Jak wyjść z długów Łódź

1 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Jak wyjść z długów Łódź? Wyjście z długów w mieście Łódź - jak to zrobić? Cóż, jest to pytanie, które wielu mieszkańców miasta zadaje sobie każdego dnia. Ale nie dajmy się zwariować, jest na to sposób! Zaradna łodzianka, czy łodzianin, zawsze znajdzie sposób na paradoksalną sytuację, w której się znalazł.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 31.568,11 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie martw się, jeżeli masz długi

Przede wszystkim, nie panikujmy! Długi nie są niczym nadzwyczajnym, wiele osób zmaga się z nimi na co dzień. Co więcej, w Łodzi mamy mnóstwo możliwości, aby wyjść na prostą. Jednym z kluczowych kroków jest świadomość swojej sytuacji finansowej, koniecznie musimy zebrać wszystkie rachunki i zaproponować sobie plan działania.

Jak wyjść z długów Łódź

Pierwszym krokiem w walce z długami jest oszczędzanie. Oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale nie warto zwlekać. Może to oznaczać rezygnację z niektórych przyjemności, takich jak kawiarnie czy kina, ale pamiętajmy, że nic nie jest ważniejsze niż nasza finansowa wolność. Możemy też poszukać alternatywnych darmowych atrakcji, takich jak spacery po pięknych parkach Łodzi czy czytanie w miejskiej bibliotece.

Kolejnym aspektem, który warto rozważyć, jest możliwość zwiększenia swoich dochodów. Oczywiście łatwo powiedzieć "Znajdź lepiej płatną pracę!", ale wiemy, że to nie zawsze takie proste. Jednak możemy podjąć dodatkową pracę lub spróbować zarobić dodatkowe pieniądze w internecie. Może przyjmijmy fakt, że jesteśmy świetnymi fotografami i zaoferujmy swoje usługi jako freelancerzy, albo możemy wpisać się na kursy językowe i podzielić się naszą wiedzą z innymi. Opcji jest wiele, wystarczy być kreatywnym.

Nie możemy jednak zapominać o negocjacjach z naszymi wierzycielami. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że wierzyciele są skłonni do negocjacji i często są gotowi ustąpić w celu odzyskania swoich pieniędzy. Warto więc podjąć kontakt z nimi, przedstawić swoją sytuację i zaproponować plan spłaty. Pamiętajmy, że w prostocie tkwi siła, więc przygotujmy sobie realistyczny budżet i przedstawmy go w klarowny sposób.

Łódź to miasto pełne możliwości, również dla tych, którzy chcą się uwolnić od długów. Wystarczy trochę determinacji i pomysłowości. Nie zapominajmy, że humor to nasza największa broń w walce z problemami finansowymi. Czasem wystarczy podejść do sytuacji z przymrużeniem oka, a wszystko staje się łatwiejsze. Więc kochani łodzianie, nie pozwólcie, aby długi was przytłoczyły, bo jak mawiają: "Łódź to miasto, które wszystko uniesie!".

Na tapecie w mieście Łódź pojawia się Kancelaria Oddłużeniowa, która również jest w stanie wszystko unieść i absolutnie się z tym nie kryje. Jest to najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa w Polsce. Oddłużaniem zajmuje się już 20 lat i prawdopodobnie o długach wie wszystko. Dlaczego więc nie skorzystać z jej usług?

Jak wyjść z długów Łódź

Wystarczy się z nami skontaktować. Może to być telefon albo E-mail. Telefony odbieramy oraz odczytujemy zawsze wszystkie E-maile. Bierzemy na swoje barki każdą sprawę. Nie zostawiamy nikogo bez opieki. Zawsze wysłuchamy i doradzimy, pomożemy na każdym etapie i postaramy się wygrać sprawy w Sądzie. Na pokładzie mamy samych ekspertów. Znamy się na prawie jak nikt inny. Każdy doskonale wie, że prawo to bardzo skomplikowana dziedzina i trudna do zrozumienia. Dla nas to czysta przyjemność. Jak wyjść z długów Łódź? Odpowiedź już chyba znacie!

Jak wyjść z długów Łódź

Zajmowanie się oddłużaniem naszych Klientów to czysta przyjemność. Tak też było w przypadku Klienta, który akurat mieszkał w Łodzi. Mieliśmy przyjemność poznać go nawet osobiście. Okazało się, że jego długi absolutnie nie są niskie. W pewnym momencie sam zaczął się nawet z tego śmiać bo chyba już nie miał siły aby walczyć ze swoim zadłużeniem. Postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce. Klient przekazał nam swój sądowy nakaz zapłaty. Oj tam, powiedział. Wiem doskonale, że dacie sobie z tym radę. Nie bez powodu macie tyle wygranych spraw. Bardzo nam miło słyszeć takie słowa.

Liczył na naszą pomoc i wsparcie. Wiedział, że oddaje temat wyjątkowej Kancelarii, która absolutnie nie zamierza się poddać.

Sprzeciw od nakazu zapłaty został wysłany. Wyrok? Jasny jak słońce! Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości. Po otrzymaniu od nas wiadomości, Klient powiedział jedno: przecież to było wiadome, że tak zakończycie tą sprawę. Innej opcji absolutnie nie biorę pod uwagę, po czym uśmiechnął się i dodał, że będziemy mieć pewnie jeszcze 15 jego innych spraw.

Jak wyjść z długów Łódź? Normalnie, jak widać. Płyniemy z Klientem na jednej łodzi. Nikt z nas nie może z niej wypaść.


Zobacz: Efektywna antywindykacja – nowa era sprawiedliwości finansowej

Efektywna antywindykacja to przeciwdziałanie egzekucji. Czy kiedykolwiek czułeś się bezradny wobec żądań windykatorów? Czy koszmary spowodowane długami i nieustannymi wezwaniami do spłaty utrudniają Ci normalne funkcjonowanie? Jeśli tak, masz powód do radości,…

Zobacz też: Prawo do bycia zapomnianym w kontekście wygranej z Provident

RODO i prawo do bycia zapomnianym pozwoli Pozwanej raz na zawsze zapomnieć o pożyczce, którą zaciągnęła w Provident. Po tym, co przeszła, zapewne z niego skorzysta. Oczywiście będzie mogła to zrobić zaraz…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak wyjść z długów Łódź

Inna wygrana z Prokura NSFIZ:

Jak wyjść z długów Łódź

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget