Szybka pożyczka bez oceny zdolności kredytowej

4 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Szybka pożyczka bez oceny zdolności kredytowej to tylko zachęta abyście wpadli w większe długi. Ostrzegam Was, drodzy Czytelnicy, przed tą pułapką, która może wydawać się kusząca na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości jednak, pożyczki tego typu są często pułapką dla niewiedzących i nierozważnych konsumentów, którzy szukają łatwych rozwiązań na swoje problemy finansowe.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
1.109,06 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pamiętaj, że to Ty rozdajesz karty

Szybka pożyczka bez oceny zdolności

Nie da się ukryć, że szybkie pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej cieszą się niezwykłą popularnością wśród osób, które z różnych powodów nie są w stanie otrzymać tradycyjnego kredytu w banku. Często są to osoby, które mają problemy z punktualnym spłacaniem swoich zobowiązań, posiadają negatywną historię kredytową lub są pracownikami sezonowymi lub mającymi nieregularne dochody. W takiej sytuacji, możliwość szybkiego uzyskania gotówki bez weryfikacji zdolności kredytowej może wydawać się zbawieniem.

Jednakże, trzeba pamiętać, że takie pożyczki działają na zasadzie skrócenia procedur. Firmy pożyczkowe, oferujące tego rodzaju usługi, często nie sprawdzają zdolności kredytowej klienta, nie analizują jego historii kredytowej czy też stabilności finansowej. Dlatego też, w momencie składania wniosku o taką pożyczkę, konsument nie ma pojęcia, czy będzie w stanie spłacić takie zobowiązanie w terminie.

Warto zaznaczyć, że firmy pożyczkowe, oferujące szybkie pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej, nie działają w ramach tradycyjnego sektora bankowego. Są to instytucje pozabankowe, działające na zasadzie przekazywania pieniędzy na krótki okres czasu, zazwyczaj na 30 dni. Procedury związane z takimi pożyczkami są minimalne, co oznacza, że nie ma żadnej pewności, czy pożyczkobiorca jest w stanie spłacić swoje zadłużenie.

Pożyczki dla dłużników nie są rozwiązaniem

Kolejnym problemem, z którym można się spotkać przy korzystaniu z szybkich pożyczek bez sprawdzania zdolności kredytowej, są wysokie oprocentowania i opłaty dodatkowe. Firmy pożyczkowe często zarabiają na klientach, którzy nie są w stanie spłacić pożyczki i muszą przedłużać termin spłaty. Właśnie w takiej sytuacji, naliczane są dodatkowe opłaty, które potrafią zwiększyć zadłużenie nawet o kilka razy.

Wielu konsumentów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z szybkiej pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej, narzeka na brak przejrzystości tego rodzaju zobowiązań. Warunki pożyczek są często ukryte w małym druku umowy, a konsument ma niewielkie szanse na odmowę lub negocjację. Firmy pożyczkowe zyskują na tym, że klienci podpisują umowę bez zastanowienia się nad jej konsekwencjami, a później zmagają się z niekontrolowanymi zadłużeniami.

Podsumowując, szybka pożyczka bez oceny zdolności kredytowej może wydawać się kuszącym rozwiązaniem, szczególnie w sytuacji pilnej potrzeby gotówki. Jednak, należy pamiętać, że takie pożyczki są zazwyczaj pułapką, która prowadzi do jeszcze większych długów. Warto zastanowić się dwa razy przed podjęciem takiego kroku i rozważyć alternatywne rozwiązania, które będą bardziej korzystne finansowo. Nie dajmy się zwieść łatwo dostępnej gotówce, bo to może skończyć się katastrofalnie dla naszej sytuacji finansowej.

Szybka pożyczka bez oceny zdolności kredytowej złapała Klienta w swoje sidła

Szybka pożyczka bez oceny zdolności

Było to bardzo bolesne, kiedy Klient zorientował się, że szybka pożyczka bez oceny zdolności kredytowej raczej zamiast mu pomóc to przygniotła go bardziej. Okazało się, że suma do spłaty jest w ogóle nieosiągalna. Czasami zastanawiamy się sami, skąd pożyczkodawcy biorą takie sumy, dodatkowe opłaty i oprocentowania. Normalne to absolutnie nie jest.

Klient uświadomił sobie, że skoro otrzymał sądowy nakaz zapłaty to raczej nie ma innego wyjścia i musi działać aby wyrok się nie uprawomocnił. Zobowiązani byliśmy w jego imieniu napisać sprzeciw od nakazu zapłaty i dostarczyć do Sądu I Instancji. Jak powiedzieliśmy, tak oczywiście zrobiliśmy. Zrelaksuj się, oddychaj głęboko i absolutnie się nie stresuj! Masz nas obok siebie!

Po analizie przez Sąd dokumentacji oraz naszego sprzeciwu, powództwo zostało oddalone w całości. Była to kolejna wygrana przez nas sprawa. Nasz Klient był zachwycony rozwojem sytuacji i stwierdził, że jeśli ma się oddłużać to tylko z nami. Nasza Kancelaria to zespół osób, które są bardzo pozytywnie nastawione do życia oraz są prawdziwymi profesjonalistami w dziedzinie oddłużania. Prawo mają w jednym palcu. Wiedzą dodatkowo, jak uspokoić Klienta aby mógł normalnie żyć i nie martwić się.

Pamiętajcie, że szybka pożyczka bez oceny zdolności kredytowej owszem jest szybko otrzymywana na konto ale równie szybko można dzięki niej wpaść w spiralę zadłużenia. Wydostać się ze spirali zadłużenia można ale trzeba liczyć się z tym, że proces oddłużania jest długi oraz męczący. Chociaż z naszą Kancelarią Oddłużeniową czasu się nie liczy bo on szybko płynie. Gwarantujemy dodatkowo poczucie humoru. Oddłużanie męczące i nudne wcale być nie musi. Wystarczy wiedzieć, gdzie i do kogo skierować swoje sprawy.


Zobacz: Efektywne oddłużanie komornicze da Ci drugą szansę

Efektywne oddłużanie komornicze – czy to możliwe? Efektywne oddłużenie komornicze, choć brzmi jak coś skomplikowanego, może być realną opcją dla osób mających problemy z długami. Choć nie jest to rozwiązanie popularne, to…

Zobacz też: Klauzule abuzywne i sprawa z Alektum Capital

Pani Bożena broniła się w sprawie z powództwa Alektum Capital. Dochodzona pozwem kwota wynosiła 3.469,06 zł. Sprzeciw został oparty między innymi na tym, że umowa pożyczki zawarta z jednym z parabanków, zawierała…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybka pożyczka bez oceny zdolności

Inna wygrana z Prokura NSFIZ:

Szybka pożyczka bez oceny zdolności

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget