Nie sięgaj po pożyczki pozabankowe bo wpadniesz w długi

Kiedy Pani Maria napotkała na kłopoty finansowe, zaczęła zapożyczać się w firmach pożyczkowych. Istotnie w ten sposób spowodowała prawdziwą katastrofę i wpadła w spiralę zadłużanie. W związku z tym unikaj błędów, które popełniła nasza Klientka i nie sięgaj po pożyczki pozabankowe. A jeżeli długi staną się faktem, nie zwlekaj i skorzystaj z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Oczywiście tak zrobiła pozwana o zapłatę 7.095,02 zł przez Prokura. Bez wątpienia kobieta podjęła trafną decyzję, kontaktując się z Portalem Dłużnika. Ponieważ po analizie dokumentów sprawy wiedzieliśmy, że mamy dużą szansę na skuteczną obronę, bez większych nerwów czekaliśmy na rozstrzygnięcie. Wszystko stało się jasne, kiedy sąd wydał orzeczenie. Z pewnością nie pomyliliśmy się oceniając szanse Klientki, co potwierdza wyrok oddalający w całości powództwo Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.095,02 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie sięgaj po pożyczki pozabankowe, ponieważ są one najczęstszą przyczyną wpadania w długi

Kiedy nie posiadamy własnych oszczędności, a nagle pojawiają się nieprzewidziane wydatki, wielu szuka finansowania w Internecie. Niewątpliwie stają się one później, przyczyną jeszcze większych kłopotów Dlatego chcemy przestrzec wszystkich, przed oferowanymi tam pożyczkami. W związku z tym, jeżeli nie chcesz wpaść w długi, nie sięgaj po pożyczki pozabankowe. Oczywiście wiemy, że ta forma pożyczania jest bardzo wygodna i szybka., Z pewnością także nikt tam nie będzie dociekał, po co nam te pieniądze . Bez wątpienia musielibyśmy liczyć się z takimi pytaniami, chcąc uzyskać finansowanie na przykład od rodziny. Jednak zapewniamy, że gra nie jest warta świeczki, ponieważ wielu konsumentów w właśnie w ten sposób wpada w długi.

Skuteczna obrona przed pozwem Prokura NSFIZ

Nasza Klientka powoli rozplątuje swoją spiralę zadłużenia, a my jej w tej skutecznie pomagamy. Istotnie ponownie wygraliśmy dla niej sprawę w sądzie. Prokura nie otrzyma dochodzonych procesowo pieniędzy, ponieważ sąd oddalił powództwo w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nie sięgaj po pożyczki pozabankowe

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Nie sięgaj po pożyczki pozabankowe