Oddłużanie w Łodzi z kancelarią prawną

Oddłużanie w Łodzi z kancelarią prawną Portal Dłużnika, to naprawdę bardzo dobry pomysł. Pani Anna długo nie mogła zdecydować się na ten krok, ale odebrany sądowy nakaz zapłaty, ostatecznie zmobilizował ją do działania. Istotnie pozwana przez Eques Pożyczek Dywidendowy o zapłatę 9.035,00 zł, dopiero po odebraniu tego orzeczenia, zadzwoniła do naszej kancelarii. Bez wątpienia kobieta wiedziała, że jeżeli nie będzie się broniła, czeka ją egzekucja komornicza. Ponieważ nakaz został już doręczony, należało szybko podjąć odpowiednie czynności prawne, aby ten nie uzyskał prawomocności. Dlatego poprosiliśmy o przesłanie zeskanowanych dokumentów, aby nasz mecenas mógł zapoznać się z ta sprawą. W rezultacie podpisaliśmy umowę i udzielono pełnomocnictwa, więc można było działać w imieniu pozwanej. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Eques Pożyczek Dywidendowy.    

Powód: Eques Pożyczek Dywidendowy FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 9.035,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Oddłużanie w Łodzi z kancelarią prawną Portal Dłużnika

Posiadane długi nie dają Ci spać po nocach, a w dzień windykacja non stop atakuje telefonami, pisze maile i listy? Niewątpliwie mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Istotnie oddłużanie w Łodzi z kancelarią prawną Portal Dłużnika, to najlepszy wybór, jakiego możesz dokonać. Z pewnością, kiedy zwrócisz się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu, w profesjonalny sposób poprowadzimy każdą z przekazanych spraw. Bez wątpienia podejmowane przez nas czynności, zostaną dostosowane do każdego zadłużenia tak, aby zadziałały na Twoją korzyść. Oczywiście może się zdarzyć, że nie wygramy każdej sprawy w sądzie lub wierzyciel nie zgodzi się na podpisanie zaproponowanej ugody. Dlatego zalecamy, aby na wszelki wypadek nasi Klienci posiadali poduszkę finansową, na tak zwaną czarną godzinę.

Powództwo Eques Pożyczek Dywidendowy upada w sądzie

W prezentowanej dzisiaj sprawie, reprezentowaliśmy w sądzie pozwaną o zapłatę przez Eques Pożyczek Dywidendowy. W wyniku podjęcia skutecznych czynności prawnych, wydano wyrok oddalający roszczenie funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w Łodzi z kancelarią prawną