Kredyt z komornikiem i pomoc Kancelarii Oddłużeniowej

4 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Kredyt z komornikiem pomoc - czy taka możliwość w ogóle istnieje? Niestety, muszę Was rozczarować. Na rynku finansowym, znaleźć się z negatywnym wpisem w Krajowym Rejestrze Długów to poważny problem, który niestety rzutuje na wiele aspektów naszego życia. Kiedy potrzebujemy pomocy finansowej, od razu pojawia się pytanie: czy kredyt z komornikiem pomoc w ogóle jest realny?

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
2.647,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kredyt z komornikiem i pomoc Kancelarii Oddłużeniowej

Kredyt z komornikiem

Otóż, prawda jest taka, drodzy czytelnicy, że sytuacja osób z komornikiem jest bardzo trudna. Banki i instytucje finansowe zazwyczaj niechętnie udzielają kredytów osobom z takim statusem. Dla nich, negatywne wpisy w KRD oznaczają ryzyko niewypłacalności i brak pewności, czy pożyczana kwota zostanie spłacona.

Oczywiście, można próbować poszukiwać instytucji finansowych, które zabiegają o klientów z komornikiem na karku. Niestety, większość z nich działa na zasadzie parabanków, oferując bardzo niekorzystne warunki i naciągając klientów na fałszywe nadzieje. W takiej sytuacji, kiedy nie mamy innego wyjścia, wydaje się, że każda pomoc jest lepsza niż brak jakiejkolwiek.

Jednakże, zwracajmy baczną uwagę na oferty, które wydają się zbyt piękne, aby były prawdziwe. Często pożyczki dla osób z komornikiem oferowane są na bardzo wysoki procent lub z absurdalnymi opłatami dodatkowymi. Jest to dla naszej dramatycznej sytuacji jak cios poniżej pasa. Wielu z nas, w desperacji, poddaje się takim nieludzkim warunkom, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, które nas czekają.

Warto podkreślić, że dla nas, osób z komornikiem, niezwykle trudnym jest znalezienie jakiejkolwiek pomocy finansowej. Zazwyczaj zmuszeni jesteśmy prosić o wsparcie rodziny lub przyjaciół. Często jednak nie chcemy obciążać innych swoimi problemami, albo po prostu nie mamy takiej możliwości. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na taki krok desperacji i szuka pożyczek z komornikiem.

Często zastanawiam się, dlaczego system finansowy nie daje nam możliwości na drugą szansę. Dlaczego, mimo chęci, postawienia na prostą swojego życia, niemal z góry jesteśmy skazani na porażkę? Właśnie dlatego tak wiele osób znajduje się w pułapce zadłużenia i komornika. Błędne koło, z którego trudno się wydostać. I tak wiele osób zniechęca się do walki, a ich życie zamienia się w ciągłą walkę o przetrwanie.

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi Łukasza Białkowskiego

Kredyt z komornikiem - takie zdanie brzmi niemal jak ironia. Bo choć formalnie jesteśmy obywatelami tego kraju, to nasze prawa są mocno ograniczone. Gdzie jest ta obiecana równość i szansa na restart? Czy naprawdę musimy zawsze pozostać skazani na swoje przeszłościowe błędy?

Choć ton tej publikacji jest dramatyczny, chciałabym przekazać Wam jedną rzecz: nie poddawajcie się. Wierzę, że każdy z nas zasługuje na drugą szansę. Może to nie jest łatwe, może to będzie długa i trudna droga, ale to nasze życie i my mamy wpływ na to, jak chcemy w nim funkcjonować.

Nie traćmy nadziei, a jednocześnie bądźmy świadomi ryzyka, jakie niesie za sobą kredyt z komornikiem. Jeśli decydujemy się na taki krok, bierzmy pod uwagę wszystkie konsekwencje, jakie mogą nas spotkać. Pamiętajmy, że każdy z nas zasługuje na godne życie, a nasze przeszłościowe błędy nie powinny nam na to przeszkadzać.

Kredyt z komornikiem

Kredyt z komornikiem może wydawać się rozwiązaniem, ale miejmy świadomość, że nie jest to długoterminowe rozwiązanie. Może przynieść nam chwilową ulgę, ale w dłuższej perspektywie możemy zatracić się w jeszcze większym zadłużeniu i trudniejszej sytuacji finansowej.

Dlatego, jeśli naprawdę potrzebujemy pomocy finansowej, warto rozważyć inne opcje, takie jak porady finansowe czy skorzystanie z usług Kancelarii Oddłużeniowej. W tych miejscach możemy spotkać ludzi, którzy naprawdę chcą nam pomóc i szukają rozwiązań na miarę naszych możliwości a nie chcą nas oszukać i wpędzić jeszcze w większe problemy.

Pamiętajmy, że choć kredyt z komornikiem może nieistniejący, to nasze możliwości i siła do zmiany sytuacji są zawsze realne. Nie rezygnujmy z walki o lepsze życie, niezależnie od przeszkód, które stawia nam system. Każdy z nas zasługuje na drugą szansę i godne życie.

Kredyt z komornikiem – tak właśnie myślał jeden z naszych fantastycznych Klientów. Fantastyczny mężczyzna, który zawsze się uśmiechał niezależnie od tego, co się działo i niezależnie od tego ile miał już na głowie swoich problemów. Zawsze dzwonił do nas z uśmiechem. Zawsze był pozytywnie nastawiony do życia. Powiedział nam prosto z mostu, że ma kredyt, komornika i sporo sądowych nakazów zapłaty gratisowo. Byliśmy na początku lekko zdziwieni, że mając takie problemy, Klient powiedział to wszystko z dużym dystansem a na koniec dodał: Wy czynicie cuda i wiem, że wygracie sprawę oraz mi pomożecie. Nastawienie to już połowa sukcesu.

Jak powiedział, oczywiście tak było. Wygraliśmy jego niejedną sprawę. Poniżej przedstawiamy ostatni wygraną przez nas sprawę w Sądzie.

Klient na koniec naszej współpracy stwierdził, że lepszego miejsca i ludzi nie mógł znaleźć i wiedział od samego początku, że to wszystko miało sens.


Zobacz: Oddłużanie długów kredytowych

Oddłużanie długów kredytowych jest jak najbardziej możliwe! Jeśli znajdujesz się w spiralnym wirze zadłużeń i nie wiesz, jak wyjść z tej sytuacji, prawdopodobnie wiele razy zastanawiałeś się, czy jesteś skazany na wieczne…

Zobacz też: Możesz ogłosić upadłość konsumencką

I Ty możesz ogłosić upadłość konsumencką. Dlatego osoba, która stała się niewypłacalna, też ma wyjście z tej trudnej sytuacji. Oczywiście taka forma oddłużania jest tą, po którą w naszej kancelarii sięgamy w…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt z komornikiem

Inna wygrana z Ultimo:

Kredyt z komornikiem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget