Skuteczne oddłużanie procesowe przez prawnika

Pani Natalia już wie, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Oczywiście skuteczne oddłużanie procesowe przez prawnika pokazało jej, że może się bronić przed pozwami o zapłatę. Istotnie kobieta zwróciła się do nas po pomoc prawną już jakiś czas temu, kiedy odebrał pierwszy sądowy nakaz zapłaty. Z pewnością darzy nas ogromnym zaufaniem, ponieważ przekazuje do naszej obsługi każdą nową sprawę. Niewątpliwie i ta, którą dzisiaj Państwu prezentujemy, zakończyła się dla niej sukcesem. Ponieważ doskonale wiemy, jak prowadzić tego typu sprawy, nasza Klientka otrzymuje wsparcie najlepszych specjalistów. Dlatego i ta z powództwa RK Recovery zakończyła się, wydaniem przez sąd wyroku oddalającego w całości roszczenie powoda.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.074,48 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużanie procesowe przez prawnika pozwoli Ci wyjść z długów

Prowadząc działania oddłużeniowe, proponujemy naszym Klientom różne metody działania. Oczywiście to, jakie działania zostaną podjęte, zależy od konkretnej sprawy. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności dokonujemy szczegółowej analizy dostępnych dokumentów i dopiero potem planujemy. Istotnie właśnie ta kolejność jest kluczem do naszych sukcesów. Bez wątpienia skuteczne oddłużanie procesowe przez prawnika, pomaga w wychodzeniu z długów. Z pewnością każdego dnia potwierdzamy nasze słowa, prezentując wyroki wygrywanych spraw. Niewątpliwie to, co Państwo widzicie na naszej stronie, jest tylko częścią naszych codziennych sukcesów. Ktoś może zapytać, czy w takim razie wygrywamy wszystkie spory o zapłatę? Przede wszystkim robimy wszystko, aby tak było, ale niestety nikt nie ma 100% skuteczności.  Jednak to, co nas wyróżnia to fakt, że nie opuszczamy Klientów po niekorzystnym dla nich wyroku. Prowadzimy negocjacje z wierzycielem, aby zadłużony mógł spłacić dług w dogodnych ratach.

Bronimy Klientkę i wygrywamy proces z RK Recovery

Pozwana przez RK Recovery, nie musi już martwić się dochodzonym procesowo długiem. W wyniku podjętych czynności prawnych, uzyskaliśmy wyrok oddalający powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie procesowe przez prawnika

Inna ostatnio wygrana sprawa z RK Recovery:

Skuteczne oddłużanie procesowe przez prawnika