Sprawdzona pomoc w oddłużaniu chwilówek

26 września 2023 przez  - Portal Dłużnika

Sprawdzona pomoc w oddłużaniu chwilówek to między innymi jedna z naszych mocnych stron. Klientom zawsze mówimy jedno „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę”. Dla nas najważniejsze jest dobro Klientów. Jeśli Klient ma za cel postawione oddłużanie, to my musimy pokazać mu drogę i uświadomić, w jaki sposób takie oddłużanie będzie wyglądać. Pomoc w oddłużaniu chwilówek to dla nas akurat nie jest temat tabu, ponieważ codziennie zajmujemy się oddłużaniem między innymi chwilówek.

Powód: Duo Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.163,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Chwilówki jak wszyscy już doskonale wiedzą potrafią wprowadzić ludzi w spiralę zadłużenia. Wysokie oprocentowanie, ukryte koszty, prowizje. Szkoda zawracać sobie nawet głowę na poszukiwanie pomocy finansowej w parabankach. Tam pomocy absolutnie nie uzyskamy.

Sprawdzona pomoc w oddłużaniu chwilówek

Tak, jak mówimy, tak robimy. Jeśli powiedzieliśmy A to mówimy B. Jeśli powiedzieliśmy, że oddłużymy to oddłużymy.

Sprawdzona pomoc w oddłużaniu chwilówek

Sprawdzona pomoc w oddłużaniu chwilówek jest dla nas zawsze nowym wyzwaniem. Jedni Klienci mają mniej chwilówek, inni więcej. Jedni mają sprawy bardziej skomplikowane, inni mniej. Niemniej jednak dla nas każdy Klient jest ważny i nie odpuszczamy żadnego tematu.

Prowadziliśmy ostatnio sprawę Klienta, który miał 12 chwilówek. Pomoc w oddłużaniu chwilówek w jego przypadku była wręcz konieczna. Bez nas raczej Klient nie byłby w stanie sobie poradzić. Cel był jeden: wygrać sprawę w Sądzie I Instancji.

Tak się oczywiście stało. Sprawę w Sądzie I Instancji wygraliśmy. Powództwo zostało oddalone w całości. Czekaliśmy na kolejne sądowe nakazy zapłaty. Z 12 chwilówek mamy do przejścia jeszcze 11. Wszystko wymaga czasu i cierpliwości.

Aby wytrwać w postanowieniach, większość z nas potrzebuje wsparcia bliskich. Pamiętajcie, że długi to nie jest koniec świata. Długi są w stanie nas przytłoczyć ale warto szukać wsparcia wśród bliskich i Kancelarii Oddłużeniowej. Nie ma sensu się zadręczać. Pomoc w oddłużaniu chwilówek jest na wyciągnięcie ręki. Dajcie sobie szansę pomóc i zapomnijcie o wszystkim, co Wam nie służy.


Zobacz: Droga pożyczka dla zadłużonych pogłębi problemy finansowe

Zobacz też: Gwarantujemy skuteczną pomoc w oddłużaniu


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawdzona pomoc w oddłużaniu chwilówek

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget