Nakaz zapłaty to nie wyrok. Wnoś sprzeciw

Pamiętaj, że nakaz zapłaty to nie wyrok, który zamyka sprawę. W związku z tym, kiedy sąd wydaje i doręcza ten dokument, postępuj tak jak pozwany przez Ultimo Portfolio Investment. Przede wszystkim opanuj emocje i podejmij decyzję, że nadszedł czas, aby skorzystać z pomocy profesjonalistów z Portalu Dłużnika. Oczywiście tak zrobił Pan Rafał, który po konsultacji prawnej podpisał z nami umowę i dzielił pełnomocnictwa. Dlatego zgodnie z prawem mogliśmy działać w jego imieniu, wnosząc pisma procesowe i reprezentując go w sporze z pozywającym. Istotnie dzięki skutecznej obronie nasz Klient nie będzie musiał płacić na rzecz Ultimo 7.139,00 zł i także nie poniesie kosztów procesu. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.    

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.139,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pamiętaj, że sądowy nakaz zapłaty to nie wyrok. Masz prawo wnieść sprzeciw

Niestety nadal wielu pozywanych o zapłatę, odbierając sądowy nakaz zapłaty, myśli, że to jest już koniec sprawy. Z pewnością to sprawia, że nie podejmują żadnych działań z konsultacją prawną u specjalistów w oddłużaniu włącznie. Niewątpliwie takie przekonanie ściąga na nich jeszcze większe kłopoty po tym, jak wierzyciel skieruje sprawę do egzekucji komorniczej. Przede wszystkim należy czytać i dowiadywać się, jak należy postępować, a nie kierować się własnymi przekonaniami. Oczywiście nie musicie Państwo kupować książek, ponieważ w Internecie znajdziecie wiele odpowiedzi na pytania związane z procesami o zapłatę. Także w artykułach zamieszczanych na naszej stronie znajdziecie wiele cennych wskazówek. W związku z tym, chcemy podkreślić, że nakaz zapłaty to nie wyrok i nie zamyka drogi do obrony. Wręcz przeciwnie, po jego doręczeniu masz prawo do obrony i przedstawienia swojego stanowiska.

Pozew Ultimo Portfolio Investment zostaje oddalony przez sąd

Po odebraniu przez pozwanego nakazu zapłaty, podjął obronę z pomocą mecenasa z Portalu Dłużnika. W rezultacie ten skutecznie podważył zasadność powództwa i sąd oddalił je w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty to nie wyrok

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Nakaz zapłaty to nie wyrok