Kredyt oddłużeniowy nie pomógł

Za nami naprawdę gruba sprawa z powództwa BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company. Istotnie zaciągnięty kilka lat temu kredyt oddłużeniowy nie pomógł Panu Jerzemu wyjść z długów. W rezultacie bank dokonał cesji wierzytelności na rzecz podmiotu, którego siedziba znajduje się z Irlandii. Oczywiście dla nas nie ma znaczenia skąd pochodzi wierzyciel wtórny, ponieważ liczy się to, co możemy zrobić w danej sprawie. Z pewnością tutaj oddłużanie procesowe przyniosło najlepszy z możliwych rezultatów. Niewątpliwie pozwany o zapłatę 54.806,72 zł, odczuwał dużą presję, gdyż stawka była wysoka. Ponieważ doskonale umiemy analizować dokumenty sprawy i tym razem, znaleźliśmy kilka nieścisłości, na których oparliśmy linię obrony. W rezultacie sąd oddalił w całości wysokie powództwo BGZ Poland.

Powód: BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company
Wartość przedmiotu sporu:
54.806,72 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości , brak odsetek, brak kosztów procesu

Kredyt oddłużeniowy nie pomógł wielu konsumentom wyjść z długów

Kiedy Twoja sytuacja finansowa pogarsza się i masz problemy ze splata zaciągniętych zobowiązań, szukasz dobrego rozwiązania. Z pewnością najlepszym będzie konsultacja prawna w naszej kancelarii, ale wiemy, że konsumenci sami próbują się ratować. Bez wątpienia kredyt oddłużeniowy nie pomógł wielu z nich, uporać się z nawarstwiającymi kłopotami. Niewątpliwie są tacy, którzy dzięki kredytowi konsolidacyjnemu wyszli na finansową prostą i teraz wiodą spokojne życie. Bezsprzecznie w ich przypadku tego typu finansowanie rozwiązało problem, ale niestety liczni pomimo tego, niestety nie poradzili sobie z długami. Dlatego tak ważna jest rozmowa z mecenasem z naszej kancelarii, który doskonale zna się na tego typu sprawach. W związku z tym, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję o zaciągnięciu nowego zobowiązania, skorzystać z naszej konsultacji prawnej.

Sąd oddala wysokie powództwo BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company

Mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentuje w sądzie pozwanego przez BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company. W wyniku podjętych czynności prawnych, wygrywa proces. Sędzia oddala w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt oddłużeniowy nie pomógł

Inne dwie ostatnio wygrane sprawy z BGZ Poland ABS1 Designated Activity Company:

Kredyt oddłużeniowy nie pomógł