Skutecznie oddłużamy z pożyczek pozabankowych i kredytów

W prezentowanej dzisiaj sprawie, wyrok wydany przez sąd, mówi sam za siebie. Bez wątpienia Ententa niezasadnie dochodziła od naszej Klientki zapłaty. Oczywiście, aby mogło zapaść takie orzeczenie, pozwana musiał podjąć obronę. Z pewnością reprezentacja w tym sporze przez mecenasa z naszej kancelarii oddłużeniowej, zadecydowała o sukcesie Pani Danuty. Bez wątpienia w Portalu Dłużnika skutecznie oddłużamy z pożyczek pozabankowych i niezamkniętych kredytów. Istotnie kolejna zamknięta przez nas sprawa pokazuje, że z pomocą profesjonalistów można naprawdę dużo osiągnąć. Przede wszystkim nie należy się bać i tak jak nasza Klientka, śmiało walczyć o swoje interesy. Niewątpliwie wsparcie specjalistów od oddłużania jest niezbędne, aby móc skutecznie wychodzić z długów.

Powód: Ententa Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.507,68 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

W naszej kancelarii skutecznie oddłużamy z pożyczek pozabankowych i kredytów

Wszystkie osoby, które mają przeterminowane długi, boją się, aby ich sprawy nie trafiły do komornika. W rezultacie coraz więcej zadłużonych decyduje się na wsparcie firm oddłużeniowych. Bezsprzecznie ten fakt świadczy o tym, że nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome swoich praw konsumencki. Z pewnością posiadanie długów w żaden sposób nie odbiera im prawa do obrony i aby pozbyć się zadłużenia, muszą z tego prawa korzystać. Oczywiście w naszej kancelarii skutecznie oddłużamy z pożyczek pozabankowych, kredytów i wszystkich innych długów. Dlatego, gdy straciłeś płynność finansową, nie słuchaj tego, co mówi windykacja, tylko skorzystaj z naszej konsultacji prawnej. Istotnie my patrzymy na długi Klientów w zupełnie inny sposób. Przede wszystkim skupiamy się na tym, aby podjąć takie czynności prawne, które pozwolą im na redukcję zadłużenia, bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów.

Reprezentujemy pozwaną przez Ententa Collection i wygrywamy proces

Wniesiony przez naszego mecenasa sprzeciw od nakazu zapłaty, był prawdziwym strzałem w środek tarczy. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd orzekł na korzyść pozwanej, wydając wyrok, oddalający całe powództwo Ententa.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skutecznie oddłużamy z pożyczek pozabankowych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ententa Collection:

Skutecznie oddłużamy z pożyczek pozabankowych