Udane oddłużanie komornicze bez stresu i zmartwień

24 września 2023 przez  - Portal Dłużnika

Udane oddłużanie komornicze stało się coraz popularniejszą formą rozwiązania problemów finansowych w Polsce. W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z zadłużeniem, które często prowadzi do obciążeń komorniczych. W takiej sytuacji oddłużanie komornicze może być skutecznym sposobem na uwolnienie się od pętli długów.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.987,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Mamy pewność, że udane oddłużanie komornicze nie musi być stresujące

Udane oddłużanie komornicze to proces, w którym osoba zadłużona współpracując z profesjonalnymi specjalistami, czyli firmami oferującymi takie usługi, stara się negocjować z wierzycielami i komornikami w celu zawarcia korzystnej umowy spłaty długów. Jest to skomplikowana procedura, która wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w oddłużaniu komorniczym.

Udane oddłużanie komornicze

Proces oddłużania komorniczego zwykle rozpoczyna się od weryfikacji sytuacji finansowej osoby zadłużonej. Doświadczeni specjaliści analizują jej dochody, koszty utrzymania oraz wysokość zobowiązań. Na tej podstawie opracowują indywidualny plan oddłużania, dostosowany do możliwości finansowych klienta. Następnie rozpoczyna się negocjacje z wierzycielami i komornikami, w celu zawarcia układu spłaty długów.

Udane oddłużanie komornicze daje wiele korzyści osobom zadłużonym. Przede wszystkim pozwala na uregulowanie długów w sposób skoordynowany i kontrolowany, co eliminuje stres wynikający z obaw o konsekwencje związane z komornikiem. Ponadto, dzięki negocjacjom z wierzycielami możliwe jest uzyskanie znacznej obniżki kwoty zadłużenia oraz zniesienie odsetek od zaległości. To z kolei sprawia, że spłata długów staje się łatwiejsza i bardziej realna.

Warto również zaznaczyć, że udane oddłużanie komornicze ma pozytywny wpływ na sytuację materialną osoby zadłużonej.

W procesie oddłużania komorniczego istotne jest również edukowanie klientów w zakresie odpowiedzialności finansowej. Specjaliści prowadzący procedurę zwracają uwagę na przyczyny nagromadzenia długów i wspierają klientów w zmianie ich nawyków finansowych. Dzięki temu osoby zadłużone zyskują szansę na uniknięcie powtórzenia takiej sytuacji w przyszłości.

Udane oddłużanie komornicze jest skutecznym narzędziem w walce z problemami zadłużeniowymi. Daje możliwość skoordynowania spłaty długów oraz uzyskania korzystnych warunków finansowych. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnych firm oferujących udane oddłużanie komornicze i uwolnić się od obciążeń długami. Nie zwlekaj, rozpocznij już dziś proces oddłużania i odzyskaj kontrolę nad swoją sytuacją finansową.

Oddłużanie komornicze w rękach najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej!

Nasz Klient bał się komornika. Słowo komornik działało na niego jak czerwona płachta na byka! Stwierdził, że nie może dłużej zadręczać się i poprosił nas o pomoc. Najpierw zajęliśmy się jego sprzeciwem od sądowego nakazu zapłaty. Udało nam się pomóc! Powództwo oddalone w całości, brak kosztów procesu oraz brak odsetek! Inne sprawy Klienta również w naszych rękach były i sytuacja rozwinęła się na plus dla Klienta. Udane negocjacje z wierzycielami. Pomimo uprawomocnionego wyroku sądowego, udało nam się wyciągnąć Klienta z tarapatów. Zawsze prosimy wszystkich, którzy borykają się z zadłużeniami aby po otrzymaniu sądowego nakazu zapłaty absolutnie nie odkładali go na półkę i zapominali o temacie bo mamy 14 dni na złożenie sprzeciwu do Sądu! W przeciwnym razie sytuacje bardziej się skomplikują niż nam się może wydawać.


Zobacz: Umorzenie procesu windykacyjnego

Zobacz też: Klauzule abuzywne i sprawa z Alektum Capital


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Udane oddłużanie komornicze

Inna wygrana z Ultimo:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget