Błyskawiczna pożyczka dla bardzo zadłużonych nie jest dla Ciebie

5 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Wielu dłużników zanim zostali Klientami naszej kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu, popełniali podstawowy błąd. Istotnie chcąc zdobyć pieniądze na spłatę posiadanych zobowiązań, zaciągali kolejne. Bezsprzecznie błyskawiczna pożyczka dla bardzo zadłużonych online, która miała im pomóc, przyczyniała się do powstania jeszcze większego zadłużenia. Niewątpliwie także nie uniknął tego Pan Marek, którego jedną ze spraw dzisiaj prezentujemy. Ponieważ został pozwany przez Duo Finance o zapłatę 5.300,00 zł, a sąd doręczył mu nakaz zapłaty, musiał się bronić. Oczywiście nie robił tego sam, tylko z pomocą jednego z naszych ekspertów od oddłużania. Z pewnością tak jak przy innych sprawach martwił się o to, jaki zapadanie wyrok. Jednak był w bardzo komfortowej sytuacji, gdyż jego sprawę prowadzili najlepsi oddłużeniowcy w Polsce. W rezultacie poszliśmy na całości i finalnie sąd oddalił całe powództwo Duo Finance. 

Powód: Duo Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
5.300,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pamiętaj, że błyskawiczna pożyczka dla bardzo zadłużonych nie rozwiąże Twoich problemów

Błyskawiczna pożyczka dla bardzo zadłużonych

Zastanawiasz się, na czym polega oddłużanie? Z pewnością nie na zaciąganiu kolejnych zobowiązań na spłatę tych już posiadanych. Istotnie także błyskawiczna pożyczka dla bardzo zadłużonych to nowe obciążenie, które w żaden sposób nie pomoże w likwidacji długów. W związku z tym, jeżeli naprawdę poważnie myślisz o wyjściu na finansową prostą, zwróć się po specjalistyczną pomoc prawną do naszej kancelarii. Przede wszystkim natychmiast przestań się zadłuża i porozmawiaj z jednym z ekspertów z Portalu Dłużnika. Niewątpliwie dowiesz się, w jaki sposób możemy Ci pomóc i co należy robić, aby zatrzymać zaciskającą się spiralę zadłużenia. Oczywiście także, kiedy masz tylko jeden czy dwa kłopotliwe zobowiązania, jak najbardziej możesz skorzystać z naszej pomocy. Podejmujemy czynności oddłużeniowe zawsze tam, gdzie jest taka potrzeba , bez względu na ilość przeterminowanych długów.

Zapewniamy, że błyskawiczna pożyczka dla bardzo zadłużonych w sytuacji, kiedy masz długi, nie jest dla Ciebie. Oczywiście wiemy, że wydaje Ci się, że właśnie tego typu zobowiązanie okaże się panaceum na powstałe problemy. Z pewnością tak nie będzie, a Ty sam ściągniesz na siebie jeszcze większe kłopoty. Istotnie długi jeszcze się powiększą i staniesz się niewypłacalny. Dlatego, kiedy chcesz wyjść z długów, zdaj się na specjalistów w tych sprawach. Niewątpliwie masz ich na wyciągnięcie ręki i wystarczy, że zadzwonisz na jeden z podanych niżej numerów telefonów. Możesz także napisać do nas maila i przedstawić swoja sytuację. Chociaż teraz siedzisz załamany w domu i nie widzisz dla siebie rozwiązania, my znajdziemy je dla Ciebie i zajmiemy się oddłużaniem.

Duo Finance pozywa Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej i przegrywa proces w sądzie

Reprezentowaliśmy naszego Klienta, który został pozwany o zapłatę przez Duo Finance. W wyniku podjętych czynności prawnych, skutecznie wykazaliśmy niezasadność dochodzonego roszczenia. W rezultacie uzyskaliśmy w sądzie rejonowym wyrok oddalający całe powództwo Duo Finance.


Zobacz: Ratunku nakaz zapłaty co robić! Wygramy Twoją sprawę!

Z pewnością osoby, które zostały pozwane odczuwają ogromy niepokój. Istotnie wielu z nich budzi w nocy natrętny sen, w którym słyszą rozpaczliwy krzyk: „ Ratunku nakaz zapłaty co robić!” Bez wątpienia taka…

Zobacz też: Nakaz zapłaty w post. nakazowym i korzystny wyrok

Nakaz zapłaty w post. nakazowym w sprawie z powództwa Centrum Odszkodowań i Obsługi Prawnej, który został wydany i doręczony przez sąd Pani Ilonie, wymagał natychmiastowej reakcji. Ten rodzaj nakazu jest o wiele…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Błyskawiczna pożyczka dla bardzo zadłużonych

Inna wygrana z Duo Finance:

Błyskawiczna pożyczka dla bardzo zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget