Skuteczne oddłużanie z długów

24 września 2023 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczne oddłużanie z długów to jedna z najważniejszych i najbardziej ekscytujących usług oferowanych przez Kancelarię Oddłużeniową. Jeśli masz problemy z dużymi długami i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, Kancelaria Oddłużeniowa może być Twoim zbawieniem.

Powód: IFA Finance Designated Activity Company
Wartość przedmiotu sporu: 1.483,91 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to skuteczne oddłużanie z długów

Skuteczne oddłużanie z długów to proces, w którym Kancelaria Oddłużeniowa pomaga osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, wyjść z pułapki zadłużenia. Kancelaria specjalizuje się w negocjacjach z wierzycielami, opracowywaniu planu spłaty, który jest dostosowany do możliwości finansowych klienta oraz obroną w Sądzie.

Skuteczne oddłużanie z długów

Jednym z najważniejszych czynników, które sprawiają, że skuteczne oddłużanie z długów z Kancelarią Oddłużeniową jest tak ekscytujące, jest to, że daje ono nadzieję na nowy początek. Może wydawać się, że pułapka zadłużenia jest nie do przezwyciężenia, ale Kancelaria Oddłużeniowa ma narzędzia i doświadczenie, by pomóc Ci uwolnić się od długów.

Proces oddłużania zaczyna się od konsultacji, podczas której pracownicy Kancelarii analizują Twoją sytuację finansową. Zostaniesz zapytany o szczegóły swoich długów, dochody, koszty życia i inne zobowiązania. Ta wstępna analiza pozwoli Kancelarii zrozumieć Twoją sytuację i ocenić, jakie są Twoje szanse na oddłużenie.

Po analizie Twojej sytuacji, Kancelaria Oddłużeniowa przygotuje dla Ciebie indywidualny plan oddłużania. Plan ten będzie uwzględniał Twoje zdolności finansowe, a jednocześnie pomoże Ci spłacić długi w odpowiednim tempie. To jest kluczowe, ponieważ chodzi o znalezienie równowagi między spłatą długów a utrzymaniem odpowiedniego poziomu życia.

Kancelaria Oddłużeniowa będzie negocjować z Twoimi wierzycielami, aby przekonać ich do zaakceptowania ustalonych warunków spłaty. Mogą to być zmniejszone raty, odroczenie spłaty lub inne ustępstwa, które pozwolą Ci na uregulowanie długów w dogodny sposób.

Oddłużanie to proces, który musi być przemyślany

Podczas całego procesu oddłużania Kancelaria Oddłużeniowa będzie Cię wspierać i doradzać. Będzie Cię informować o postępach i udzielać odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości. To jest niezwykle ważne, ponieważ sytuacja finansowa może być bardzo stresująca, a Kancelaria Oddłużeniowa jest po to, aby pomóc Ci zrozumieć i przejść przez ten proces.

Skuteczne oddłużanie z długów to nie tylko sposób na finansową wolność, ale także na emocjonalne odciążenie. Gdy wreszcie uda Ci się uregulować długi, poczujesz ogromną ulgę i radość. Będziesz miał możliwość zacząć nowy rozdział swojego życia, bez ciężaru zadłużenia.

Dlatego, jeśli masz problemy z długami, zdecydowanie warto skonsultować się z Kancelarią Oddłużeniową. Mają oni doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Ci wyjść z zadłużenia i odzyskać pełną kontroli nad swoimi finansami. Skuteczne oddłużanie z długów z Kancelarią Oddłużeniową to Twoja droga do wolności finansowej i nowego początku.

Kancelaria Oddłużeniowa dzielnie prowadzi Klienta przez drogę oddłużania! 

Ilu mamy Klientów, którzy nie śpią po nocach i zadręczają się ... szkoda gadać. Prowadziliśmy teraz jednego Klienta, który był bardzo uparty i zawzięty. Powiedział, że chce zniszczyć wszystkich wierzycieli a wie doskonale, że z naszą pomocą to jest do osiągnięcia! Nie mylił się.

Droga pełna dziur ale daliśmy radę. Parabanki zniknęły z jego życia raz na zawsze.

Oddał nam swoje sądowe nakazy zapłaty a my przyjęliśmy to na miękko. Sprzeciwy wysłaliśmy do Sądu Rejonowego (Sądu I Instancji). Nie mogło być inaczej! Sąd oddalił powództwo! Dodatkowo Klient nie musiał ponosić żadnych kosztów procesowych ani płacić odsetek! Jak widać z nami wszystko jest możliwe. Wystarczy tylko chcieć wydostać się z pętli zadłużenia. Skuteczne oddłużanie z długów to nie jest koszmar. Z nami może być nawet wesoło!


Zobacz: Skuteczne oddłużenie komornicze na straży Twojego spokoju

Zobacz też: Skorzystanie z sankcji kredytu darmowego to spłata samego kapitału


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie z długów

Inna wygrana sprawa z IFA Finance Designated Activity Company:

Skuteczne oddłużanie z długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget