Zaplanujemy Twój proces oddłużania i wyprowadzimy Cię z długów

Pozwany przez Oren Collection o zapłatę 4.469,03 zł, nawet nie przypuszczał, że może wyplątać się ze spirali zadłużenia. Istotnie dopiero wówczas, kiedy skontaktował się z naszą kancelarią oddłużeniową w Łodzi zrozumiał, że możemy mu skutecznie pomóc. Z pewnością bez względu na to ile masz niezamkniętych zobowiązań, możesz śmiał skorzystać z naszej konsultacji prawnej i przekonasz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Przede wszystkim musisz uwierzyć, że są miejsca, w których pracują specjaliści, pomagający tym, którzy wpadli w długi. W związku z tym, nie czekaj, aż długi jeszcze bardziej urosną i zrób to, co Pan Lucjan, a my zaplanujemy Twój proces oddłużania. Bez wątpienia to, że został Klientem Portalu Dłużnika, pozwoliło na skuteczną obronę nie tylko przed powództwem Oren, ale też przed wieloma innymi. A w tej sprawie sąd oddalił w całości powództwo powoda.

Powód: Oren Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.469,03 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zaplanujemy Twój proces oddłużania i będziemy reprezentowali Cię w sądzie i podczas negocjacji z wierzycielami

Firmy pożyczkowe, które udzielają konsumentom finansowań, naprawdę nie interesują się tym, czy dasz radę spłacić udzieloną pożyczkę. Bez wątpienia szczególnie podmioty rynku pozabankowego nastawione są na zarabianie pieniędzy, nawet kosztem tych, którzy nie posiadają zdolności kredytowej. W związku z tym, gdy wpadłeś w długi, mimo wszystko nie załamuj się.  Dlatego, aby ruszyć do przodu, musisz wziąć sprawy we własne ręce. Przede wszystkim musisz nawiązać współpracę z firmą specjalizująca się w oddłużaniu. Niewątpliwie nasz Portal Dłużnika jest właśnie takim miejscem, gdzie skutecznie pomagamy zadłużonym. Przede wszystkim przeanalizujemy sytuację i zaplanujemy Twój proces oddłużania. Będziemy także reprezentowali cię w sądzie, podczas negocjacji i we wszystkim, co ma związek z zadłużeniem.

Sąd oddala powództwo Oren Collection

Oren Collection nie otrzyma pieniędzy od naszego Klientka. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sad oddalił w całości powództwo Oren.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zaplanujemy Twój proces oddłużania

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy