Oddłużanie firm i konsumentów

6 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie firm i konsumentów jest procesem, który może pomóc wielu ludziom w Polsce uwolnić się od ciężaru długów. Większość z nas choć raz w życiu znalazła się w trudnej sytuacji finansowej, gdzie zobowiązania gromadzą się, a możliwości spłaty maleją. W takich przypadkach z pomocą przychodzi Kancelaria Oddłużeniowa, której specjalizacją jest oddłużanie.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
8.088,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Od lat prowadzimy oddłużanie firm i konsumentów

Oddłużanie firm i konsumentów z Kancelarią Oddłużeniową to niezwykle skuteczny i pewny sposób na wyjście z długów. Może być dla wielu osób ostatnią deską ratunku, która pozwoli na odzyskanie spokoju i stabilności finansowej. Ten proces jest tak ekscytujący, ponieważ otwiera drzwi do nowego życia bez ciężaru długów, bez obaw o windykatorów i telefony od wierzycieli.

Oddłużanie firm i konsumentów

Jednym z kluczowych elementów oddłużania jest ustalenie dokładnej kwoty zadłużenia i jego podziału na raty, które będą odpowiadać naszym możliwościom finansowym. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje profesjonalną i indywidualną analizę naszej sytuacji finansowej, dzięki czemu możemy być pewni, że oddłużanie firm i konsumentów będzie dostosowane do naszych potrzeb.

Kiedy rozpoczynamy proces oddłużenia, możemy cały czas liczyć na wsparcie i porady ekspertów z Kancelarii Oddłużeniowej. Mają oni szeroką wiedzę na temat rynku finansowego i przepisów dotyczących oddłużania, dlatego są w stanie znaleźć optymalne rozwiązania dla naszej sytuacji. Ich doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że możemy być spokojni o to, że nasze długi zostaną skutecznie rozwiązane.

Oddłużanie firm i konsumentów z Kancelarią Oddłużeniową nie tylko pozwala nam spłacać zadłużenie w sposób dostosowany do naszych możliwości, ale także chroni nas przed windykatorami. Przez cały proces oddłużania to Kancelaria Oddłużeniowa kontaktuje się z wierzycielami i negocjuje warunki spłaty długu. Dzięki temu unikamy stresujących rozmów czy kontroli ze strony windykatorów.

Ważne jest, abyśmy zdawali sobie sprawę, że oddłużanie firm i konsumentów to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Nie ma szybkich rozwiązań, ale jest pewność, że będziemy stopniowo dochodzić do celu. Kancelaria Oddłużeniowa towarzyszy nam na każdym kroku tego procesu, dbając o to, abyśmy nie tylko oddłużyli się, ale także nauczyli się zarządzać finansami w sposób odpowiedzialny.

Oddłużanie firm i konsumentów z Kancelarią Oddłużeniową to doskonała okazja, żeby zacząć nowe życie bez długów

Nowe życie bez długów jest do osiągnięcia. Wystarczy chcieć i działać. Nowym życiem bez długów może z pewnością pochwalić się Pani Katarzyna, która oddała do naszej Kancelarii wszystkie swoje sprawy.

Ostatnia sprawa prowadzona była przez jednego z naszych Mecenasówi co najważniejsze zakończyła się sukcesem, ponieważ po analizie wszystkich dokumentów i naszego sprzeciwu od nakazu zapłaty Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości. Dodatkowo Klientka nie musiała ponosić żadnych kosztów procesu i miała brak odsetek.

Oddłużanie firm i konsumentów

Klientka z pewnością pozbyła się stresu i zaczęła odkładać pieniądze na przyszłość oraz cieszyć się życiem bez ciągłego obciążenia. Stwierdziła, że warto skorzystać z usług Kancelarii Oddłużeniowej i oddłużyć się raz na zawsze. Oddłużanie firm i konsumentów to droga do finansowej wolności. Trzeba raz a konkretnie. Klientka nie miała cienia wątpliwości. Sama zresztą powiedziała, że albo zacznie się oddłużać albo wpadnie w jeszcze większe problemy a co za tym idzie w depresję.

Podsumowując, oddłużanie firm i konsumentów z Kancelarią Oddłużeniową to droga do finansowej wolności. To proces, który może nas uwolnić od ciężaru długów i zapewnić stabilność finansową. Dzięki profesjonalnemu podejściu, zdobytej wiedzy i doświadczeniu Kancelarii Oddłużeniowej, jesteśmy w stanie przejść przez ten proces w sposób optymalny i skuteczny. Jest to z pewnością emocjonująca podróż, która przyniesie nam ulgę i nowe możliwości. Podróż, która zaczyna się dzisiaj i za jakiś czas z pewnością się skończy. Trzeba tylko być cierpliwym i wierzyć w to, że jutro będzie zdecydowanie lepszy i przyjemniejszy dzień. Jeśli macie już pomoc, to połowa sukcesu.

Z naszego doświadczenia i obserwacji wiemy, że Klienci, którzy podejmują się oddłużania z naszą Kancelarią Oddłużeniową są zdecydowanie spokojniejsi oraz wierzą, że sprawiedliwość na tym świecie jeszcze istnieje.

Ci, którzy nie decydują się na oddłużanie firm i konsumentów zaczynają być bardzo zdenerwowani, przygnębieni oraz, co najgorsze zaczynają mieć więcej problemów niż można mieć. Nikt nie mówił, że oddłużanie firm i konsumentów trwa 2 dni. Przypominamy, że to droga długa, która wymaga cierpliwości oraz dążenia do celu. Uważamy, że jeśli chcecie się pozbyć raz na zawsze windykatorów, pism, telefonów to warto się oddłużać. Na własną rękę będzie ciężko to wszystko zrealizować dlatego też my proponujemy pomoc. Wybór niemniej jednak należy do Was! My za Was takich decyzji podejmować nie możemy!


Zobacz: Oddłużanie pożyczek chwilówek

Oddłużanie pożyczek chwilówek z Portalem Dłużnika to droga do wolności i radości. Przedstawiam Wam rewolucyjne rozwiązanie, które odmieni Wasze życie! Chwilówki – wiemy, że to słowo dla wielu osób budzi strach i…

Zobacz też: Klient odzyskuje pieniądze z przedłużeń

Często odzyskujemy pieniądze z przedłużeń. Dajemy naszym Klientom możliwość odzyskiwania od dawnych wierzycieli, niezasadnie pobranych opłat. Dlatego zachęcamy, aby walczyć w sądach o zwrot niezasadnie pobranych opłat. Dlatego i tym razem po…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie firm i konsumentów

Inna wygrana z Svea:

Oddłużanie firm i konsumentów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget