Oddłużenia są możliwe

Oddłużenia są tematem coraz to bardziej popularnym. Jako Kancelaria Oddłużeniowa spotykamy się z Klientami mającymi różne problemy. Niemniej jednak oddłużenia to nasza specjalność.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
4.213,26 zł
Zadanie: 
Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzenie 241,26 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Oddłużenia to długa i kręta droga, ale jesteśmy w stanie przejść przez nią z Klientem bezboleśnie

Oddłużenia to nic innego jak wychodzenie z długów. Mają za zadanie przywrócić stabilność finansową osobie, która wpadła w spiralę zadłużenia i nie jest w stanie z niej wyjść. Jakie są korzyści? Przede wszystkim dłużnik nie zostaje na polu walki sam bo jest w najlepszych rękach, czyli w rękach naszej Kancelarii. Wiedza, motywacja, doświadczenie jakie posiadamy pomaga nam tylko w wyciąganiu naszych Klientów z problemów.

Należy liczyć się z faktem tego, że nic nie zadzieje się szybko.


Zobacz: Online pożyczka dla zadłużonych
Zobacz: Czy kredyt oddłużeniowy oddłuża?

Oddłużenia to proces długi, zakręcony i bywa skomplikowany. Ale od czego ma się profesjonalistów i taką Kancelarię, jak nasza? Właśnie od tego aby ten proces był przyjemniejszy, mniej zakręcony i przede wszystkim mniej skomplikowany. Tematyka, którą się zajmujemy wymaga od nas zaangażowania i niesamowitej wiedzy. Liczy się również doświadczenie, które mamy już naście lat. Przechodziliśmy różne tematy i mieliśmy różnych Klientów. Nie narzekamy na nic tylko działamy. Bardzo lubimy swoją pracę. Dzięki temu jesteśmy bardzo zmotywowani.

Portal Dłużnika kontra spirala zadłużenia Klienta

Jeden z naszych Klientów wpadł w spiralę zadłużenia, która była bardzo problematyczna. Wszystkie możliwe chwilówki, pożyczki i dodatkowo kredyty, limit kredytowy w koncie bankowym. Jednym słowem był to dramat. Przeanalizowaliśmy jego sytuację i dobraliśmy odpowiedni plan. Na początku oczywiście musieliśmy tworzyć sprzeciwy od sądowych nakazów zapłaty. Zebrało się tego wszystkiego za dużo. Wchodziliśmy ze sprawy na sprawę. Sprzeciw za sprzeciwem. Na sam koniec naszej drogi okazało się, że nasza walka była na tyle skuteczna, że Sąd oddalił powództwo w całości. Dodatkowo Klient nie ponosił żadnych kosztów procesu ani nie musiał spłacać odsetek. Sprawa wręcz idealna. Oczywiście należy pamiętać, że najpierw wszystko trafia do EPU, następnie do Sądu Rejonowego i jeśli wyrok Sądu Rejonowego będzie na niekorzyść Klienta zaczyna się walka w Sądzie Okręgowym ale takie sprawy również wygrywamy. Jaki z tego wniosek? Warto nam zaufać i oddać sprawy w nasze ręce. Opinie na nasz temat są różne – jak to wszędzie na świecie bywa. Będą tacy, co podziękują i tacy, co skrytykują. Na tym to wszystko polega. My możemy zapewnić Klientów, że nigdy ich samych nie zostawimy i zrobimy wszystko aby oddłużenia każdego z nich były bezbolesne i skuteczne. Wybór zostawiamy Państwu.


Zobacz: Szybka pożyczka dla zadłużonych rujnuje wszystkie marzenia
Zobacz: Co robić po odebraniu nakazu zapłaty?

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużenia

Oddłużenia