamiętaj, że nie jesteś sam! Zawodowcy z Kancelarii Oddłużeniowej pomogą Ci wyrwać się z pętli długów i odzyskać stabilność finansową, na którą zasługujesz.

Naprawdę skuteczne oddłużanie może zmienić Twoje życie. Wyzwól się z ciężaru długów i zacznij budować swoją przyszłość dzisiaj! Przecież na to zasługujesz. Żyjesz po to aby cieszyć się życiem a nie wiecznie zamartwiać o to, co będzie jutro. Życie jest jedno. Nie pozwól aby długi je zmarnowały. Nie pozwól na to aby wierzyciele weszli Ci na głowę. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wie doskonale, jak bardzo potrzebna jest pomoc w procesie oddłużania i jak bardzo ważne jest wsparcie emocjonalne osobie zadłużonej. Naprawdę skuteczne oddłużanie to nasza specjalność!


Szybkie pożyczki pozabankowe

Szybkie pożyczki pozabankowe stały się popularnym sposobem na szybkie załatanie finansowych dziur. Są one oferowane przez różne firmy pożyczkowe, które obiecują szybkie i łatwe uzyskanie gotówki. Jednak Kancelaria Oddłużeniowa stanowczo odradza korzystanie…

Skuteczne oddłużanie osób prywatnych

Cieszymy się, kiedy widzimy jak nasi Klienci wychodzą z długów. Bez wątpienia skuteczne oddłużanie osób prywatnych jest tym, co robimy najlepiej. Oczywiście pozwana przez Innovatio Risk Solutions, też zmniejsza swoje zadłużenie. Istotnie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

naprawdę skuteczne oddłużanie

Inna wygrana ostatnio sprawa z Svea:

naprawdę skuteczne oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget